Първа професионална лига |
Верея (Стара Загора) | 2:0 | Пирин (Благоевград) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:1 | ЦСКА (София) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 2:2 | Дунав 2010 (Русе) |
Втора професионална лига |
Спартак (Плевен) | 3:1 | Ботев (Гълъбово) |
Левски (Карлово) | 1:4 | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Несебър (Несебър) | 2:1 | Царско село 2015 (София) |
Североизточна Трета лига |
Хитрино (Хитрино) | 0:1 | Добруджа 1919 (Добрич) |
Доростол 2013 (Силистра) | 3:0* | ФК Спартак (Варна) |
Септември 98 (Тервел) | 1:0 | Светкавица Търговище (Търговище) |
Югозападна Трета лига |
Марек 1915 (Дупница) | 0:0 | Пирин (Гоце Делчев) |
Свобода 2011 (Пещера) | 3:1 | Германея (Сапарева баня) |
Струмска слава 1927 (Радомир) | 2:2 | Беласица (Петрич) |
Чепинец (Велинград) | отл. | Чавдар (Етрополе) |
Велбъжд (Кюстендил) | 1:0 | Ботев 1937 (Ихтиман) |
Балкан 1929 (Ботевград) | 0:1 | Пирин 1941 (Разлог) |
Сливнишки герой (Сливница) | 5:1 | Миньор (Перник) |
Вихрен 1925 (Сандански) | 1:1 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Рилски спортист 2011 (Самоков) | отл. | Септември (Симитли) |
Югоизточна Трета лига |
Елхово (Елхово) | 0:2 | Асеновец 2005 (Асеновград) |
Карнобат (Карнобат) | 2:2 | Миньор (Раднево) |
Свиленград 1921 (Свиленград) | 1:1 | Ураган (Бояджик) |
Атлетик (Куклен) | 4:1 | Любимец (Любимец) |
Гигант (Съединение) | 5:1 | Раковски 2011 (Раковски) |
Розова долина (Казанлък) | 4:0 | Евроколеж (Пловдив) |
Арда (Кърджали) | 2:3 | Марица (Пловдив) |
Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:1 | Борислав 2009 (Първомай) |
Загорец (Нова Загора) | 1:0 | Верея II (Стара Загора) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 |
Огражденец (Кърналово) | 4:2 | Калабак (Самуилово) |
Беласица 08 (Беласица) | 5:1 | Вихър (Кавракирово) |
Огражден 1955 (Първомай) | 3:1 | Ураган (Михнево) |
Локомотив (Генерал Тодоров) | 1:1 | Струма (Марикостиново) |
Граничар (Кулата) | 2:3 | Подгорец (Коларово) |
Светкавица (Митино) | 7:1 | Стрела (Петрич) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места" запад |
Юнак 2015 (Баня) | 5:2 | Садово (Садово) |
Граничар (Копривлен) | 6:2 | Добринище (Добринище) |
Буйна Места ММ (Мусомища) | 3:2 | Ореляк 1974 (Лъжница) |
Корница (Корница) | 2:4 | Пирин (Брезница) |
Ляски (Ново Лески) | 4:1 | Барселона (Борово) |
"А" ОГ Бургас |
Камено (Камено) | 3:4 | Вихър (Айтос) |
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа |
Свети Влас (Свети Влас) | 3:0* | Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) |
Равнец 2011 (Равнец) | 0:2 | Обзор (Обзор) |
"А" ОГ Варна - подгрупа А1 |
Черноморец 1946 (Чернево) | 2:0 | Белослав 1918 (Белослав) |
Аксаково 1948 (Аксаково) | 0:0 | Тополи 2010 (Тополи) |
Провадия (Провадия) | 2:1 | Напредък (Суворово) |
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа |
Удар (Бяла черква) | 13:0 | Бъдеще 2010 (Бутово) |
