Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 5:0
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Септември (Симитли) 2:1
02.09.2017 17:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:2
09.09.2017 17:00 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:0
16.09.2017 17:00 6 кръг Д Банско (Банско) 2:0
23.09.2017 17:00 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
27.09.2017 17:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Миньор (Перник) -:-
08.10.2017 16:00 10 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
21.10.2017 16:00 12 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
28.10.2017 16:00 13 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
04.11.2017 14:00 14 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
11.11.2017 14:00 15 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
18.11.2017 14:00 16 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
25.11.2017 14:00 17 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
24.02.2018 18 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
03.03.2018 19 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) -:-
10.03.2018 20 кръг Д Септември (Симитли) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
31.03.2018 23 кръг Г Банско (Банско) -:-
04.04.2018 24 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
07.04.2018 25 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
14.04.2018 26 кръг Д Миньор (Перник) -:-
21.04.2018 27 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
28.04.2018 28 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
05.05.2018 29 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
12.05.2018 30 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
16.05.2018 31 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
19.05.2018 32 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
26.05.2018 33 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
02.06.2018 34 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 1-ви мач Д Септември (София) 0:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Финал
23.08.2017 18:00 1-ви мач Д Беласица (Петрич) 5:4
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Финал
06.09.2017 17:00 1-ви мач Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
Югозападна България / Финал
13.09.2017 17:00 1-ви мач Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
22.09.2017 11:30 1-ви мач Г Пирин (Гоце Делчев) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 18:30 - Г Пирин 1941 (Разлог) 2:2
22.07.2017 18:30 - Д Беласица (Петрич) 5:1
29.07.2017 18:30 - Д Германея (Сапарева баня) 3:3
01.08.2017 18:00 - Д Пирин (Гоце Делчев) 1:2
05.08.2017 10:30 - Г Пирин /юн.ст./ (Благоевград) 5:1