Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:2
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
22.08.2018 18:00 3 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:3
25.08.2018 18:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
01.09.2018 17:00 5 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:0
08.09.2018 17:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
15.09.2018 17:00 7 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:0
22.09.2018 17:00 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:2
29.09.2018 17:00 9 кръг Д Септември (Симитли) 2:0
14.10.2018 16:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Банско (Банско) 1:0
24.10.2018 16:00 12 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
27.10.2018 16:00 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
03.11.2018 15:00 14 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:1
10.11.2018 14:00 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:0
17.11.2018 14:00 16 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
24.11.2018 14:00 17 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
23.02.2019 18 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
02.03.2019 19 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
09.03.2019 20 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
16.03.2019 21 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
20.03.2019 22 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
23.03.2019 23 кръг Д Миньор (Перник) -:-
30.03.2019 24 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
06.04.2019 25 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
10.04.2019 26 кръг Г Септември (Симитли) -:-
13.04.2019 27 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
20.04.2019 28 кръг Г Банско (Банско) -:-
27.04.2019 29 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
04.05.2019 30 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
11.05.2019 31 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
18.05.2019 32 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
25.05.2019 33 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
01.06.2019 34 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Югозападна България / 1/2 финали
29.08.2018 17:00 1-ви мач Г Черногорец 1946 (Ноевци) 5:0
Югозападна България / Финал
05.09.2018 17:00 1-ви мач Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
19.09.2018 17:00 1-ви мач Д Банско (Банско) 0:0
(5:4)
Област Благоевград / Втори кръг
26.09.2018 17:00 1-ви мач Г Беласица (Петрич) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 10:00 - Д Беласица (Петрич) 1:0
21.07.2018 18:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 0:4
27.07.2018 18:00 - Г Беласица (Петрич) 2:1