Устрем (Масларево) | 0:7 | Стрела (Ореш) |
Светкавица (Михалци) | 6:1 | Атлетик (Свищов) |
Бенковски (Българско Сливово) | 2:2 | Спортист (Върбовка) |
Морава (Морава) | 1:1 | Недан (Недан) |
"А" ОГ Видин |
Славия (Ново село) | 6:1 | Ботев Д (Димово) |
Тимок (Брегово) | 4:3 | Балкан (Белоградчик) |
Ботев (Грамада) | 0:4 | Партизани (Макреш) |
"А" ОГ Враца |
Околчица (Моравица) | 12:0 | Балкански (Михайлово) |
Скала 2015 (Оселна) | 1:2 | Манастирище (Манастирище) |
Строител (Кунино) | 0:1 | Ботев (Криводол) |
"А" ОГ Габрово |
Янтра 1919 (Габрово) | 14:0 | Планинец (Батошево) |
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа |
Лозенец 2015 (Лозенец) | 1:2 | Добруджански спортист (Стефан Караджа) |
Орловец 2008 (Победа) | 1:0 | Вихър 2013 (Бранище) |
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа |
Искра 41 (Бенковски) | 1:1 | Вихър (Жегларци) |
Дружба Б (Безмер) | 2:1 | Заря 2006 (Крушари) |
"А" ОГ Монтана |
Вихър (Бързия) | 1:2 | Миньор Кипровец (Чипровци) |
Ленчо (Якимово) | 2:3 | Вършец 2012 (Вършец) |
Пъстрина 2012 (Монтана) | 4:0 | Бойчиновци (Бойчиновци) |
Люта (Владимирово) | 0:10 | Вихър 23 (Николово) |
Озировец (Долно Озирово) | 0:7 | Шурданица (Георги Дамяново) |
"Б" ОГ Монтана |
Хайдут 2014 (Ерден) | 3:1 | Левски (Комощица) |
"А" ОГ Пазарджик |
Балкан (Варвара) | 3:0 | Ботев (Момина клисура) |
Вихър (Ветрен) | 3:0 | Марица (Белово) |
Тракиец 2005 (Главиница) | 1:1 | Величково (Величково) |
Тракия (Пазарджик) | 1:2 | Левски (Паталеница) |
Локомотив 2011 (Септември) | 0:4 | Брацигово (Брацигово) |
Сарая (Сарая) | 4:1 | Братаница (Братаница) |
Зенит (Ветрен дол) | 3:2 | Юнак (Ивайло) |
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа |
Спартак (Бошуля) | 2:2 | Спартак (Щърково) |
Лесичово (Лесичово) | 0:7 | Оборище II (Панагюрище) |
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа |
Коба (Радилово) | 4:1 | Кале 09 (Нова махала) |
"А" ОГ Перник - подгрупа А1 |
Светля 2000 (Светля) | 8:1 | Спортист (Драгичево) |
"А" ОГ Плевен |
Левски (Брест) | 3:1 | Гигант (Белене) |
Устрем (Крета) | 0:0 | Левски (Сухаче) |
Светослав (Лепица) | 2:0 | Чавдар (Бръшляница) |
Ситомир (Никопол) | 4:2 | Обнова (Обнова) |
Ботев (Трънчовица) | 3:0 | Спартак (Койнаре) |
Ботев (Комарево) | 4:1 | Ракета 1111 (Буковлък) |
"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа |
Космос (Гривица) | 2:1 | Динамо (Изгрев) |
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа |
Спартак 76 (Плевен) | 3:1 | Дунавска чайка (Сомовит) |
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа |
Дреновец (Горник) | отл. | Левски (Писарово) |
Чавдар (Садовец) | 3:1 | Искър (Долни Луковит) |
Единство (Долни Дъбник) | 2:0 | Искър (Чомаковци) |
"А" ОГ Пловдив |
Спортист 1948 (Голям чардак) | 4:0 | Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) |
Марица 2003 (Маноле) | 3:2 | Калояново (Калояново) |
Момино (Момино село) | 1:2 | Вихър (Строево) |
