Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2023-08-05 18:00 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
2023-08-12 18:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
2023-08-16 18:00 3 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:4
2023-08-19 18:00 4 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:0
2023-08-26 18:00 5 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:1
2023-09-02 17:00 6 кръг Д Славия 1913 II (София) 0:2
2023-09-06 17:00 7 кръг Г ЦСКА II (София) 0:1
2023-09-09 17:00 8 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:2
2023-09-17 17:00 9 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:1
2023-09-23 15:00 10 кръг Г Левски II (София) 1:0
2023-09-30 17:00 11 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
2023-10-07 16:00 12 кръг Г ФК ЦСКА 1948 III (София) 1:0
2023-10-14 16:00 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
2023-10-21 16:00 14 кръг Г Септември II (София) 0:0
2023-10-27 16:00 15 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
2023-11-04 14:00 16 кръг Г Септември (Симитли) 0:0
2023-11-11 14:00 17 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
2023-11-18 14:00 18 кръг Г Банско тийм (Банско) 1:1
2023-11-25 14:00 19 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:0
2024-02-17 14:00 20 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
2024-02-24 14:00 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0*
2024-03-02 15:00 22 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:0
2024-03-06 15:00 23 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:1
2024-03-09 15:00 24 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:2
2024-03-16 17:00 25 кръг Г Славия 1913 II (София) 0:0
2024-03-23 16:30 26 кръг Д ЦСКА II (София) 1:1
2024-03-30 15:00 27 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:1
2024-04-06 16:00 28 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:1
2024-04-13 16:00 29 кръг Д Левски II (София) 0:1
2024-04-20 16:00 30 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:0
2024-04-27 16:00 31 кръг Д ФК ЦСКА 1948 III (София) 1:1
2024-05-01 18:00 32 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:1
2024-05-08 18:00 33 кръг Д Септември II (София) 1:1
2024-05-11 18:00 34 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
2024-05-18 18:00 35 кръг Д Септември (Симитли) 0:0
2024-05-25 18:00 36 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
2024-06-01 18:00 37 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
2024-06-08 18:00 38 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица), Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област София (столица), 1/2 финали
2023-10-18 16:00 1-ви мач Г Левски Раковски (София) 3:1
Област София (столица), Финал
2023-11-08 14:00 1-ви мач Г Национал (София) 0:0
(3:0)
Югозападна България, Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Югозападна България, 1/2 финали
2024-03-27 15:00 1-ви мач Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:0
Югозападна България, Финал
2024-04-10 16:00 1-ви мач Д Вихрен (Сандански) 1:1
(5:6)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2023-07-12 09:30 - Г Беласица (Петрич) 0:3
2023-07-15 11:00 - Г Оборище (Панагюрище) 2:0
2023-07-19 10:30 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
2023-07-23 17:00 - Г Железница (Железница) 10:1
2023-07-28 18:30 - Д Ботев II (Пловдив) 3:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2024-01-17 13:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
2024-01-19 13:00 - Г Миньор (Перник) 0:2
2024-01-27 14:00 - Д Гранит (Владая) 2:2
2024-01-31 17:00 - Д Оборище (Панагюрище) 1:0
2024-02-03 14:00 - Г Академик 1947 (София) 2:0
2024-02-07 13:00 - Д Надежда (Доброславци) 2:0