Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 5:0
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:0
22.08.2018 18:00 3 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:1
25.08.2018 18:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
01.09.2018 17:00 5 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
08.09.2018 17:00 6 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
15.09.2018 17:00 7 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
22.09.2018 17:00 8 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 4:0
29.09.2018 17:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
14.10.2018 16:00 10 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:0
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
24.10.2018 16:00 12 кръг Г Септември (Симитли) 0:0
27.10.2018 16:00 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
03.11.2018 14:00 14 кръг Г Банско (Банско) 1:4
10.11.2018 14:00 15 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
17.11.2018 14:00 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:2
24.11.2018 14:00 17 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:1
06.03.2019 15:00 18 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:1
02.03.2019 15:00 19 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:1
09.03.2019 15:00 20 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:0
16.03.2019 15:00 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
20.03.2019 15:00 22 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:2
23.03.2019 15:00 23 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
30.03.2019 15:00 24 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
06.04.2019 16:00 25 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
10.04.2019 16:00 26 кръг Г Миньор (Перник) -:-
13.04.2019 16:00 27 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
20.04.2019 16:00 28 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
24.04.2019 16:00 29 кръг Д Септември (Симитли) -:-
04.05.2019 18:00 30 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
11.05.2019 18:00 31 кръг Д Банско (Банско) -:-
18.05.2019 18:00 32 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
25.05.2019 18:00 33 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
01.06.2019 18:00 34 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
19.09.2018 17:00 1-ви мач Г Септември (Симитли) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2018 18:00 - Д Септември (София) 1:2
14.07.2018 18:00 - Д Победа (Прилеп, Македония, 1) 0:1
18.07.2018 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
21.07.2018 18:00 - Д Вихрен 1925 (Сандански) 4:0
25.07.2018 18:00 - Д Септември (Симитли) 2:4
28.07.2018 11:00 - Д Гигант (Съединение) 4:2
01.08.2018 18:00 - Г Беласица (Петрич) 2:2
04.08.2018 18:00 - Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
30.01.2019 14:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
02.02.2019 12:00 - Д Армейци (Кюстендил) 2:1
06.02.2019 13:00 - Г Пирин /юн.ст./ (Благоевград) 5:1
09.02.2019 13:00 - Г Септември (Симитли) 2:2
13.02.2019 13:30 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
16.02.2019 14:00 - Д ЦСКА /юн.ст./ (София) 1:1