Житница (Житница) | 2:3 | Марица (Милево) |
Вихър (Белозем) | 1:2 | Сокол (Марково) |
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа |
Садово (Садово) | 1:0 | Вихър (Войводиново) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа |
Чернозем (Черноземен) | 1:1 | Дълго поле (Дълго поле) |
"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа |
Спортинг (Бенковски) | отл. | Тракиец (Катуница) |
"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа |
Младост (Златовръх) | 1:2 | Шипка 2015 (Асеновград) |
"А" ОГ Разград - източна подгрупа |
Бенковски 2016 (Исперих) | 0:0 | Стара сила (Старо селище) |
Стрела (Тодорово) | 2:3 | Арсенал (Лъвино) |
Скрита сила (Мъдрево) | 0:3* | Барса 2011 (Сушево) |
Левски (Подайва) | 2:0 | Челси (Брестовене) |
Златен лист (Точилари) | 6:0 | Светкавица (Медовене) |
Академик (Веселец) | 1:3 | Адаспорт (Острово) |
"А" ОГ Разград - западна подгрупа |
Бели Лом (Дряновец) | 6:4 | Вихър (Лозница) |
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа |
Светкавица (Поройно) | 1:6 | Вихър (Любен) |
Победа 2009 (Вокил) | 4:1 | Йълдъръм (Яребица) |
Червена звезда (Дулово) | 1:2 | Правда 1944 (Правда) |
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа |
Белица (Белица) | 3:0 | Трансмариска 2013 (Тутракан) |
Раковски 2005 (Калипетрово) | 5:1 | Добруджанец 2005 (Алфатар) |
"А" ОГ Сливен |
Кортен 2012 (Кортен) | 3:3 | Скобелево (Сливен) |
Балкан (Селиминово) | 0:3* | Гранит (Сборище) |
Стандарт (Шивачево) | 3:0 | Котел (Котел) |
"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа |
Локомотив БДЖ (София) | 1:1 | Вихър (кв.Требич, София) |
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа |
ЦСКА 1948 (София) | 4:0 | БМ Спорт (София) |
Левски-Раковски (София) | 10:0 | Люлин (кв.Люлин, София) |
"А" ОГ София - източна подгрупа |
Мътивир (Ихтиман) | 1:2 | Спортист (Нови хан) |
"А" ОГ София - западна подгрупа |
Спортист 2009 (Своге) | 6:0 | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) |
"А" ОГ Стара Загора |
Елтемир (Крън) | 5:1 | Левски (Оризово) |
Габровница 04 (Горно Сахране) | 3:0 | Локомотив (Тулово) |
Левски (Сърнево) | 7:2 | Реал (Мъдрец) |
Чирпан (Чирпан) | 1:0 | Мъглиж (Мъглиж) |
Бузлуджа (Енина) | 0:3* | Единство (Гурково) |
"A" ОГ Търговище |
Черноломец 04 (Попово) | 2:2 | Ракета (Търговище) |
Тузлушка слава (Антоново) | отл. | Агротрон М (Момино) |
Агроелит 1 (Макариополско) | отл. | Спортист (Ковачевец) |
"А" ОГ Хасково |
Герганин извор (Бисер) | 2:1 | Тунджа (Срем) |
Топлика 77 (Минерални бани) | анл. | Възход (Радиево) |
Хасково (Хасково) | 1:3 | Стамболово (Стамболово) |
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа |
Стан (Стан) | 3:1 | Балкан 1965 (Градище) |
Локомотив 2008 (Каспичан) | 4:5 | Ендже (Царев брод) |
Феърплей (кв.Мътница, Шумен) | 2:3 | Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) |
Велики Преслав (Велики Преслав) | 5:1 | Мадара 2010 (Мадара) |
