8.Ферион (София)921617:377
9.ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)91087:533
10.София 2010 (София)90090:270
Бележки
  - Всички мачове се играят в 3 полувремена от по 12 минути с почивки от по 5 минути между тях.
  - Всички мачове се играят на терени с размери 35x25 м, а всеки отбор е съставен от 5 футблисти.
  - Всички мачове се играят в залата на комплекс "Царско село" в София, освен ако не е посочено друго.
  - Отборите се класират за групите за определяне на крайното класиране през пролетта както следва:
    - спортно-технически критерий *: Втора фаза, Група "А" (1-10 място);
    - спортно-технически критерий *: Втора фаза, Група "Б" (11-20 място).
      * - ЗС София официално не води класирания за състезанието, поради което класирането в групите за Втора фаза се определя не според получените на терена резултати, а по "спортно-технически критерий", т.е. по усмотрение на ЗС София.
  - София 2010 (София) първоначално се включва в групата, но се отказва непосредствено преди началото на сезона. ЗС София решава да присъжда на противниците му служебни победи с 3:0.