XXI кръг |
21 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец (Несебър) | 1:5 |
Устрем (Тънково) - Банево (кв.Банево, Бургас) | 5:1 |
20 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Ахелой (Ахелой) - Звезденбург (Бургас) | 3:3 |
Странджа 23 (Малко Търново) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) | 0:3* |
Черноморец 1919 II (Бургас) - Равда (Равда) | 4:1 |
Каблешково (Каблешково) - Свети Влас (Свети Влас) | 3:1 |
XX кръг |
14 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Равда (Равда) - Каблешково (Каблешково) | 6:1 |
Банево (кв.Банево, Бургас) - Черноморец 1919 II (Бургас) | 1:0 |
Черноморски спортист 2022 (Обзор) - Устрем (Тънково) | 6:2 |
Черноморец (Несебър) - Странджа 23 (Малко Търново) | 3:0* |
Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Ахелой (Ахелой) | 3:0* |
13 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Звезденбург (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) | 9:4 |
XIX кръг |
7 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) | 1:7 |
Устрем (Тънково) - Черноморец (Несебър) | 5:1 |
Свети Влас (Свети Влас) - Равда (Равда) | 4:4 |
6 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Странджа 23 (Малко Търново) - Звезденбург (Бургас) | 0:3* |
Каблешково (Каблешково) - Банево (кв.Банево, Бургас) | 1:5 |
6 април 2024, събота, 14:30 ч: |
Черноморец 1919 II (Бургас) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) | 3:0* |
XVIII кръг |
31 март 2024, неделя, 17:00 ч: |
Банево (кв.Банево, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) | 4:0 |
Черноморски спортист 2022 (Обзор) - Каблешково (Каблешково) | 2:0 |
Черноморец (Несебър) - Черноморец 1919 II (Бургас) | 2:5 |
Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Странджа 23 (Малко Търново) | 3:0* |
30 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Звезденбург (Бургас) - Устрем (Тънково) | 4:1 |
Ахелой (Ахелой) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) | 8:5 |
XVII кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Устрем (Тънково) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) | 3:4 |
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) | 0:2 |
Равда (Равда) - Банево (кв.Банево, Бургас) | 3:1 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Странджа 23 (Малко Търново) - Ахелой (Ахелой) | 0:3* |
Черноморец 1919 II (Бургас) - Звезденбург (Бургас) | 2:2 |
Каблешково (Каблешково) - Черноморец (Несебър) | 1:2 |
XVI кръг |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Черноморски спортист 2022 (Обзор) - Равда (Равда) | 2:0 |
Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас) | 5:2 |
Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Черноморец 1919 II (Бургас) | 1:2 |
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Странджа 23 (Малко Търново) | 3:0* |
16 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Звезденбург (Бургас) - Каблешково (Каблешково) | 5:0 |
Ахелой (Ахелой) - Устрем (Тънково) | 2:1 |
XV кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Устрем (Тънково) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) | 7:2 |
Свети Влас (Свети Влас) - Звезденбург (Бургас) | 1:7 |
Равда (Равда) - Черноморец (Несебър) | 1:2 |
Банево (кв.Банево, Бургас) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) | 0:3 |
9 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Черноморец 1919 II (Бургас) - Ахелой (Ахелой) | 6:1 |
Каблешково (Каблешково) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) | 0:3* |
XIV кръг |
3 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Черноморец (Несебър) - Банево (кв.Банево, Бургас) | 1:0 |
Звезденбург (Бургас) - Равда (Равда) | 6:2 |
Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) | 4:2 |
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец 1919 II (Бургас) | 1:4 |
2 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Ахелой (Ахелой) - Каблешково (Каблешково) | 2:2 |
Странджа 23 (Малко Търново) - Устрем (Тънково) | 0:3* |
XI кръг |
25 февруари 2024, неделя, 15:00 ч: |
Звезденбург (Бургас) - Черноморец (Несебър) | 2:2 |
24 февруари 2024, събота, 15:00 ч: |
Странджа 23 (Малко Търново) - Свети Влас (Свети Влас) | 0:3 |
XII кръг |
10 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Черноморски спортист 2022 (Обзор) - Звезденбург (Бургас) | 2:3 |
X кръг |
10 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Банево (кв.Банево, Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) | 5:0 |
XIII кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Каблешково (Каблешково) | 1:3 |
Ахелой (Ахелой) - Свети Влас (Свети Влас) | 4:2 |
Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Равда (Равда) | 8:0 |
Звезденбург (Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас) | 2:4 |
Черноморец (Несебър) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) | 1:1 |
2 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Странджа 23 (Малко Търново) - Черноморец 1919 II (Бургас) | 0:6 |
XII кръг |
26 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Банево (кв.Банево, Бургас) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) | 0:0 |
Равда (Равда) - Ахелой (Ахелой) | 1:2 |
Свети Влас (Свети Влас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) | 0:3 |
25 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Каблешково (Каблешково) - Странджа 23 (Малко Търново) | 0:3* |