Смядово 2010 (Смядово) | 7:2 | Върбица (Върбица) |
"А" ОГ Ямбол |
Червена звезда (Каменец) | 6:0 | Бенковски (Зимница) |
Искра (Симеоново) | 3:0 | Изгрев (Меден кладенец) |
Елитна група (U-19) |
Берое (Стара Загора) | 5:1 | Черно море (Варна) |
Левски (София) | отл. | Лудогорец 1945 (Разград) |
Елитна група (U-17) |
Черно море (Варна) | 6:1 | Марек 1915 (Дупница) |
Славия 1913 (София) | 1:0 | Пирин (Благоевград) |
Ботев (Пловдив) | 1:2 | Монтана 1921 (Монтана) |
Левски-Раковски (София) | 6:2 | Спартак-С 94 (Пловдив) |
Ботев 2002 (Пловдив) | 0:2 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
ЦСКА (София) | 11:1 | Спартак (Плевен) |
Септември (София) | 1:0 | Берое (Стара Загора) |
Елитна група (U-15) - Североизточна зона |
Аристон (Русе) | 2:10 | Лудогорец 1945 (Разград) |
ФК Спартак (Варна) | 0:5 | Черно море (Варна) |
Шумен 2007 (Шумен) | 3:1 | Спартак 1918 (Варна) |
Добруджа 1919 (Добрич) | 0:2 | Дунав 2010 (Русе) |
Елитна група (U-15) - Югозападна зона |
Велбъжд (Кюстендил) | 1:0 | Витоша (Бистрица) |
Локомотив 1929 (София) | 1:1 | Левски-Раковски (София) |
Пирин 2001 (Благоевград) | 1:0 | Лъвчетата (София) |
ЦСКА (София) | 1:1 | Пирин (Благоевград) |
Левски (София) | 5:1 | Славия 1913 (София) |
Елит София (София) | 3:2 | Царско село 2015 (София) |
Септември (София) | 0:0 | Чавдар (Етрополе) |
Елитна група (U-15) - Югоизточна зона |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | 5:0 | Верея (Стара Загора) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:0 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Бургас спорт (Бургас) | 1:4 | Ботев (Пловдив) |
Деца: Благоевград - Областна група |
Пирин (Гоце Делчев) | 2:0 | Пирин (Благоевград) |
Места (Хаджидимово) | 3:1 | Малеш 1940 (Микрево) |
Пирин 1941 (Разлог) | 1:4 | Мечетата (Петрич) |
Септември (Симитли) | 3:0 | Перун 1978 (Кресна) |
Беласица (Петрич) | 2:0 | Банско (Банско) |
Вихрен 1925 (Сандански) | 4:3 | Неврокоп (Гоце Делчев) |
ЮМВ: Бургас - Междуобластна група |
Свети Никола (Бургас) | 1:1 | Созопол (Созопол) |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | 2:1 | Стралджа 2015 (Стралджа) |
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) | 0:3* | Поморие (Поморие) |
Несебър (Несебър) | 8:0 | Ураган (Бояджик) |
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа |
Черноморец 1919 (Бургас) | 4:0 | Карнобат (Карнобат) |
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) | 5:0 | Поморие (Поморие) |
Свети Никола (Бургас) | 1:0 | Созопол (Созопол) |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | 1:0 | Локомотив (Бургас) |
Деца: Варна - Междуобластна група |
Велики Преслав (Велики Преслав) | 0:1 | Девня 2005 (Девня) |
Белослав 1918 (Белослав) | 3:0* | Провадия (Провадия) |
Суворово 1 (Суворово) | 2:1 | Одесос (Варна) |
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) | 5:0 | Спортист (Михалич) |
Вихър 2016 (Вълчи дол) | 3:0* | Варна (Варна) |
ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11) |
Атлетик (кв.Макак, Шумен) | 1:0 | Черно море II (Варна) |
ФК Спартак (Варна) | 5:1 | Светкавица Търговище (Търговище) |
Аксаково 1948 (Аксаково) | 4:1 | Черноморец (Балчик) |
Добруджа 1919 (Добрич) | 1:2 | Доростол 2013 (Силистра) |
Дунав 2010 (Русе) | 10:1 | Волов (Шумен) |
Деца: Враца - Областна група |
Любимец (Търнава) | 4:1 | Огоста (Хайредин) |
Скала 2015 (Оселна) | 0:16 | Ботев (Враца) |
Кариана (Ерден) | 3:4 | Локомотив Мездра (Мездра) |
Септември 98 (Гложене) | 4:0 | Торпедо 2004 (Борован) |
ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11) |
Прециз (Монтана) | 4:0 | Локомотив Мездра (Мездра) |
Септември 98 (Гложене) | 5:0 | Торпедо 2004 (Борован) |
Околчица (Моравица) | 1:2 | Чавдар 1957 (Бяла Слатина) |
Монтана 1921 (Монтана) | 3:0 | Дунав 2016 (Селановци) |
Деца: Кърджали - Областна група |
Арда 1924 II (Кърджали) | 2:0 | Върбица 2006 (Бенковски) |
Левски 2005 (Крумовград) | 3:1 | Джебел 1928 (Джебел) |
Деца: Пазарджик - Областна група |
Марица (Белово) | 3:0 | Батак (Батак) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 1:1 | Оборище (Панагюрище) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа |
Раковски 2011 (Раковски) | отл. | Родопа Смолян (Смолян) |
ЮМВ: Русе - Междуобластна група |
Вихър (Завет) | 1:4 | Локомотив (Русе) |
Бенковски 2016 (Исперих) | 2:5 | Бенковски (Бяла) |
Кубрат 2007 (Кубрат) | 5:1 | Черноломец 04 (Попово) |
Две могили (Две могили) | 2:2 | Левски 2000 (Русе) |
Деца: Русе - Междуобластна група |
Бенковски 2016 (Исперих) | 8:3 | Бенковски (Бяла) |
Кубрат 2007 (Кубрат) | 15:0 | Черноломец 04 (Попово) |
Две могили (Две могили) | 3:1 | Левски 2000 (Русе) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа |
Светкавица (Поройно) | 6:0 | Вихър (Любен) |
Победа 2009 (Вокил) | 2:2 | Йълдъръм (Яребица) |
Червена звезда (Дулово) | 8:0 | Правда 1944 (Правда) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа |
Белица (Белица) | 7:2 | Трансмариска 2013 (Тутракан) |
Раковски 2005 (Калипетрово) | 1:4 | Добруджанец 2005 (Алфатар) |
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б") |
Обеля (кв.Обеля, София) | 0:5 | Дружба (Мещица) |
Миньор (Перник) | 1:2 | БМ Спорт (София) |
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група |
Атлетик 11 (София) | 0:3* | Левски-Раковски (София) |
Ботев 57 СОУ (София) | 1:4 | Лъвчетата (София) |
Локомотив 1929 (София) | 2:1 | ДИТ Спорт (София) |
БМ Спорт (София) | 3:1 | Гранит (Владая) |
Интернационал (София) | 2:3 | ЕСФА (София) |
Деца "А": София (столица) - Областна група |
Ферион (София) | 1:2 | Спортист 13 (София) |
ЦСКА 1948 (София) | 2:1 | БМ Спорт (София) |
Конкордия (София) | 0:4 | Септември (София) |
Орловец 2015 (Кокаляне) | 0:3* | Ботев 57 СОУ (София) |
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) |
Миньор (Перник) | 4:1 | Национал (София) |
София спорт (София) | 0:5 | ДИТ Спорт (София) |
