Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Германея (Сапарева баня) 4:0
19.08.2017 18:00 2 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
02.09.2017 17:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 4:0
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 3:1
16.09.2017 17:00 6 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:2
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
27.09.2017 17:00 8 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:1
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:0
08.10.2017 16:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
21.10.2017 13:30 12 кръг Д Банско (Банско) 1:0
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:0
04.11.2017 14:00 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
11.11.2017 14:00 15 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
18.11.2017 14:00 16 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
25.11.2017 14:00 17 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:0
24.02.2018 18 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
03.03.2018 19 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
31.03.2018 23 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
04.04.2018 24 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
07.04.2018 25 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) -:-
14.04.2018 26 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
21.04.2018 27 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
28.04.2018 28 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
05.05.2018 29 кръг Г Банско (Банско) -:-
12.05.2018 30 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
16.05.2018 31 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
19.05.2018 32 кръг Д Миньор (Перник) -:-
26.05.2018 33 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
02.06.2018 34 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
13.09.2017 17:00 1-ви мач Г Пирин 1941 (Разлог) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2017 18:15 - Г Славия 1913 (София) 0:4
12.07.2017 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 3:3
15.07.2017 10:30 - Д ЦСКА 1948 (София) 2:0
19.07.2017 18:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
22.07.2017 11:00 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:2
26.07.2017 18:00 - Д Банско (Банско) 3:2
29.07.2017 10:30 - Г Пирин (Гоце Делчев) 2:0
30.07.2017 18:30 - Д Кариана (Ерден) 1:1
02.08.2017 18:00 - Д Пирин 1941 (Разлог) 3:0
22.08.2017 18:00 - Д Кафър Касим (Кафър Касим, Изр, 3) 1:2