Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-09 18:00 1 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:2
2020-08-16 18:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:7
2020-08-23 18:00 3 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:5
2020-08-29 18:00 4 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:5
2020-09-13 17:00 5 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:9
2020-09-20 17:00 6 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:3
2020-09-27 16:00 7 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 0:3
2020-10-03 16:00 8 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:3
2020-10-11 16:00 9 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
2020-10-18 16:00 10 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:2
2020-10-25 15:00 11 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:4
2020-10-31 14:00 12 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 2:3
2020-11-08 14:00 13 кръг Д Устрем Д (Дончево) 1:5
2020-11-14 14:00 14 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:2
2020-11-21 14:00 15 кръг Д Дунав (Русе) 0:4
2021-02-27 14:00 16 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:0
2021-03-03 15:00 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:8
2021-03-06 15:00 18 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:5
2021-03-14 15:30 19 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
2021-03-21 15:00 20 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:6
2021-03-28 16:00 21 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 0:3
2021-04-11 16:00 22 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:10
2021-04-18 16:00 23 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:1
- 24 кръг
почива
2021-05-02 17:00 25 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0*
2021-05-05 18:00 26 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:6
2021-05-09 17:00 27 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
2021-05-16 17:00 28 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
2021-05-23 17:00 29 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
2021-05-30 17:00 30 кръг Г Дунав (Русе) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич, Първи кръг
2020-09-06 17:00 1-ви мач Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:0
(3:5)
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-24 14:00 - Д Черно море /юн.мл./ (Варна) 2:1
2021-01-31 14:00 - Д Спартак 1918 /юн.ст./ (Варна) 1:4
2021-02-07 14:40 - Д Белослав 1918 (Белослав) 2:0
2021-02-14 14:30 - Д Доростол-Светкавица (Силистра) анл.
2021-02-21 14:00 - Д Камчиец 1945 (Дългопол) 6:3