Черноморец 1919 II (Бургас) - Устрем (Тънково) | 3:1 |
XI кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Устрем (Тънково) - Каблешково (Каблешково) | 4:7 |
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равда (Равда) | 2:2 |
Ахелой (Ахелой) - Банево (кв.Банево, Бургас) | 1:2 |
Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) | 3:0* |
X кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Черноморец (Несебър) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) | 1:7 |
Черноморски спортист 2022 (Обзор) - Ахелой (Ахелой) | 3:1 |
Равда (Равда) - Странджа 23 (Малко Търново) | 6:1 |
Свети Влас (Свети Влас) - Устрем (Тънково) | 2:3 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Каблешково (Каблешково) - Черноморец 1919 II (Бургас) | 2:6 |
IX кръг |
5 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Странджа 23 (Малко Търново) - Банево (кв.Банево, Бургас) | 3:3 |
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) | 1:10 |
Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Звезденбург (Бургас) | 4:1 |
4 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Черноморец 1919 II (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) | 9:1 |
4 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Устрем (Тънково) - Равда (Равда) | 6:1 |
Ахелой (Ахелой) - Черноморец (Несебър) | 0:6 |
III кръг |
28 октомври 2023, събота, 14:30 ч: |
Странджа 23 (Малко Търново) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) | 3:0 |
II кръг |
28 октомври 2023, събота, 14:30 ч: |
Черноморец (Несебър) - Равда (Равда) | 3:1 |
VIII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Звезденбург (Бургас) - Ахелой (Ахелой) | 5:2 |
Черноморец (Несебър) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) | 9:2 |
Черноморски спортист 2022 (Обзор) - Странджа 23 (Малко Търново) | 0:2 |
Банево (кв.Банево, Бургас) - Устрем (Тънково) | 1:1 |
Свети Влас (Свети Влас) - Каблешково (Каблешково) | 1:6 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Равда (Равда) - Черноморец 1919 II (Бургас) | 0:4 |
VII кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Черноморец 1919 II (Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас) | 7:1 |
Устрем (Тънково) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) | 4:0 |
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Звезденбург (Бургас) | 2:4 |
Ахелой (Ахелой) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) | 0:4 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Каблешково (Каблешково) - Равда (Равда) | 3:0 |
Странджа 23 (Малко Търново) - Черноморец (Несебър) | 3:0* |
VI кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) | 7:1 |
Звезденбург (Бургас) - Странджа 23 (Малко Търново) | 2:2 |
Черноморец (Несебър) - Устрем (Тънково) | 5:4 |
Банево (кв.Банево, Бургас) - Каблешково (Каблешково) | 1:0 |
Равда (Равда) - Свети Влас (Свети Влас) | 4:1 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Черноморски спортист 2022 (Обзор) - Черноморец 1919 II (Бургас) | 1:4 |
V кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Свети Влас (Свети Влас) - Банево (кв.Банево, Бургас) | 2:6 |
Устрем (Тънково) - Звезденбург (Бургас) | 3:6 |
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Ахелой (Ахелой) | 3:2 |
30 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Каблешково (Каблешково) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) | 1:1 |
Черноморец 1919 II (Бургас) - Черноморец (Несебър) | 6:0 |
Странджа 23 (Малко Търново) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) | 0:3* |
IV кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Устрем (Тънково) | 3:0 |
Черноморец (Несебър) - Каблешково (Каблешково) | 0:2 |
Черноморски спортист 2022 (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас) | 3:1 |
Банево (кв.Банево, Бургас) - Равда (Равда) | 3:2 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Ахелой (Ахелой) - Странджа 23 (Малко Търново) | 1:0 |
Звезденбург (Бургас) - Черноморец 1919 II (Бургас) | 2:1 |
III кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Равда (Равда) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) | 0:0 |
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър) | 5:7 |
Устрем (Тънково) - Ахелой (Ахелой) | 4:1 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Каблешково (Каблешково) - Звезденбург (Бургас) | 2:1 |
Черноморец 1919 II (Бургас) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) | 2:2 |
II кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Устрем (Тънково) | 1:4 |
Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Каблешково (Каблешково) | 5:1 |
Черноморски спортист 2022 (Обзор) - Банево (кв.Банево, Бургас) | 0:2 |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Ахелой (Ахелой) - Черноморец 1919 II (Бургас) | 0:5 |
Звезденбург (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) | 6:1 |
I кръг |
3 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Банево (кв.Банево, Бургас) - Черноморец (Несебър) | 4:3 |
Равда (Равда) - Звезденбург (Бургас) | 0:3 |
Свети Влас (Свети Влас) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) | 0:8 |
Устрем (Тънково) - Странджа 23 (Малко Търново) | 5:3 |
2 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Каблешково (Каблешково) - Ахелой (Ахелой) | 2:0 |
Черноморец 1919 II (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) | 7:1 |