Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-08 18:00 1 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:2
2020-08-15 18:00 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:6
2020-08-22 18:00 3 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:1
2020-08-29 18:00 4 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 2:0
2020-09-05 17:00 5 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
2020-09-12 17:00 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
2020-09-19 17:00 7 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:4
2020-09-26 17:00 8 кръг Г Банско (Банско) 3:0
2020-10-03 16:00 9 кръг Д Гранит (Владая) 3:1
2020-10-10 16:00 10 кръг Г Левски (Чепинци) 2:3
2020-10-17 16:00 11 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:2
2020-10-25 15:00 12 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:4
2021-02-13 14:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) 0:1
2020-11-07 14:00 14 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:4
2020-11-14 14:00 15 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:1
2020-11-21 14:00 16 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
2021-05-05 17:00 17 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:0
2021-02-24 14:00 18 кръг Д Вихрен (Сандански) 0:1
2021-02-27 14:00 19 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
2021-03-06 15:00 20 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 4:1
2021-03-13 15:00 21 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 1:0
2021-03-20 15:00 22 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
2021-04-21 17:00 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
2021-03-27 15:00 24 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:2
2021-04-07 16:00 25 кръг Д Банско (Банско) 1:1
2021-04-10 16:00 26 кръг Г Гранит (Владая) 0:2
2021-04-17 16:00 27 кръг Д Левски (Чепинци) 1:1
2021-04-24 16:00 28 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:1
2021-04-28 16:00 29 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:2
2021-05-08 18:00 30 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
2021-05-12 18:00 31 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
2021-05-15 18:00 32 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
2021-05-22 18:00 33 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
2021-05-29 18:00 34 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
2020-09-30 16:00 1-ви мач Д Миньор (Перник) 2:1
Първи кръг (1/16 финали)
2020-10-22 15:00 1-ви мач Д Ботев (Враца) 0:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България, Финали
2020-09-09 17:00 1-ви мач Г Черногорец 1946 (Ноевци) 2:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица), Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област София (столица), 1/2 финали
2020-10-28 15:00 1-ви мач Г Железница (Железница) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2020-07-04 - Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
2020-07-11 11:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
2020-07-19 18:00 - Д Гранит (Владая) 5:1
2020-07-25 18:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-16 13:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:3
2021-01-29 14:00 - Г ЦСКА /юн.ст./ (София) 7:3