Лъвчетата (София) | 2:3 | Септември (София) |
Ферион (София) | 0:1 | Славия 1913 (София) |
Левски-Раковски (София) | 0:6 | Витоша 13 (София) |
ЦСКА (София) | 5:1 | Левски (София) |
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) |
Септември (София) | 0:2 | Славия 1913 (София) |
София спорт (София) | 1:4 | Царско село 2015 (София) |
Академик 1947 (София) | 2:1 | Пирин 2001 (Благоевград) |
Метал 2002 (Перник) | 1:0 | Локомотив 1929 (София) |
Левски (София) | 4:1 | Миньор (Перник) |
Витоша 13 (София) | 1:3 | ЦСКА (София) |
Национал (София) | 2:0 | ДИТ Спорт (София) |
Левски-Раковски (София) | 1:0 | Сливнишки герой (Сливница) |
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
ДИТ Спорт (София) | 4:0 | Марек 1915 (Дупница) |
Витоша 13 (София) | 10:0 | Миньор (Перник) |
Локомотив 1929 (София) | 0:5 | НСА (София) |
Славия 1913 (София) | 5:1 | Олимпия ФК (София) |
Царско село 2015 (София) | 5:1 | Левски-Раковски (София) |
Левски (София) | 2:0 | ЦСКА (София) |
Национал (София) | 4:0 | Ком 98 (Годеч) |
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Метал 2002 (Перник) | 0:0 | Славия 1913 (София) |
НСА (София) | 6:1 | Ком 98 (Годеч) |
Царско село 2015 (София) | 13:0 | Ферион (София) |
Олимпия ФК (София) | 1:0 | Сливнишки герой (Сливница) |
Левски-Раковски (София) | 1:1 | РД Спорт (София) |
Национал (София) | 0:1 | Марек 1915 (Дупница) |
Левски (София) | 2:1 | Лъвчетата (София) |
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) |
ДИТ Спорт (София) | 0:6 | Лъвчетата (София) |
Славия 1913 (София) | 3:1 | Царско село 2015 (София) |
Олимпия ФК (София) | 0:5 | ЕСФА (София) |
Марек 1915 (Дупница) | 1:11 | Национал (София) |
Левски (София) | 9:0 | София спорт (София) |
Елит София (София) | 3:4 | ЦСКА (София) |
Деца: Стара Загора - Междуобластна група |
Сините камъни (Сливен) | 0:2 | Арсенал (Казанлък) |
Берое (Стара Загора) | 0:0 | Загорец (Нова Загора) |
Чирпан (Чирпан) | 3:2 | Сливен 2000 (Сливен) |
Розова долина (Казанлък) | 0:2 | Миньор (Раднево) |
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11) |
Розова долина (Казанлък) | 0:3 | Берое (Стара Загора) |
Миньор (Раднево) | 3:0 | Яворов (Чирпан) |
Ботев (Гълъбово) | 0:8 | Хасково (Хасково) |
Верея (Стара Загора) | 1:1 | Респект (Хасково) |
Чирпан (Чирпан) | 0:10 | Янтра 1919 (Габрово) |
Арсенал (Казанлък) | 3:0 | Единство (Гурково) |
ЮМВ: Хасково - Междуобластна група |
Арда (Кърджали) | 1:2 | Свиленград 1921 (Свиленград) |
Деца: Хасково - Областна група |
Любимец (Любимец) | 3:0 | Сакарски спортист 04 (Тополовград) |
Хасково 1957 (Хасково) | 1:3 | Харманли 04 (Харманли) |
Държавно първенство - жени |
ЖФК Берое (Стара Загора) | 0:2 | Болярки (Велико Търново) |
ЛП Супер спорт (София) | 1:2 | НСА (София) |
Пълдин (Пловдив) | 1:2 | Екомет 90 (Пловдив) |
Международни приятелски срещи за юноши (до 18 г.) 2017 |
България (юн.ст."Б") | 2:3 | Финландия (юн.ст."Б") |