МПРЗГРТ
1.Ботев (Пловдив)14131067:440
2.Локомотив 1926 (Пловдив)15131181:1040
3.Спартак 1947 (Пловдив)15110455:1233
4.Векта (Пловдив)15101460:1531
5.Орлета (Пазарджик)14101365:2031
6.Борислав 2009 (Първомай)1564550:3122
7.Родопа Смолян (Смолян)1562725:3620
8.Хебър 1918 (Пазарджик)1561836:3319
9.Арда 1924 (Кърджали)1461746:3319
10.Марица 1921 (Пловдив)14401021:4112
11.Гигант (Съединение)15201318:1386
12.Металик 1938 (Сопот)15201313:916
13.Родопа 2018 (Смолян)1400141:740
Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Арда 1924 (Кърджали) - в Черноочене;
    - Борислав 2009 (Първомай) - Градски стадион, Първомай през есента, в кв.Градина, Първомай през пролетта;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Векта (Пловдив) - комплекс "Векта" /"Работнически"/, Пловдив;
    - Гигант (Съединение) - в Съединение;
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив;
    - Марица 1921 (Пловдив) - ст."Марица", Пловдив;
    - Металик 1938 (Сопот) - в Сопот;
    - Орлета (Пазарджик) - в Главиница;
    - Родопа Смолян (Смолян) - ст."Септември", Смолян;
    - Спартак 1947 (Пловдив) - ст."Тодор Диев", Пловдив;
    - Хебър 1918 (Пазарджик) - _;
    - Юнайтед (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив.
  - На 2 октомври 2018 г. Юнайтед (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие, а резултатите му в първите шест кръга са анулирани. На негово място и с неговата програма в групата се включва Родопа 2018 (Смолян) като за първите шест мача в програмата на отбора се присъждат служебни загуби с 0:3. Резултатите на Юнайтед преди анулирането им са както следва:
    I кръг, 7 септември 2018 г., 17:00 ч: Юнайтед - Марица (Пд) 1:6;
    II кръг, 12 септември 2018 г., 10:30 ч: Юнайтед - Борислав 0:7;
    III кръг, 14 септември 2018 г., 10:00 ч: Спартак (Пд) - Юнайтед 12:0;
    IV кръг, 21 септември 2018 г., 17:00 ч: Юнайтед - Гигант 3:3;
    V кръг, 29 септември 2018 г., 10:30 ч: Хебър - Юнайтед 5:2;
    VI кръг, 5 октомври 2018 г., 16:00 ч: Юнайтед - Родопа Смолян 0:3 сл.