Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
20.07.2018 18:30 1 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:1
29.07.2018 20:45 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
06.08.2018 20:30 3 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0
12.08.2018 18:30 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
20.08.2018 20:30 5 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
25.08.2018 21:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
31.08.2018 21:00 7 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
14.09.2018 17:30 8 кръг Д Ботев (Враца) 1:1
21.09.2018 20:00 9 кръг Г Левски (София) 1:4
28.09.2018 19:30 10 кръг Д Септември (София) 2:1
07.10.2018 14:30 11 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
22.10.2018 20:00 12 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
27.10.2018 12:30 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
03.11.2018 12:30 14 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3
09.11.2018 17:45 15 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
23.11.2018 17:30 16 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0
02.12.2018 14:45 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
06.12.2018 12:30 18 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:0
10.12.2018 17:30 19 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
15.12.2018 12:30 20 кръг Д Черно море (Варна) 1:1
16.02.2019 12:30 21 кръг Г Ботев (Враца) 0:1
20.02.2019 17:00 22 кръг Д Левски (София) 0:2
25.02.2019 17:30 23 кръг Г Септември (София) 0:0
03.03.2019 12:30 24 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
11.03.2019 17:30 25 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0
17.03.2019 12:30 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
Втора фаза / Втора осмица - група "А"
01.04.2019 20:00 27 кръг Г Ботев (Враца) 0:3
06.04.2019 20:00 28 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:0
15.04.2019 20:00 29 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
22.04.2019 20:00 30 кръг Д Ботев (Враца) 2:5
25.04.2019 17:30 31 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:0
02.05.2019 17:15 32 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
Втора фаза / 1/2 финали за 11-14 място
08.05.2019 19:30 1-ви мач Г Дунав 2010 (Русе) 0:0
13.05.2019 20:00 реванш Д Дунав 2010 (Русе) 0:1
Втора фаза / Финал за 13-то място
19.05.2019 17:30 1-ви мач Г Верея (Стара Загора) 3:0*
22.05.2019 17:30 реванш Д Верея (Стара Загора) 3:0*
Баражи за Първа лига
Дата Фаза Противник Рез.
30.05.2019 20:00 1-ви мач Д 2-ри Втора лига -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 16:00 1-ви мач Г Ботев (Гълъбово) 0:0
(9:8)
Втори кръг (1/8 финали)
30.10.2018 19:00 1-ви мач Г ЦСКА (София) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2018 14:15 - Г Литекс (Ловеч) 1:1
30.06.2018 18:00 - Г Дунав 2010 (Русе) 2:2
04.07.2018 17:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
06.07.2018 19:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
11.07.2018 17:30 - Г Ботев (Пловдив) 1:1
13.07.2018 18:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
07.09.2018 17:00 - Д Пирин (Благоевград) 3:0
17.11.2018 15:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.01.2019 14:30 - Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
30.01.2019 11:00 - Д Шахтьор (Солигорск, Беларус, 1) 1:2
01.02.2019 16:30 - Д Факел (Воронеж, Русия, 1) 0:1
04.02.2019 14:30 - Д Борац (Баня Лука, БиХ, 2) 2:2
07.02.2019 14:00 - Д Фредерисия (Фредерисия, Дания, 1) 1:2
23.03.2019 15:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 2:1