Първа професионална лига
Дунав 2010 (Русе)0:1Левски (София)
Локомотив 1926 (Пловдив)2:1Черно море (Варна)
Втора професионална лига
ЦСКА II (София)0:2Лудогорец 1945 II (Разград)
Ботев (Гълъбово)0:0Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Ботев (Враца)0:2Созопол (Созопол)
Локомотив 1929 (София)3:1Несебър (Несебър)
Поморие (Поморие)0:1Банско (Банско)
Септември (София)4:1Левски (Карлово)
Спартак (Плевен)1:0Оборище (Панагюрище)
Североизточна Трета лига
Локомотив (Русе)1:1Суворово 1 (Суворово)
Добруджа 1919 (Добрич)4:1Септември 98 (Тервел)
Ботев (Нови пазар)0:4Черноморец (Балчик)
Северозападна Трета лига
Левски 2007 (Левски)0:3Кариана (Ерден)
Партизан (Червен бряг)2:0Мизия 2005 (Кнежа)
Бдин 1923 (Видин)6:0Трявна (Трявна)
Академик (Свищов)10:0Ком (Берковица)
Литекс (Ловеч)4:0Павликени (Павликени)
Янтра Габрово (Габрово)0:1Вихър (Славяново)
Първа атомна (Козлодуй)10:1Ювентус (Малчика)
"А" ОФГ Варна - подгрупа А1
Белослав 1918 (Белослав)6:0Аксаково (Аксаково)
Атлетик (Провадия)0:0Черноморец 1946 (Чернево)
Бозвелийско (Бозвелийско)2:0Тополи 2010 (Тополи)
Напредък (Суворово)4:6Девня 2005 (Девня)
"А" ОФГ Варна - подгрупа А2
Искра (Генерал Киселово)3:0*Вихър 2016 (Вълчи дол)
Камчиец 1945 (Дългопол)3:1Устрем (Караманите)
Спринт (Белоградец)0:7Спартак 1918 (Варна)
Факел 1935 (Гроздьово)0:8Овеч 2016 (Провадия)
"А" ОФГ Велико Търново
Лато (Алеково)3:0Левски 1986 (Стражица)
Янтра (Полски Тръмбеш)3:0Левски (Лясковец)
Чумерна (Елена)2:1Земеделец-Елит (Козловец)
Лозен 2006 (Сухиндол)6:1Ботев (Дебелец)
"Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа
Стрела (Ореш)3:8Бенковски (Българско Сливово)
"Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа
Янтра (Драганово)5:3Юнак (Мерданя)
"А" ОФГ Враца
Ботев (Криводол)18:00Огоста (Хайредин)
Балкански (Михайлово)18:00Миньор 2005 (Згориград)
"Б" ОФГ Враца
Ураган 33 (Софрониево)18:00Августа (Хърлец)
Искра (Власатица)18:00Септември 98 (Гложене)
Ботев (Бърдарски геран)18:00Ботев 2013 (Попица)
"А" ОФГ Габрово
Стрела 2006 (Шумата)5:10Локомотив 1927 (Дряново)
Янтра 1919 (Габрово)4:1Чардафон 1919 (Габрово)
Юнак 2006 (Кормянско)3:0Академик (Габрово)
Вихър 1962 (Ряховците)6:2Планинец (Батошево)
Балкан (Плачковци)3:2Дан Колов (Сенник)
"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Дружба (Люляково)3:0Рилци (кв.Рилци, Добрич)
Вихър 2013 (Бранище)0:2Устрем Д (Дончево)
Христо Ботев (Стожер)0:0Албена 97 (Оброчище)
"А" ОФГ Добрич - западна подгрупа
Добруджанец (Овчарово)5:3Спортист (Стефаново)
Искра 41 (Бенковски)5:2Спартак (Зърнево)
"А" ОФГ Пазарджик
Братаница (Братаница)17:00Спартак (Калугерово)
"Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа
Виноградец 2014 (Виноградец)17:00Миньор (Елшица)
Барикади (Стрелча)17:00Лесичово (Лесичово)
Спартак (Бошуля)17:00Светкавица (Синитово)
Карабунар (Карабунар)17:00Шипка (Драгор)
"Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа
Милеви скали (Семчиново)17:00Кале 09 (Нова махала)
Родопи (Дебръщица)17:00Атлетик (Мокрище)
Бенковски 2006 (Црънча)17:00Славия 1947 (Хаджиево)
Тракия (Звъничево)17:00Спортист 2010 (Капитан Димитриево)
Коба (Радилово)17:00Чико Бунара (Бяга)
Тракиец (Исперихово)17:00Лозен (Лозен)
"Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа
Ботев (Вълчитрън)18:00Виная (Згалево)
