XVI кръг |
20 април 2024, събота, 10:00 ч: |
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово (Суворово) | 0:3* |
Олимпик (Варна) - Варна 2017 (Варна) | 7:2 |
Аксаково (Аксаково) - Черноморец (Балчик) | 1:6 |
Шумен 2007 (Шумен) - Камчиец (Дългопол) | 0:3* |
XV кръг |
13 април 2024, събота, 10:00 ч: |
Камчиец (Дългопол) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 3:0* |
Черноморец (Балчик) - Шумен 2007 (Шумен) | 3:0* |
Варна 2017 (Варна) - Аксаково (Аксаково) | 7:0 |
Суворово (Суворово) - Олимпик (Варна) | 5:6 |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Велики Преслав (Велики Преслав) | 3:0* |
XIV кръг |
6 април 2024, събота, 10:00 ч: |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Велики Преслав (Велики Преслав) | 3:0* |
Олимпик (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 10:0 |
Аксаково (Аксаково) - Суворово (Суворово) | 1:14 |
Шумен 2007 (Шумен) - Варна 2017 (Варна) | 0:3* |
Камчиец (Дългопол) - Черноморец (Балчик) | 6:2 |
XIII кръг |
30 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Черноморец (Балчик) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 2:5 |
Варна 2017 (Варна) - Камчиец (Дългопол) | 1:2 |
Суворово (Суворово) - Шумен 2007 (Шумен) | 3:0* |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Аксаково (Аксаково) | 6:0 |
Велики Преслав (Велики Преслав) - Олимпик (Варна) | 0:11 |
XII кръг |
24 март 2024, неделя, 09:00 ч: |
Аксаково (Аксаково) - Велики Преслав (Велики Преслав) | 5:0 |
23 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Шумен 2007 (Шумен) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 0:3* |
Камчиец (Дългопол) - Суворово (Суворово) | 0:5 |
Черноморец (Балчик) - Варна 2017 (Варна) | 4:2 |
XI кръг |
16 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Варна 2017 (Варна) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 0:0 |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Камчиец (Дългопол) | 4:8 |
Велики Преслав (Велики Преслав) - Шумен 2007 (Шумен) | 3:0* |
Олимпик (Варна) - Аксаково (Аксаково) | 13:0 |
X кръг |
10 март 2024, неделя, 10:00 ч: |
Камчиец (Дългопол) - Велики Преслав (Велики Преслав) | 13:0 |
9 март 2024, събота, 11:00 ч: |
Варна 2017 (Варна) - Суворово (Суворово) | 1:4 |
9 март 2024, събота, 10:00 ч: |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Аксаково (Аксаково) | 2:1 |
Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик (Варна) | 0:3* |
Черноморец (Балчик) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 7:3 |
I кръг |
2 март 2024, събота, 13:00 ч: |
Аксаково (Аксаково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 0:3 |
VIII кръг |
18 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Олимпик (Варна) - Черноморец (Балчик) | 3:0 |
VII кръг |
15 ноември 2023, сряда, 11:00 ч: |
Черноморец (Балчик) - Аксаково (Аксаково) | 1:2 |
IX кръг |
12 ноември 2023, неделя, 12:15 ч: |
Шумен 2007 (Шумен) - Аксаково (Аксаково) | 10:1 |
11 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав) | 3:0* |
11 ноември 2023, събота, 10:00 ч: |
Суворово (Суворово) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 11:1 |
Варна 2017 (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 1:2 |
Камчиец (Дългопол) - Олимпик (Варна) | 5:2 |
VIII кръг |
6 ноември 2023, понеделник, 12:00 ч: |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Шумен 2007 (Шумен) | 0:3* |
Аксаково (Аксаково) - Камчиец (Дългопол) | 1:9 |
Велики Преслав (Велики Преслав) - Варна 2017 (Варна) | 0:7 |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово (Суворово) | 0:6 |
V кръг |
1 ноември 2023, сряда, 14:00 ч: |
Суворово (Суворово) - Аксаково (Аксаково) | 20:0 |
VII кръг |
30 октомври 2023, понеделник, 12:00 ч: |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 0:2 |
Суворово (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав) | 4:0* |
Камчиец (Дългопол) - Шумен 2007 (Шумен) | 4:1 |
30 октомври 2023, понеделник, 10:00 ч: |
Варна 2017 (Варна) - Олимпик (Варна) | 0:3 |
VI кръг |
21 октомври 2023, събота, 12:15 ч: |
Велики Преслав (Велики Преслав) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 0:7 |
21 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Камчиец (Дългопол) | 0:9 |
Шумен 2007 (Шумен) - Черноморец (Балчик) | 3:0 |
Аксаково (Аксаково) - Варна 2017 (Варна) | 0:3 |
Олимпик (Варна) - Суворово (Суворово) | 3:1 |
V кръг |
14 октомври 2023, събота, 12:15 ч: |
Велики Преслав (Велики Преслав) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 0:4 |
14 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Олимпик (Варна) | 1:5 |
Варна 2017 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) | 0:7 |
Черноморец (Балчик) - Камчиец (Дългопол) | 3:6 |
IV кръг |
7 октомври 2023, събота, 15:00 ч: |
Олимпик (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) | 26:0 |
7 октомври 2023, събота, 10:00 ч: |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Черноморец (Балчик) | 2:2 |
Камчиец (Дългопол) - Варна 2017 (Варна) | 7:0 |
Шумен 2007 (Шумен) - Суворово (Суворово) | 0:4 |
Аксаково (Аксаково) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 1:3 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 10:00 ч: |
Велики Преслав (Велики Преслав) - Аксаково (Аксаково) | 0:7 |
30 септември 2023, събота, 14:00 ч: |
Олимпик (Варна) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 11:0 |
30 септември 2023, събота, 10:00 ч: |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Шумен 2007 (Шумен) | 0:6 |
Суворово (Суворово) - Камчиец (Дългопол) | 7:1 |
Варна 2017 (Варна) - Черноморец (Балчик) | 1:4 |
II кръг |
23 септември 2023, събота, 10:00 ч: |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Варна 2017 (Варна) | 3:2 |
Черноморец (Балчик) - Суворово (Суворово) | 0:8 |
Камчиец (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол) | 4:1 |
Шумен 2007 (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав) | 18:0 |
Аксаково (Аксаково) - Олимпик (Варна) | 0:18 |
I кръг |
16 септември 2023, събота, 11:00 ч: |
Олимпик (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) | 1:2 |
16 септември 2023, събота, 10:00 ч: |
Велики Преслав (Велики Преслав) - Камчиец (Дългопол) | 0:14 |
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Черноморец (Балчик) | 1:2 |
Суворово (Суворово) - Варна 2017 (Варна) | 9:2 |