XXII кръг |
28 март 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Марица 2009 (Градина) | 0:0 |
28 март 2024, четвъртък, 14:30 ч: |
Пловдив 2015 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) | -:- |
XXI кръг |
25 март 2024, понеделник, 14:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък) | 1:0 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Марица 2009 (Градина) - Локомотив (Стара Загора) | 1:0 |
23 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 3:0* |
22 март 2024, петък, 15:00 ч: |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица 1921 (Пловдив) | 2:1 |
21 март 2024, четвъртък, 15:00 ч: |
Вихър (Войсил) - Пловдив 2015 (Пловдив) | 2:1 |
XX кръг |
17 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) | 2:2 |
16 март 2024, събота, 14:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 2009 (Градина) | 1:1 |
16 март 2024, събота, 12:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - Чавдар (Пловдив) | 0:7 |
16 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Пловдив 2015 (Пловдив) | 0:3* |
16 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Вихър (Войсил) | 6:2 |
XIX кръг |
10 март 2024, неделя, 13:30 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Черноморец 1919 (Бургас) | 1:0 |
10 март 2024, неделя, 11:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив (Стара Загора) | 1:0 |
9 март 2024, събота, 12:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) | 13:0 |
9 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Чавдар (Пловдив) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 3:0* |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 4:1 |
8 март 2024, петък, 15:00 ч: |
Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) | 3:4 |
7 март 2024, четвъртък, 14:00 ч: |
Вихър (Войсил) - Розова долина (Казанлък) | 2:2 |
XVIII кръг |
4 март 2024, понеделник, 15:00 ч: |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Локомотив (Стара Загора) | 2:1 |
4 март 2024, понеделник, 12:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 1:1 |
XVI кръг |
4 март 2024, понеделник, 11:00 ч: |
Чавдар (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) | 0:1 |
XVIII кръг |
3 март 2024, неделя, 13:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Пловдив 2015 (Пловдив) | 2:1 |
2 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Марица 1921 (Пловдив) | 0:3* |
Верея (Стара Загора) - Марица 2009 (Градина) | 1:5 |
Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:4 |
29 февруари 2024, четвъртък, 14:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Вихър (Войсил) | 2:2 |
XVII кръг |
26 февруари 2024, понеделник, 14:30 ч: |
Пловдив 2015 (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 5:3 |
24 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 3:0* |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Черноморец 1919 (Бургас) | 2:0 |
24 февруари 2024, събота, 12:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) | 2:0 |
23 февруари 2024, петък, 18:00 ч: |
Марица 2009 (Градина) - Чавдар (Пловдив) | 2:1 |
23 февруари 2024, петък, 14:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Верея (Стара Загора) | 5:1 |
21 февруари 2024, сряда, 14:00 ч: |
Вихър (Войсил) - Локомотив (Стара Загора) | 3:1 |
XVI кръг |
17 февруари 2024, събота, 14:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив) | 1:0 |
17 февруари 2024, събота, 13:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Розова долина (Казанлък) | 0:3* |
17 февруари 2024, събота, 11:30 ч: |
Верея (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 1:9 |
15 февруари 2024, четвъртък, 13:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Марица 1921 (Пловдив) | 1:4 |
XIII кръг |
3 февруари 2024, събота, 10:00 ч: |
Чавдар (Пловдив) - Вихър (Войсил) | 0:1 |
9 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 1:1 |
XV кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Чавдар (Пловдив) | 0:0 |
3 декември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Пловдив 2015 (Пловдив) | 2:2 |
3 декември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) | 3:0 |
2 декември 2023, събота, 12:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив) | 1:1 |
2 декември 2023, събота, 10:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - Лидер Пловдив (Ягодово) | 2:3 |
1 декември 2023, петък, 14:00 ч: |
Марица 2009 (Градина) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 5:1 |
30 ноември 2023, четвъртък, 14:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Розова долина (Казанлък) | 0:2 |
XIV кръг |
28 ноември 2023, вторник, 14:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Марица 2009 (Градина) | 4:1 |
