XXV кръг |
27 април 2024, събота, 12:00 ч: |
Боруна (Царева ливада) - Ботев (Враца) | -:- |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
Монтана 1921 (Монтана) - Павликени (Павликени) | -:- |
Литекс (Ловеч) - Лайтс (Велико Търново) | -:- |
Етър ВТ (Велико Търново) - Академик (Свищов) | -:-* |
Лато (Алеково) - Спартак (Плевен) | -:- |
Янтра 2019 (Габрово) - Ботев (Дебелец) | -:- |
Левски (Лясковец) - Локомотив (Горна Оряховица) | -:- |
XXVI кръг |
4 май 2024, събота, 12:00 ч: |
Ботев (Враца) - Левски (Лясковец) | -:- |
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 2019 (Габрово) | -:- |
Ботев (Дебелец) - Лато (Алеково) | -:- |
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) | -:- |
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч) | -:-* |
Лайтс (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) | -:- |
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
Севлиево (Севлиево) - Боруна (Царева ливада) | -:- |
XXVII кръг |
11 май 2024, събота, 12:00 ч: |
Севлиево (Севлиево) - Ботев (Враца) | -:- |
Боруна (Царева ливада) - Павликени (Павликени) | -:- |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лайтс (Велико Търново) | -:- |
Монтана 1921 (Монтана) - Академик (Свищов) | -:-* |
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен) | -:- |
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Дебелец) | -:- |
Лато (Алеково) - Локомотив (Горна Оряховица) | -:- |
Янтра 2019 (Габрово) - Левски (Лясковец) | -:- |
XXVIII кръг |
14 май 2024, вторник, 16:00 ч: |
Ботев (Враца) - Янтра 2019 (Габрово) | -:- |
Левски (Лясковец) - Лато (Алеково) | -:- |
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново) | -:- |
Ботев (Дебелец) - Литекс (Ловеч) | -:- |
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) | -:- |
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:-* |
Лайтс (Велико Търново) - Боруна (Царева ливада) | -:- |
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево) | -:- |
XXIX кръг |
18 май 2024, събота, 12:00 ч: |
Павликени (Павликени) - Ботев (Враца) | -:- |
Севлиево (Севлиево) - Лайтс (Велико Търново) | -:- |
Боруна (Царева ливада) - Академик (Свищов) | -:-* |
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен) | -:- |
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Дебелец) | -:- |
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица) | -:- |
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (Лясковец) | -:- |
Лато (Алеково) - Янтра 2019 (Габрово) | -:- |
XXX кръг |
25 май 2024, събота, 12:00 ч: |
Ботев (Враца) - Лато (Алеково) | -:- |
Янтра 2019 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново) | -:- |
Левски (Лясковец) - Литекс (Ловеч) | -:- |
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана) | -:- |
Ботев (Дебелец) - Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
Спартак (Плевен) - Боруна (Царева ливада) | -:- |
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево) | -:-* |
Лайтс (Велико Търново) - Павликени (Павликени) | -:- |
VII кръг |
ненасрочен: |
Ботев (Дебелец) - Ботев (Враца) | -:- |
XI кръг |
ненасрочен: |
Левски (Лясковец) - Ботев (Враца) | -:- |
XII кръг |
ненасрочен: |
Павликени (Павликени) - Боруна (Царева ливада) | -:- |
XIV кръг |
ненасрочен: |
Ботев (Враца) - Павликени (Павликени) | -:- |
XVI кръг |
ненасрочен: |
Етър ВТ (Велико Търново) - Лато (Алеково) | -:- |
XVIII кръг |
ненасрочен: |
Павликени (Павликени) - Ботев (Дебелец) | -:- |
XX кръг |
ненасрочен: |
Лайтс (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица) | -:- |
XXI кръг |
ненасрочен: |
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца) | -:- |
XXIII кръг |
ненасрочен: |
Монтана 1921 (Монтана) - Боруна (Царева ливада) | -:- |