XXVIII кръг |
9 май 2024, четвъртък, 17:00 ч: |
Вихър (Войсил) - Чавдар (Пловдив) | -:- |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Локомотив (Стара Загора) | -:- |
10 май 2024, петък, 18:00 ч: |
Пловдив 2015 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) | -:- |
11 май 2024, събота, 10:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 2009 (Градина) | -:- |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
11 май 2024, събота, 11:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Арда 1924 (Кърджали) | -:-* |
12 май 2024, неделя, 12:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Черноморец 1919 (Бургас) | -:- |
XXIX кръг |
16 май 2024, четвъртък, 17:00 ч: |
Марица 2009 (Градина) - Арда 1924 (Кърджали) | -:- |
18 май 2024, събота, 10:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
18 май 2024, събота, 11:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | -:-* |
18 май 2024, събота, 12:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - Вихър (Войсил) | -:- |
Чавдар (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) | -:- |
18 май 2024, събота, 14:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) | -:- |
18 май 2024, събота, 15:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив) | -:- |
XXX кръг |
24 май 2024, петък, 18:00 ч: |
Пловдив 2015 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) | -:- |
25 май 2024, събота, 10:00 ч: |
Чавдар (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
25 май 2024, събота, 11:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Марица 2009 (Градина) | -:-* |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Верея (Стара Загора) | -:- |
25 май 2024, събота, 12:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) | -:- |
26 май 2024, неделя, 11:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Сините камъни 2022 (Сливен) | -:- |
27 май 2024, понеделник, 15:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
XIV кръг |
ненасрочен: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) | -:- |
Розова долина (Казанлък) - Локомотив (Стара Загора) | -:- |
XX кръг |
ненасрочен: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Розова долина (Казанлък) | -:- |
XXI кръг |
ненасрочен: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) | -:- |
Арда 1924 (Кърджали) - Сините камъни 2022 (Сливен) | -:- |
XXIII кръг |
ненасрочен: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен) | -:- |
Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив) | -:- |
XXVII кръг |
ненасрочен: |
Арда 1924 (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- |