Славия (Новачене)18:00Войвода (Драгаш войвода)
Динамо (Изгрев)18:00Ботев (Ленково)
Осъм (Козар Белене)18:00Ботев (Българене)
"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Искър (Ореховица)18:00Свобода (Милковица)
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)18:00Бойчинов (Коиловци)
Вихър (Гулянци)18:00Спартак (Божурица)
Дунавска чайка (Сомовит)18:00Ясен (Ясен)
Дунав (Гиген)18:00Бенковски (Опанец)
"А" ОФГ Разград - западна подгрупа
Ураган (Гецово)1:5Бели Лом (Дряновец)
Ясен (Ясеновец)3:0Вихър (Лозница)
Светкавица (Чудомир)2:1Победа (Богданци)
"А" ОФГ Русе - източна подгрупа
Ботев (Ветово)0:3*Смирненски (Смирненски)
Дунав (Сливо поле)6:0Юделник (Юделник)
Мартен (Мартен)4:1Спартак (Хотанца)
"А" ОФГ Русе - западна подгрупа
Янтра (Ценово)1:2Янтра (Долна Студена)
Партизан (Босилковци)1:0Левски (Караманово)
Атлетик (Тръстеник)1:2Две могили (Две могили)
Дунав (Батин)3:2Младост (Екзарх Йосиф)
Ботев (Копривец)0:6Бенковски (Бяла)
Левски (Новград)3:0Борово 2000 (Борово)
"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Лудогорец 2011 (Паисиево)9:1Светкавица (Поройно)
Победа 2009 (Вокил)5:0Вихър (Любен)
Червена звезда (Дулово)2:3Вихър (Боил)
"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Ботев 1936 (Професор Иширково)2:3Добруджа (Искра)
Спортист (Кайнарджа)1:2Раковски 2005 (Калипетрово)
"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Искър (Герман)18:00Вихър (кв.Требич, София)
Кремиковци (кв.Кремиковци, София)18:00Банкя 2009 (Банкя)
Изтребител (Иваняне)18:00Локомотив БДЖ (София)
Житен (Житен)18:00Левски (Чепинци)
Въстаник (Войнеговци)18:00Сокол (Негован)
"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Железница (Железница)18:00Витоша II (Бистрица)
Конелиано 2005 (Герман)18:00Орловец 2015 (Кокаляне)
Люлин (кв.Люлин, София)18:00Гранит (Владая)
Академик 1947 (София)18:00ЦСКА 1948 (София)
Левски-Раковски (София)18:00Урвич 1960 (Долни Пасарел)
"A" ОФГ Търговище
Левски (Омуртаг)0:1Ракета (Търговище)
Камбурово (Камбурово)1:6Спортист (Ковачевец)
Сокол (Трескавец)0:3Агроелит 1 (Макариополско)
Агротрон М (Момино)2:0Вихър 1931 (Дългач)
Черноломец 04 (Попово)4:0Буховци 2016 (Буховци)
"А" ОФГ Хасково
Герганин извор (Бисер)2:0Асти АБ (Хасково)
Сакарски спортист 04 (Тополовград)2:3Хеброс 1921 (Харманли)
Топлика 77 (Минерални бани)0:3*Извор АМ (Горски извор)
Хасково (Хасково)8:1Тунджа (Срем)
Стамболово (Стамболово)4:3Топлика (Минерални бани)
Възход (Радиево)0:3*Хасково 1957 (Хасково)
"А" ОФГ Шумен - северна подгрупа
Космос 2013 (Браничево)1:3Борци (Борци)
Ясен 2007 (Ясенково)3:0*Звезда (Студеница)
Мълния (Климент)5:0Заря 1963 (Звегор)
Устрем (Трем)1:0Никола Козлево (Никола Козлево)
Дъбрава (Осеновец)1:1Зенит (Черноглавци)
Капитана (Капитан Петко)1:1Вихър 1969 (Боян)
Елитна група (U-19)
Славия 1913 (София)2:1Берое (Стара Загора)
Локомотив 1926 (Пловдив)0:2Ботев (Пловдив)
Верея (Стара Загора)2:1Черно море (Варна)
Монтана 1921 (Монтана)0:4Лудогорец 1945 (Разград)
Пирин (Благоевград)6:1Сливен 2000 (Сливен)
Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Марица (Пловдив)0:4Ботев (Пловдив)
ЮМВ: Варна - Зонална група
Атлетик (Провадия)0:5Волов (Шумен)
Ботев (Нови пазар)3:0*Спартак 1918 (Варна)
Калиакра (Каварна)0:2Черно море (Варна)
Варненчик (Варна)0:3*Септември 98 (Тервел)
Интер (Добрич)1:2Доростол 2013 (Силистра)
