XVII кръг |
25 април 2024, четвъртък, 16:00 ч: |
Ком (Берковица) - Озрен (Голям извор) | 2:1 |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - ОФК Локомотив (Мездра) | 0:0 |
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | -:- |
Дунав (Лом) - Пъстренец (Долно Белотинци) | -:- |
XVI кръг |
18 април 2024, четвъртък, 16:00 ч: |
Озрен (Голям извор) - Дунав (Лом) | 3:0* |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Бдин 1923 (Видин) | 2:6 |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 1:2 |
ОФК Локомотив (Мездра) - Ком (Берковица) | 4:0 |
XV кръг |
11 април 2024, четвъртък, 16:00 ч: |
ОФК Локомотив (Мездра) - Озрен (Голям извор) | 3:0* |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 3:0* |
Бдин 1923 (Видин) - Дунав (Лом) | 3:0* |
XIV кръг |
4 април 2024, четвъртък, 16:00 ч: |
Озрен (Голям извор) - Ком (Берковица) | 3:0 |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 4:2 |
ОФК Локомотив (Мездра) - Бдин 1923 (Видин) | 4:1 |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Дунав (Лом) | 1:0 |
XIII кръг |
28 март 2024, четвъртък, 16:00 ч: |
Дунав (Лом) - Озрен (Голям извор) | 0:3* |
Бдин 1923 (Видин) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 2:1 |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра) | 0:9 |
Ком (Берковица) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 1:1 |
XI кръг |
24 март 2024, неделя, 16:00 ч: |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - ОФК Локомотив (Мездра) | 1:0 |
XII кръг |
21 март 2024, четвъртък, 16:00 ч: |
Озрен (Голям извор) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 3:0* |
ОФК Локомотив (Мездра) - Ком (Берковица) | 2:0 |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 4:2 |
Дунав (Лом) - Бдин 1923 (Видин) | 2:5 |
XI кръг |
16 март 2024, събота, 13:30 ч: |
Озрен (Голям извор) - Бдин 1923 (Видин) | 2:1 |
14 март 2024, четвъртък, 16:00 ч: |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Дунав (Лом) | 2:2 |
Ком (Берковица) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 9:0 |
IX кръг |
9 март 2024, събота, 15:00 ч: |
Ком (Берковица) - Бдин 1923 (Видин) | 5:0 |
VI кръг |
9 март 2024, събота, 15:00 ч: |
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 7:1 |
X кръг |
7 март 2024, четвъртък, 16:00 ч: |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 2:13 |
Дунав (Лом) - Ком (Берковица) | 0:10 |
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 10:5 |
IX кръг |
23 ноември 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Дунав (Лом) | 3:0 |
ОФК Локомотив (Мездра) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 4:0 |
VIII кръг |
16 ноември 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Дунав (Лом) - ОФК Локомотив (Мездра) | 0:2 |
Бдин 1923 (Видин) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 1:6 |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Ком (Берковица) | 4:2 |
VII кръг |
13 ноември 2023, понеделник, 15:00 ч: |
Бдин 1923 (Видин) - ОФК Локомотив (Мездра) | 1:6 |
9 ноември 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 3:3 |
Дунав (Лом) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 5:2 |
V кръг |
4 ноември 2023, събота, 15:00 ч: |
Бдин 1923 (Видин) - Дунав (Лом) | 2:2 |
VI кръг |
2 ноември 2023, четвъртък, 15:00 ч: |
Озрен (Голям извор) - Дунав (Лом) | 3:0* |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Бдин 1923 (Видин) | 1:2 |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Ком (Берковица) | 3:0 |
III кръг |
28 октомври 2023, събота, 15:00 ч: |
Ком (Берковица) - Дунав (Лом) | 3:1 |
V кръг |
26 октомври 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Озрен (Голям извор) | 2:2 |
Ком (Берковица) - ОФК Локомотив (Мездра) | 3:0* |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 3:3 |
IV кръг |
19 октомври 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Бдин 1923 (Видин) - Озрен (Голям извор) | 2:3 |
Дунав (Лом) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 2:2 |
Пъстренец (Долно Белотинци) - Ком (Берковица) | 1:3 |
ОФК Локомотив (Мездра) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 5:2 |
III кръг |
12 октомври 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Пъстренец (Долно Белотинци) | 1:1 |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин) | 1:9 |
II кръг |
5 октомври 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
Бдин 1923 (Видин) - Ком (Берковица) | 0:5 |
Дунав (Лом) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 3:1 |
Пъстренец (Долно Белотинци) - ОФК Локомотив (Мездра) | 1:8 |
I кръг |
28 септември 2023, четвъртък, 16:00 ч: |
ОФК Локомотив (Мездра) - Дунав (Лом) | 13:0 |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Бдин 1923 (Видин) | 4:0 |
Ком (Берковица) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 4:1 |