XV кръг |
21 април 2024, неделя, 12:00 ч: |
Карнобат (Карнобат) - ОФК Поморие (Поморие) | 8:0 |
21 април 2024, неделя, 11:00 ч: |
Камчийска долина (Трънак) - Несебър II (Несебър) | 0:3 |
21 април 2024, неделя, 10:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Звезденбург II (Бургас) | 2:1 |
20 април 2024, събота, 12:00 ч: |
Звезденбург (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 6:0 |
Несебър (Несебър) - Вихър (Айтос) | 4:0 |
XIV кръг |
14 април 2024, неделя, 09:30 ч: |
Созопол (Созопол) - Звезденбург (Бургас) | 0:2 |
13 април 2024, събота, 12:00 ч: |
ОФК Поморие (Поморие) - Камчийска долина (Трънак) | 3:0 |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат) | 0:5 |
13 април 2024, събота, 10:00 ч: |
Звезденбург II (Бургас) - Вихър (Айтос) | 3:0 |
Несебър II (Несебър) - Несебър (Несебър) | 4:7 |
XIII кръг |
6 април 2024, събота, 13:00 ч: |
Камчийска долина (Трънак) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 0:6 |
6 април 2024, събота, 12:00 ч: |
Звезденбург (Бургас) - Звезденбург II (Бургас) | 3:0* |
Несебър (Несебър) - ОФК Поморие (Поморие) | 6:0 |
6 април 2024, събота, 10:00 ч: |
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол) | 2:1 |
XII кръг |
31 март 2024, неделя, 10:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Камчийска долина (Трънак) | 9:0 |
30 март 2024, събота, 14:00 ч: |
Звезденбург (Бургас) - Карнобат (Карнобат) | 2:1 |
30 март 2024, събота, 12:00 ч: |
ОФК Поморие (Поморие) - Вихър (Айтос) | 4:0 |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър) | 0:6 |
XI кръг |
24 март 2024, неделя, 13:00 ч: |
Камчийска долина (Трънак) - Звезденбург (Бургас) | 0:4 |
24 март 2024, неделя, 09:30 ч: |
Несебър II (Несебър) - ОФК Поморие (Поморие) | 4:3 |
23 март 2024, събота, 12:00 ч: |
Карнобат (Карнобат) - Звезденбург II (Бургас) | 7:1 |
Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 5:2 |
23 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол) | 6:1 |
X кръг |
17 март 2024, неделя, 12:00 ч: |
Карнобат (Карнобат) - Камчийска долина (Трънак) | 9:2 |
17 март 2024, неделя, 10:00 ч: |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър II (Несебър) | 4:7 |
16 март 2024, събота, 14:00 ч: |
Звезденбург II (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие) | 1:1 |
16 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Вихър (Айтос) | 10:0 |
Звезденбург (Бургас) - Несебър (Несебър) | 1:0 |
IX кръг |
25 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Несебър II (Несебър) | 4:0 |
18 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър) | 2:5 |
18 ноември 2023, събота, 11:30 ч: |
Звезденбург (Бургас) - Вихър (Айтос) | 6:0 |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие) | 2:9 |
18 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Камчийска долина (Трънак) - Звезденбург II (Бургас) | 1:7 |
VIII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 10:00 ч: |
ОФК Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол) | 1:1 |
Несебър II (Несебър) - Звезденбург (Бургас) | 2:4 |
11 ноември 2023, събота, 11:30 ч: |
Вихър (Айтос) - Карнобат (Карнобат) | 0:3 |
11 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Звезденбург II (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 12:2 |
Несебър (Несебър) - Камчийска долина (Трънак) | 4:0 |
VII кръг |
5 ноември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 0:0 |
4 ноември 2023, събота, 11:30 ч: |
Звезденбург (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие) | 6:0 |
4 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Камчийска долина (Трънак) - Вихър (Айтос) | 1:5 |
Карнобат (Карнобат) - Несебър II (Несебър) | 6:0 |
4 ноември 2023, събота, 09:30 ч: |
Несебър (Несебър) - Звезденбург II (Бургас) | 2:1 |
VI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Несебър II (Несебър) - Камчийска долина (Трънак) | 4:1 |
22 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Звезденбург II (Бургас) - Созопол (Созопол) | 4:1 |
21 октомври 2023, събота, 12:00 ч: |
ОФК Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат) | 3:5 |
21 октомври 2023, събота, 11:30 ч: |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звезденбург (Бургас) | 1:7 |
Вихър (Айтос) - Несебър (Несебър) | 1:6 |
V кръг |
15 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Вихър (Айтос) - Звезденбург II (Бургас) | 2:0 |
14 октомври 2023, събота, 13:30 ч: |
Камчийска долина (Трънак) - ОФК Поморие (Поморие) | 0:3 |
14 октомври 2023, събота, 11:30 ч: |
Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 7:0 |
14 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Несебър (Несебър) - Несебър II (Несебър) | 1:3 |
14 октомври 2023, събота, 09:30 ч: |
Звезденбург (Бургас) - Созопол (Созопол) | 2:4 |
IV кръг |
8 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат) | 1:5 |
Несебър II (Несебър) - Вихър (Айтос) | 3:0 |
7 октомври 2023, събота, 11:30 ч: |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Камчийска долина (Трънак) | 4:1 |
ОФК Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър) | 1:4 |
7 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Звезденбург II (Бургас) - Звезденбург (Бургас) | 6:1 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 11:00 ч: |
Камчийска долина (Трънак) - Созопол (Созопол) | 0:3 |
1 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Несебър II (Несебър) - Звезденбург II (Бургас) | 1:1 |
30 септември 2023, събота, 11:30 ч: |
Вихър (Айтос) - ОФК Поморие (Поморие) | 0:3* |
Карнобат (Карнобат) - Звезденбург (Бургас) | 1:0 |
30 септември 2023, събота, 09:30 ч: |
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 10:0 |
II кръг |
24 септември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър) | 0:3 |
23 септември 2023, събота, 12:00 ч: |
Звезденбург (Бургас) - Камчийска долина (Трънак) | 4:2 |
ОФК Поморие (Поморие) - Несебър II (Несебър) | 1:5 |
23 септември 2023, събота, 11:30 ч: |
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Вихър (Айтос) | 5:8 |
23 септември 2023, събота, 10:00 ч: |
Звезденбург II (Бургас) - Карнобат (Карнобат) | 4:5 |
I кръг |
17 септември 2023, неделя, 10:00 ч: |
Несебър II (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас) | 9:1 |
Камчийска долина (Трънак) - Карнобат (Карнобат) | 0:4 |
16 септември 2023, събота, 12:00 ч: |
ОФК Поморие (Поморие) - Звезденбург II (Бургас) | 0:4 |
16 септември 2023, събота, 11:30 ч: |
Вихър (Айтос) - Созопол (Созопол) | 1:5 |
Несебър (Несебър) - Звезденбург (Бургас) | 6:2 |