Спартак 1918 II (Варна)1:2Дунав 2010 (Русе)
Деца: Варна - Зонална група
Атлетик (Провадия)0:1Волов (Шумен)
Ботев (Нови пазар)3:0*Спартак 1918 (Варна)
Калиакра (Каварна)1:4Черно море (Варна)
Варненчик (Варна)0:3*Септември 98 (Тервел)
Интер (Добрич)3:0Доростол 2013 (Силистра)
Спартак 1918 II (Варна)1:0Дунав 2010 (Русе)
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Лудогорец 2011 (Паисиево)0:2Светкавица (Поройно)
Победа 2009 (Вокил)5:0Вихър (Любен)
Червена звезда (Дулово)6:2Вихър (Боил)
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Ботев 1936 (Професор Иширково)0:4Добруджа (Искра)
Спортист (Кайнарджа)6:2Раковски 2005 (Калипетрово)
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Марек 1915 (Дупница)4:1Септември (Симитли)
Витоша (Бистрица)4:1Пирин (Гоце Делчев)
ДИТ Спорт (София)2:0Беласица (Петрич)
БМ Спорт (София)3:0*Велбъжд (Кюстендил)
Хебър 1918 (Пазарджик)0:3Чавдар (Етрополе)
Вихрен 1925 (Сандански)1:1Ботев 57 СОУ (София)
ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Вихрен 1925 (Сандански)0:2Септември (София)
Локомотив 1929 (София)0:1Ботев 57 СОУ (София)
ЦСКА (София)2:0Велбъжд (Кюстендил)
ЕСФА (София)0:1Пирин (Благоевград)
Витоша (Бистрица)0:0Чавдар (Етрополе)
Миньор (Перник)0:2Царско село 2015 (София)
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Левски (София)5:3ЦСКА (София)
Национал (София)3:0Септември (София)
ДИТ Спорт (София)2:3Славия 1913 (София)
Левски-Раковски (София)5:3Чавдар (Етрополе)
Спортист 13 (София)2:0Локомотив 1929 (София)
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Витоша (Бистрица)0:0БМ Спорт (София)
Конелиано 2005 (Герман)09:30ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
Обеля (кв.Обеля, София)4:5ЕСФА (София)
Победа 2013 (София)2:12Царско село 2015 (София)
Ботев 57 СОУ (София)4:1Левски (Чепинци)
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Лъвчетата (София)2:2Миньор (Перник)
Локомотив 1929 (София)1:2Елит София (София)
Пирин 2001 (Благоевград)9:0Интернационал (София)
Велбъжд (Кюстендил)8:0Средногорец 2016 (Златица)
Царско село 2015 (София)11:0Миньор 2014 (Бобов дол)
Марек 1915 (Дупница)1:1Олимпия ФК (София)
Надежда (Доброславци)3:9БМ Спорт (София)
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Щурче (София)2:1Младост 2015 (София)
Ферион (София)3:0Витоша (Бистрица)
Олимпия ФК (София)0:1РД Спорт (София)
Велбъжд (Кюстендил)4:2ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
Елит София (София)0:6Ком 98 (Годеч)
Лъвчетата (София)0:0Победа 2013 (София)
Спортист 13 (София)2:2Марек 1915 (Дупница)
Урвич 1960 (Долни Пасарел)4:2Орловец 2015 (Кокаляне)
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Талант (София)0:1Спортист 13 (София)
РД Спорт (София)5:2Академик 1947 (София)
Металург 1957 (Перник)0:11Велбъжд (Кюстендил)
Спартак 2015 (София)4:2ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
Ферион (София)4:1София спорт (София)
Сердика (София)3:0Елит София (София)
Надежда (Доброславци)1:3Септември (София)
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Витоша 13 (София)2:2Сердика (София)
Кремиковци (кв.Кремиковци, София)0:7Шампиони (София)
Септември (София)2:5ДАФ (София)
Локомотив 1929 (София)1:3Младост 2015 (София)
София спорт (София)3:3Урвич (Панчарево)
Победа 2013 (София)5:1Щурче (София)