25 ноември 2023, събота, 11:30 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) | 2:3 |
25 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Чавдар (Пловдив) | 1:2 |
24 ноември 2023, петък, 14:00 ч: |
Вихър (Войсил) - Верея (Стара Загора) | 8:0 |
23 ноември 2023, четвъртък, 14:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 0:3* |
XIII кръг |
21 ноември 2023, вторник, 14:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 3:0 |
18 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина (Казанлък) | 1:2 |
18 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) | 2:0 |
18 ноември 2023, събота, 09:30 ч: |
Верея (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив) | 1:3 |
17 ноември 2023, петък, 11:00 ч: |
Марица 2009 (Градина) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 4:2 |
XII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда 1924 (Кърджали) | 1:1 |
11 ноември 2023, събота, 13:00 ч: |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица 2009 (Градина) | 6:4 |
11 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Локомотив (Стара Загора) | 2:1 |
11 ноември 2023, събота, 10:30 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) | 12:1 |
10 ноември 2023, петък, 17:00 ч: |
Пловдив 2015 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) | 5:0 |
10 ноември 2023, петък, 14:00 ч: |
Вихър (Войсил) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:3* |
9 ноември 2023, четвъртък, 11:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Черноморец 1919 (Бургас) | 1:3 |
XI кръг |
7 ноември 2023, вторник, 14:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Лидер Пловдив (Ягодово) | 2:2 |
6 ноември 2023, понеделник, 14:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 6:0 |
6 ноември 2023, понеделник, 13:00 ч: |
Чавдар (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) | 0:0 |
4 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) | 6:1 |
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) | 3:5 |
4 ноември 2023, събота, 09:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив (Стара Загора) | 2:1 |
3 ноември 2023, петък, 14:00 ч: |
Марица 2009 (Градина) - Вихър (Войсил) | 1:0 |
X кръг |
30 октомври 2023, понеделник, 11:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Чавдар (Пловдив) | 1:1 |
28 октомври 2023, събота, 13:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Черноморец 1919 (Бургас) | 0:2 |
27 октомври 2023, петък, 16:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:6 |
27 октомври 2023, петък, 14:30 ч: |
Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 2009 (Градина) | 2:0 |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 2:3 |
27 октомври 2023, петък, 11:00 ч: |
Вихър (Войсил) - Арда 1924 (Кърджали) | 1:2 |
26 октомври 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Верея (Стара Загора) | 5:0 |
IX кръг |
24 октомври 2023, вторник, 16:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Пловдив 2015 (Пловдив) | 6:0 |
21 октомври 2023, събота, 14:00 ч: |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 6:0 |
21 октомври 2023, събота, 11:30 ч: |
Верея (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора) | 0:3 |
21 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) | 1:1 |
20 октомври 2023, петък, 16:00 ч: |
Марица 2009 (Градина) - Марица 1921 (Пловдив) | 3:2 |
19 октомври 2023, четвъртък, 13:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Вихър (Войсил) | 1:3 |
19 октомври 2023, четвъртък, 11:00 ч: |
Чавдар (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 0:4 |
VIII кръг |
15 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Марица 2009 (Градина) | 2:1 |
15 октомври 2023, неделя, 12:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Верея (Стара Загора) | 5:1 |
14 октомври 2023, събота, 13:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Чавдар (Пловдив) | 2:2 |
14 октомври 2023, събота, 11:30 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) | 1:0 |
13 октомври 2023, петък, 16:00 ч: |
Пловдив 2015 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 6:0 |
12 октомври 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Вихър (Войсил) - Лидер Пловдив (Ягодово) | 2:0 |
12 октомври 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Спартак 1947 (Пловдив) | 1:6 |
VII кръг |
10 октомври 2023, вторник, 16:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Розова долина (Казанлък) | 1:3 |
8 октомври 2023, неделя, 11:30 ч: |
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) | 6:0 |
8 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) | 1:1 |
7 октомври 2023, събота, 12:30 ч: |
