6.Средногорец 2016 (Златица)613213:186
7.Урвич (Панчарево)611412:154
8.ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)61057:193
Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 15 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Отборите са съставени от 7 футболисти и могат да извършват неограничен брой смени на мач.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 55-60x35-40 м, с врати 5х2 метра и топка номер 4.
  - Всички мачове се играят на мини футбол комплекс "Надежда" в кв.Свобода, София, освен ако не е посочено друго.
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "А" (1-11 място);
    - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Б" (12-21 място);
    - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "В" (22-29 място);
    - спортно-технически показатели *: Втора фаза, Група "Г" (30-37 място).
      * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически показатели (съотношение победи и загуби)", т.е. по усмотрение на ЗС София.