I кръг
7 септември 2019, събота, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Елит София (София)-:-
Олимпиец (София) - РД Спорт (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Метал 2002 (Перник)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София)-:-
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)-:-
II кръг
11 септември 2019, сряда, 11:30 ч:
Септември (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Левски Раковски (София) - Миньор (Перник)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
РД Спорт (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Елит София (София) - Олимпиец (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
III кръг
14 септември 2019, събота, 11:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)-:-
Олимпиец (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Царско село 2015 (София) - Елит София (София)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Метал 2002 (Перник)-:-
Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски Раковски (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)-:-
IV кръг
21 септември 2019, събота, 11:30 ч:
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Левски Раковски (София) - Пирин (Благоевград)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Метал 2002 (Перник) - Миньор (Перник)-:-
РД Спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Царско село 2015 (София)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)-:-
V кръг
28 септември 2019, събота, 11:30 ч:
Олимпиец (София) - Септември (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Елит София (София)-:-
Миньор (Перник) - РД Спорт (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Метал 2002 (Перник)-:-
Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Левски Раковски (София)-:-
VI кръг
2 октомври 2019, сряда, 11:30 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Метал 2002 (Перник) - Пирин (Благоевград)-:-
РД Спорт (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Елит София (София) - Миньор (Перник)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Олимпиец (София) - Царско село 2015 (София)-:-
VII кръг
5 октомври 2019, събота, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Елит София (София)-:-
Пирин (Благоевград) - РД Спорт (София)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Метал 2002 (Перник)-:-
Левски Раковски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
VIII кръг
12 октомври 2019, събота, 11:30 ч:
Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Метал 2002 (Перник) - Левски Раковски (София)-:-
РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Елит София (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Миньор (Перник)-:-
Олимпиец (София) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
IX кръг
19 октомври 2019, събота, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)-:-
Миньор (Перник) - Олимпиец (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Елит София (София)-:-
Левски Раковски (София) - РД Спорт (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Метал 2002 (Перник)-:-
X кръг
24 октомври 2019, четвъртък, 11:30 ч:
Септември (София) - Метал 2002 (Перник)-:-
РД Спорт (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Елит София (София) - Левски Раковски (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Олимпиец (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)-:-
XI кръг
2 ноември 2019, събота, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Олимпиец (София)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Елит София (София)-:-
Метал 2002 (Перник) - РД Спорт (София)-:-
XII кръг
9 ноември 2019, събота, 11:30 ч:
Септември (София) - РД Спорт (София)-:-
Елит София (София) - Метал 2002 (Перник)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София)-:-
Олимпиец (София) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)-:-
XIII кръг
16 ноември 2019, събота, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Септември (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Царско село 2015 (София)-:-
Левски Раковски (София) - Олимпиец (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Метал 2002 (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
РД Спорт (София) - Елит София (София)-:-
XIV кръг
23 ноември 2019, събота, 11:30 ч:
Септември (София) - Елит София (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - РД Спорт (София)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Метал 2002 (Перник)-:-
Олимпиец (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)-:-
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
XV кръг
30 ноември 2019, събота, 11:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Метал 2002 (Перник) - Олимпиец (София)-:-
РД Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Елит София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
XVI кръг
:
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Елит София (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
РД Спорт (София) - Олимпиец (София)-:-
Метал 2002 (Перник) - Царско село 2015 (София)-:-
Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)-:-
Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
XVII кръг
Пирин (Благоевград) - Септември (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Миньор (Перник) - Левски Раковски (София)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Царско село 2015 (София) - РД Спорт (София)-:-
Олимпиец (София) - Елит София (София)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
XVIII кръг
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Олимпиец (София)-:-
Елит София (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Метал 2002 (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)-:-
Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)-:-
XIX кръг
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Миньор (Перник) - Метал 2002 (Перник)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - РД Спорт (София)-:-
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Олимпиец (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
XX кръг
Септември (София) - Олимпиец (София)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Елит София (София) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
РД Спорт (София) - Миньор (Перник)-:-
Метал 2002 (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)-:-
XXI кръг
Левски Раковски (София) - Септември (София)-:-
Марек 1915 (Дупница) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Метал 2002 (Перник)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - РД Спорт (София)-:-
Миньор (Перник) - Елит София (София)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Царско село 2015 (София) - Олимпиец (София)-:-
XXII кръг
Септември (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник)-:-
Елит София (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
РД Спорт (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Метал 2002 (Перник) - Марек 1915 (Дупница)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски Раковски (София)-:-
XXIII кръг
ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)-:-
Левски Раковски (София) - Метал 2002 (Перник)-:-
Марек 1915 (Дупница) - РД Спорт (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Елит София (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Олимпиец (София)-:-
XXIV кръг
Царско село 2015 (София) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Олимпиец (София) - Миньор (Перник)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград)-:-
Елит София (София) - Марек 1915 (Дупница)-:-
РД Спорт (София) - Левски Раковски (София)-:-
Метал 2002 (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
XXV кръг
Метал 2002 (Перник) - Септември (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - РД Спорт (София)-:-
Левски Раковски (София) - Елит София (София)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Пирин (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Олимпиец (София)-:-
Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)-:-
XXVI кръг
Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Царско село 2015 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Олимпиец (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски Раковски (София)-:-
Елит София (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
РД Спорт (София) - Метал 2002 (Перник)-:-
XXVII кръг
РД Спорт (София) - Септември (София)-:-
Метал 2002 (Перник) - Елит София (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Левски Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Марек 1915 (Дупница) - Олимпиец (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)-:-
Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
XXVIII кръг
Септември (София) - Миньор (Перник)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Царско село 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Олимпиец (София) - Левски Раковски (София)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Метал 2002 (Перник)-:-
Елит София (София) - РД Спорт (София)-:-
XXIX кръг
Елит София (София) - Септември (София)-:-
РД Спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Метал 2002 (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Олимпиец (София)-:-
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)-:-
XXX кръг
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)-:-
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)-:-
Царско село 2015 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Олимпиец (София) - Метал 2002 (Перник)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - РД Спорт (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София)-:-