Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Банско (Банско) 2:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
22.08.2018 18:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:7
25.08.2018 18:00 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:0
01.09.2018 17:00 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:1
08.09.2018 17:00 6 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:1
15.09.2018 17:00 7 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
22.09.2018 17:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
29.09.2018 17:00 9 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:2
14.10.2018 16:00 10 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:2
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
24.10.2018 16:00 12 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
27.10.2018 16:00 13 кръг Г Миньор (Перник) -:-
03.11.2018 14:00 14 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
10.11.2018 14:00 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
17.11.2018 14:00 16 кръг Г Септември (Симитли) -:-
24.11.2018 14:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
23.02.2019 18 кръг Д Банско (Банско) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
20.03.2019 22 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
23.03.2019 23 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
30.03.2019 24 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
06.04.2019 25 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
10.04.2019 26 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
13.04.2019 27 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
20.04.2019 28 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
27.04.2019 29 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
04.05.2019 30 кръг Д Миньор (Перник) -:-
11.05.2019 31 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
18.05.2019 32 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
25.05.2019 33 кръг Д Септември (Симитли) -:-
01.06.2019 34 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
05.09.2018 17:00 1-ви мач Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 11:00 - Г Надежда (Доброславци) 2:4
18.07.2018 18:00 - Г Миньор (Перник) 3:3
28.07.2018 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
04.08.2018 11:00 - Г Миньор (Перник) 1:4