XVIII кръг |
21 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Спартак 2012 (Избеглии) - Юнайтед (Пловдив) | 3:0* |
Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) | 0:3* |
Асеновец 2005 II (Асеновград) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) | 3:0* |
Сокол (Буково) - Тополово (Тополово) | 0:3* |
20 април 2024, събота, 17:00 ч: |
ФК 2023 Бяла река (Градина) - Траките 2007 II (Скутаре) | 3:0* |
XVII кръг |
14 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Тополово (Тополово) - Спартак 2012 (Избеглии) | 2:0 |
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) - Младост (Златовръх) | 3:0* |
14 април 2024, неделя, 14:00 ч: |
Траките 2007 II (Скутаре) - Сокол (Буково) | 2:3 |
13 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - ФК 2023 Бяла река (Градина) | 9:0 |
Юнайтед (Пловдив) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) | 3:0* |
XVI кръг |
7 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) | 7:0* |
Младост (Златовръх) - Юнайтед (Пловдив) | 0:3* |
Асеновец 2005 II (Асеновград) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) | 3:0* |
Сокол (Буково) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) | 3:0* |
Тополово (Тополово) - Траките 2007 II (Скутаре) | 3:0* |
XV кръг |
31 март 2024, неделя, 17:00 ч: |
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Тополово (Тополово) | 0:6 |
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) - ФК 2023 Бяла река (Градина) | 5:2 |
Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) - Младост (Златовръх) | 3:0* |
31 март 2024, неделя, 14:00 ч: |
Траките 2007 II (Скутаре) - Спартак 2012 (Избеглии) | 0:3* |
31 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Асеновец 2005 II (Асеновград) | 1:4 |
XIV кръг |
24 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Спартак 2012 (Избеглии) - Младост (Златовръх) | 3:0* |
ФК 2023 Бяла река (Градина) - Юнайтед (Пловдив) | 4:7 |
Сокол (Буково) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) | 3:0* |
Траките 2007 II (Скутаре) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) | 2:10 |
23 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Асеновец 2005 II (Асеновград) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) | 1:1 |
XIII кръг |
17 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) - Тополово (Тополово) | 1:5 |
Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) - ФК 2023 Бяла река (Градина) | 3:0* |
Младост (Златовръх) - Асеновец 2005 II (Асеновград) | 0:3* |
17 март 2024, неделя, 10:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Сокол (Буково) | 4:1 |
16 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Спартак 2012 (Избеглии) | 4:5 |
XII кръг |
10 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Спартак 2012 (Избеглии) - Асеновец 2005 II (Асеновград) | 1:1 |
Сокол (Буково) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) | 2:4 |
Тополово (Тополово) - Юнайтед (Пловдив) | 14:3 |
Траките 2007 II (Скутаре) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) | 0:3* |
9 март 2024, събота, 15:00 ч: |
ФК 2023 Бяла река (Градина) - Младост (Златовръх) | 3:0* |
XI кръг |
3 март 2024, неделя, 15:00 ч: |
Сокол (Буково) - Младост (Златовръх) | 3:0* |
Тополово (Тополово) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) | 3:0* |
ФК 2023 Бяла река (Градина) - Асеновец 2005 II (Асеновград) | 0:3* |
3 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
Траките 2007 II (Скутаре) - Юнайтед (Пловдив) | 1:4 |
2 март 2024, събота, 14:00 ч: |
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) | 3:0* |
VIII кръг |
25 февруари 2024, неделя, 14:30 ч: |
ФК 2023 Бяла река (Градина) - Тополово (Тополово) | 1:9 |
25 февруари 2024, неделя, 14:00 ч: |
Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол (Буково) | 3:0* |
10 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Младост (Златовръх) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) | 0:3* |
9 декември 2023, събота, 14:00 ч: |
Асеновец 2005 II (Асеновград) - Траките 2007 II (Скутаре) | 2:0 |
VII кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Спартак 2012 (Избеглии) | 1:6 |
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) | 0:5 |
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Асеновец 2005 II (Асеновград) | 4:3 |
Тополово (Тополово) - Сокол (Буково) | 3:0* |
3 декември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Траките 2007 II (Скутаре) - ФК 2023 Бяла река (Градина) | 7:0 |
X кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Спартак 2012 (Избеглии) - ФК 2023 Бяла река (Градина) | 10:0 |
Младост (Златовръх) - Тополово (Тополово) | 0:3* |
Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) - Траките 2007 II (Скутаре) | 8:2 |
19 ноември 2023, неделя, 13:30 ч: |
Асеновец 2005 II (Асеновград) - Сокол (Буково) | 4:1 |
18 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) | 3:0* |
IX кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) - Спартак 2012 (Избеглии) | 0:5 |
Траките 2007 II (Скутаре) - Младост (Златовръх) | 3:0* |
Тополово (Тополово) - Асеновец 2005 II (Асеновград) | 0:2 |
Сокол (Буково) - ФК 2023 Бяла река (Градина) | 5:1 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) | 3:0* |
VIII кръг |
5 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) | 3:0* |
VI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Спартак 2012 (Избеглии) - Тополово (Тополово) | 1:0 |
Сокол (Буково) - Траките 2007 II (Скутаре) | 3:0* |
Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) | 0:3* |
Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) | 7:5 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
ФК 2023 Бяла река (Градина) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) | 2:5 |
V кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) - Спартак 2012 (Избеглии) | 0:8 |
Юнайтед (Пловдив) - Младост (Златовръх) | 3:0* |
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) - Асеновец 2005 II (Асеновград) | 2:0 |
15 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Траките 2007 II (Скутаре) - Тополово (Тополово) | 0:3* |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Сокол (Буково) | 3:4 |
IV кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Спартак 2012 (Избеглии) - Траките 2007 II (Скутаре) | 3:0 |
Тополово (Тополово) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) | 3:0* |
ФК 2023 Бяла река (Градина) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) | 3:0* |
Младост (Златовръх) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) | 0:3* |
8 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Асеновец 2005 II (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) | 8:2 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Младост (Златовръх) - Спартак 2012 (Избеглии) | 0:3* |
Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) - Асеновец 2005 II (Асеновград) | 1:2 |
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) - Сокол (Буково) | 3:0* |
30 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - ФК 2023 Бяла река (Градина) | 7:2 |
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Траките 2007 II (Скутаре) | 2:0 |
II кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:30 ч: |
Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) | 8:0 |
Асеновец 2005 II (Асеновград) - Младост (Златовръх) | 4:0 |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Спартак 2012 (Избеглии) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) | 4:0 |
Сокол (Буково) - Юнайтед (Пловдив) | 7:1 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
ФК 2023 Бяла река (Градина) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) | 3:0* |
I кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Асеновец 2005 II (Асеновград) - Спартак 2012 (Избеглии) | 1:1 |
Младост (Златовръх) - ФК 2023 Бяла река (Градина) | 0:3* |
Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) - Сокол (Буково) | 4:0 |
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) - Траките 2007 II (Скутаре) | 3:0* |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Юнайтед (Пловдив) - Тополово (Тополово) | 3:9 |