Чавдар (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) | 1:2 |
7 октомври 2023, събота, 12:00 ч: |
Лидер Пловдив (Ягодово) - Пловдив 2015 (Пловдив) | 2:3 |
6 октомври 2023, петък, 16:00 ч: |
Марица 2009 (Градина) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 0:3* |
6 октомври 2023, петък, 15:00 ч: |
Вихър (Войсил) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 4:0 |
VI кръг |
4 октомври 2023, сряда, 13:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Арда 1924 (Кърджали) | 2:2 |
30 септември 2023, събота, 14:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Марица 2009 (Градина) | 0:0 |
Марица 1921 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) | 6:1 |
30 септември 2023, събота, 11:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Верея (Стара Загора) | 2:0 |
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив) | 0:7 |
29 септември 2023, петък, 15:30 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 1:1 |
29 септември 2023, петък, 15:00 ч: |
Пловдив 2015 (Пловдив) - Вихър (Войсил) | 1:1 |
V кръг |
26 септември 2023, вторник, 17:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив (Стара Загора) | 2:0 |
23 септември 2023, събота, 13:30 ч: |
Чавдар (Пловдив) - Верея (Стара Загора) | 8:1 |
22 септември 2023, петък, 17:00 ч: |
Марица 2009 (Градина) - Черноморец 1919 (Бургас) | 7:1 |
22 септември 2023, петък, 14:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Лидер Пловдив (Ягодово) | 3:1 |
22 септември 2023, петък, 11:00 ч: |
Пловдив 2015 (Пловдив) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 5:1 |
22 септември 2023, петък, 10:00 ч: |
Вихър (Войсил) - Марица 1921 (Пловдив) | 4:2 |
19 септември 2023, вторник, 12:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 1:4 |
IV кръг |
17 септември 2023, неделя, 13:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Арда 1924 (Кърджали) | 2:3 |
17 септември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Вихър (Войсил) | 4:3 |
16 септември 2023, събота, 12:00 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Чавдар (Пловдив) | 0:3 |
Локомотив (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград) | 2:1 |
16 септември 2023, събота, 10:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) | 1:1 |
15 септември 2023, петък, 17:00 ч: |
Верея (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) | 1:9 |
14 септември 2023, четвъртък, 11:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Лидер Пловдив (Ягодово) | 3:2 |
III кръг |
9 септември 2023, събота, 11:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 7:0 |
Спартак 1947 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) | 3:1 |
8 септември 2023, петък, 17:00 ч: |
Марица 2009 (Градина) - Верея (Стара Загора) | 9:1 |
8 септември 2023, петък, 15:30 ч: |
Вихър (Войсил) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 0:1 |
8 септември 2023, петък, 13:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец 1919 (Бургас) | 1:1 |
8 септември 2023, петък, 12:00 ч: |
Пловдив 2015 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) | 1:1 |
7 септември 2023, четвъртък, 15:30 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Лидер Пловдив (Ягодово) | 0:3 |
I кръг |
5 септември 2023, вторник, 10:00 ч: |
Арда 1924 (Кърджали) - Чавдар (Пловдив) | 2:1 |
II кръг |
3 септември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Черноморец 1919 (Бургас) - Лидер Пловдив (Ягодово) | 3:0 |
3 септември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Сините камъни 2022 II (Сливен) - Спартак 1947 (Пловдив) | 1:7 |
3 септември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив) | 3:2 |
2 септември 2023, събота, 13:30 ч: |
Верея (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) | 0:5 |
2 септември 2023, събота, 09:30 ч: |
Чавдар (Пловдив) - Марица 2009 (Градина) | 1:3 |
31 август 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Локомотив (Стара Загора) - Вихър (Войсил) | 1:4 |
31 август 2023, четвъртък, 11:00 ч: |
Сините камъни 2022 (Сливен) - Пловдив 2015 (Пловдив) | 2:3 |
I кръг |
28 август 2023, понеделник, 18:00 ч: |
Марица 2009 (Градина) - Спартак 1947 (Пловдив) | 1:5 |
28 август 2023, понеделник, 09:30 ч: |
Розова долина (Казанлък) - Сините камъни 2022 II (Сливен) | 2:1 |
27 август 2023, неделя, 12:00 ч: |
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея (Стара Загора) | 7:1 |
27 август 2023, неделя, 10:00 ч: |
Марица 1921 (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен) | 2:4 |
26 август 2023, събота, 10:00 ч: |
Вихър (Войсил) - Черноморец 1919 (Бургас) | 1:2 |
25 август 2023, петък, 09:30 ч: |
Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) | 1:1 |