Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-09 18:00 1 кръг Г Интер (Добрич) 2:2
2020-08-16 18:00 2 кръг Г Дунав (Русе) 1:4
2020-08-22 18:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:3
2020-08-29 18:00 4 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:2
2020-09-12 17:00 5 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:4
2020-09-20 17:00 6 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:3
2020-09-26 16:00 7 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 5:1
2020-10-02 20:30 8 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:6
2020-10-10 16:00 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:1
2020-10-18 16:00 10 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
2020-10-24 15:00 11 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:1
2020-10-31 14:00 12 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:7
2020-11-07 14:00 13 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 1:2
2020-11-15 14:00 14 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:6
2020-11-21 14:00 15 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:4
2021-02-27 14:00 16 кръг Д Интер (Добрич) 0:2
2021-03-03 15:00 17 кръг Д Дунав (Русе) 0:2
2021-03-07 15:00 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:5
2021-03-13 15:00 19 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:2
2021-03-20 15:00 20 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:7
2021-03-28 15:00 21 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:1
2021-04-11 16:00 22 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:1
2021-04-18 16:00 23 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 3:3
2021-04-24 16:00 24 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:0
- 25 кръг
почива
2021-05-05 17:00 26 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0*
2021-05-08 17:00 27 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
2021-05-15 17:00 28 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
2021-05-23 17:00 29 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
2021-05-30 17:00 30 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич, Първи кръг
2020-09-06 17:00 1-ви мач Г Интер (Добрич) 0:0
(5:3)
Област Добрич, Втори кръг
- 1-ви мач
почива
Област Добрич, Финал
2020-09-16 17:00 1-ви мач Г Черноморец (Балчик) 0:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2020-07-25 10:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:12
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-31 16:00 - Д Септември 98 (Тервел) 0:0
2021-02-06 14:00 - Д ФК Калиакра 1 (Каварна) 2:0
2021-02-14 10:00 - Г Устрем Д (Дончево) анл.
2021-02-21 14:00 - Д Черно море /юн.ст./ (Варна) 2:6