XV кръг
30 ноември 2019, събота, 11:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)1:4
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)1:0
ФК ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София)3:0
Метал 2002 (Перник) - Олимпиец (София)0:0
РД Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)5:0
30 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Елит София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)0:1
1 декември 2019, неделя, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)1:2
XIV кръг
23 ноември 2019, събота, 09:30 ч:
Септември (София) - Елит София (София)1:1
23 ноември 2019, събота, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - РД Спорт (София)1:4
Олимпиец (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)0:1
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)5:3
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)1:2
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)8:0
23 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Метал 2002 (Перник)4:1
XIII кръг
16 ноември 2019, събота, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Септември (София)1:1
Хебър 1918 (Пазарджик) - Кюстендил (Кюстендил)0:4
Марек 1915 (Дупница) - Царско село 2015 (София)1:5
Левски Раковски (София) - Олимпиец (София)5:0
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София)1:3
Метал 2002 (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)1:2
18 ноември 2019, понеделник, 15:00 ч:
РД Спорт (София) - Елит София (София)1:0
XII кръг
9 ноември 2019, събота, 09:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК ЦСКА 1948 (София)2:2
Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София)5:2
9 ноември 2019, събота, 11:30 ч:
Елит София (София) - Метал 2002 (Перник)2:0
Олимпиец (София) - Марек 1915 (Дупница)2:0
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)1:1
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)0:0
9 ноември 2019, събота, 15:30 ч:
Септември (София) - РД Спорт (София)2:1
XI кръг
6 ноември 2019, сряда, 09:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Елит София (София)3:0
6 ноември 2019, сряда, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (София)0:6
Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София)1:2
Пирин (Благоевград) - Олимпиец (София)9:1
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)2:0
Метал 2002 (Перник) - РД Спорт (София)2:1
6 ноември 2019, сряда, 14:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 57 СОУ (София)1:4
X кръг
24 октомври 2019, четвъртък, 09:00 ч:
Елит София (София) - Левски Раковски (София)2:2
24 октомври 2019, четвъртък, 11:30 ч:
РД Спорт (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)0:3
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Марек 1915 (Дупница)7:1
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград)1:3
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)1:1
24 октомври 2019, четвъртък, 14:00 ч:
Олимпиец (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)5:0
24 октомври 2019, четвъртък, 16:00 ч:
Септември (София) - Метал 2002 (Перник)4:1
IX кръг
17 октомври 2019, четвъртък, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - Олимпиец (София)7:1
19 октомври 2019, събота, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)2:3
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 57 СОУ (София)2:4
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)4:0
Марек 1915 (Дупница) - Елит София (София)1:5
Левски Раковски (София) - РД Спорт (София)2:1
ФК ЦСКА 1948 (София) - Метал 2002 (Перник)4:0
VIII кръг
12 октомври 2019, събота, 09:30 ч:
Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)2:1
12 октомври 2019, събота, 11:30 ч:
Метал 2002 (Перник) - Левски Раковски (София)0:0
Елит София (София) - Пирин (Благоевград)0:1
Олимпиец (София) - Кюстендил (Кюстендил)1:2
12 октомври 2019, събота, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Хебър 1918 (Пазарджик)0:0
12 октомври 2019, събота, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Миньор (Перник)0:3
15 октомври 2019, вторник, 15:00 ч:
РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница)5:1
VII кръг
5 октомври 2019, събота, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)0:0
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)0:6
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)3:0
Хебър 1918 (Пазарджик) - Елит София (София)1:1
Левски Раковски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)4:2
5 октомври 2019, събота, 13:30 ч:
Пирин (Благоевград) - РД Спорт (София)3:1
6 октомври 2019, неделя, 16:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Метал 2002 (Перник)2:2
VI кръг
2 октомври 2019, сряда, 09:30 ч:
Елит София (София) - Миньор (Перник)1:2
Олимпиец (София) - Царско село 2015 (София)1:4
2 октомври 2019, сряда, 11:30 ч:
Септември (София) - Левски Раковски (София)1:0
ФК ЦСКА 1948 (София) - Марек 1915 (Дупница)3:2
Метал 2002 (Перник) - Пирин (Благоевград)2:4
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Кюстендил (Кюстендил)1:3
2 октомври 2019, сряда, 14:00 ч:
РД Спорт (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)4:0
V кръг
28 септември 2019, събота, 11:30 ч:
Олимпиец (София) - Септември (София)0:1
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)2:0
Кюстендил (Кюстендил) - Елит София (София)2:3
Миньор (Перник) - РД Спорт (София)3:0
Хебър 1918 (Пазарджик) - Метал 2002 (Перник)0:1
Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София)5:0
Марек 1915 (Дупница) - Левски Раковски (София)1:4
IV кръг
21 септември 2019, събота, 11:30 ч:
Левски Раковски (София) - Пирин (Благоевград)1:2
ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)9:0
Метал 2002 (Перник) - Миньор (Перник)1:1
РД Спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил)4:0
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Царско село 2015 (София)1:2
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)1:1
21 септември 2019, събота, 15:30 ч:
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)10:1
III кръг
14 септември 2019, събота, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)2:2
14 септември 2019, събота, 11:30 ч:
Олимпиец (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)1:1
Кюстендил (Кюстендил) - Метал 2002 (Перник)2:2
Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)1:2
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски Раковски (София)2:4
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)9:0
15 септември 2019, неделя, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Елит София (София)1:0
II кръг
11 септември 2019, сряда, 11:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик)3:1
Левски Раковски (София) - Миньор (Перник)1:0
РД Спорт (София) - Царско село 2015 (София)1:1
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София)0:1
11 септември 2019, сряда, 14:00 ч:
Септември (София) - Пирин (Благоевград)2:5
11 септември 2019, сряда, 15:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Кюстендил (Кюстендил)3:0
11 септември 2019, сряда, 17:30 ч:
Елит София (София) - Олимпиец (София)2:0
I кръг
6 септември 2019, петък, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)0:4
7 септември 2019, събота, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Елит София (София)3:2
7 септември 2019, събота, 11:30 ч:
Олимпиец (София) - РД Спорт (София)2:5
Царско село 2015 (София) - Метал 2002 (Перник)0:0
Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София)3:0
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)8:1
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)0:3