Първа професионална лига |
Верея (Стара Загора) | 2:1 | Дунав 2010 (Русе) |
Черно море (Варна) | 0:1 | ЦСКА (София) |
Втора професионална лига |
Черноморец (Балчик) | 2:2 | Локомотив 1929 (София) |
Поморие (Поморие) | 0:2 | Монтана 1921 (Монтана) |
Царско село 2015 (София) | 3:2 | Лудогорец 1945 II (Разград) |
Литекс (Ловеч) | 1:0 | Оборище (Панагюрище) |
Локомотив (Горна Оряховица) | 1:3 | Ботев (Враца) |
Североизточна Трета лига |
Добруджа 1919 (Добрич) | 1:0 | Светкавица Търговище (Търговище) |
Доростол 2013 (Силистра) | анл. | Суворово 1 (Суворово) |
Северозападна Трета лига |
Севлиево (Севлиево) | 0:0 | Кариана (Ерден) |
Югозападна Трета лига |
Ботев 1937 (Ихтиман) | 1:4 | Чавдар (Етрополе) |
Пирин 1941 (Разлог) | 1:0 | Миньор (Перник) |
Германея (Сапарева баня) | 0:1 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) | 2:0 | Балкан 1929 (Ботевград) |
Вихрен 1925 (Сандански) | 2:0 | Банско (Банско) |
Беласица (Петрич) | 1:0 | Сливнишки герой (Сливница) |
Свобода 2011 (Пещера) | 1:0 | Марек 1915 (Дупница) |
ЦСКА 1948 (София) | 2:0 | Септември (Симитли) |
Рилски спортист 2011 (Самоков) | 1:1 | Пирин (Гоце Делчев) |
Югоизточна Трета лига |
Свиленград 1921 (Свиленград) | 2:1 | Верея II (Стара Загора) |
Миньор (Раднево) | 1:0 | Ямбол 1915 (Ямбол) |
Загорец (Нова Загора) | 3:1 | Раковски 2011 (Раковски) |
Атлетик (Куклен) | 0:3 | Арда (Кърджали) |
Розова долина (Казанлък) | 7:1 | Евроколеж (Пловдив) |
Гигант (Съединение) | 0:0 | Димитровград 1947 (Димитровград) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 |
Спартак (Склаве) | 4:1 | Левуново 2014 (Левуново) |
Локомотив (Дамяница) | 3:2 | Спортист (Струма/Лебница) |
Ветрен (Полена) | 5:2 | Еделвайс Цветанов (Поленица) |
Орел (Лебница) | 1:0 | Изтребител (Ново Делчево) |
Бистрица (Катунци) | 4:0 | Долно Осеново (Долно Осеново) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места" |
Буйна Места ММ (Мосомище) | 3:0 | Плетена (Плетена) |
Садово (Садово) | анл. | Ореляк 1974 (Лъжница) |
Корница (Корница) | 6:1 | Юнак 2015 (Баня) |
Пирин (Брезница) | отл. | Барселона (Борово) |
"А" ОГ Бургас |
Вихър (Айтос) | 4:2 | Равда (Равда) |
Локомотив (Бургас) | анл. | Бяла река 1 (Зайчар) |
"А" ОГ Варна |
Тополи 2010 (Тополи) | 6:0 | Черноморец 2003 (Бяла) |
Провадия (Провадия) | 1:1 | Белослав 1918 (Белослав) |
"А" ОГ Велико Търново |
Ресен 2012 (Ресен) | 3:0 | Пробив 2015 (Овча могила) |
Лозен 2006 (Сухиндол) | 0:3 | Левски 1986 (Стражица) |
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа |
Атлетик (Свищов) | 7:0 | Бъдеще 2010 (Бутово) |
Спортист (Върбовка) | 2:0 | Стрела (Ореш) |
Морава (Морава) | 2:2 | Недан (Недан) |
Удар (Бяла черква) | 2:1 | Светкавица (Михалци) |
Устрем (Масларево) | 0:1 | Бенковски (Българско Сливово) |
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа |
Росица (Поликраище) | 1:3 | Първомайци (Първомайци) |
Спортист (Козаревец) | 3:2 | Владислав (Джулюница) |
Ботев (Дебелец) | 9:0 | Победа (Кесарево) |
"А" ОГ Видин |
Партизани (Макреш) | 3:1 | Ботев (Грамада) |
Славия (Ново село) | 1:4 | Дреновец (Дреновец) |
Кула 04 (Кула) | анл. | Дунав (Дунавци) |
Балкан (Белоградчик) | 7:2 | Венец (гара Орешец) |
"А" ОГ Враца |
Манастирище (Манастирище) | 3:0* | Ботев (Бърдарски геран) |
Миньор 2017 (Згориград) | 1:2 | Искър 1923 (Роман) |
Балкански (Михайлово) | анл. | Локомотив Мездра (Мездра) |
Околчица (Моравица) | 1:2 | Огоста (Хайредин) |
Скала 2015 (Оселна) | 3:1 | Ботев (Рогозен) |
Септември 98 (Гложене) | 1:5 | Ботев (Криводол) |
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа |
Рилци (кв.Рилци, Добрич) | 0:5 | Лозенец 2015 (Лозенец) |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 0:0 | Орловец 2008 (Победа) |
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа |
Стрела 2004 (Орляк) | 1:4 | Вихър (Жегларци) |
Заря 2006 (Крушари) | 1:2 | Сокол 2012 (Соколово) |
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" |
Ботев (Бобошево) | 1:4 | Ива (Боровец) |
"А" ОГ Ловеч |
Балкан (Български извор) | отл. | Вежен (Тетевен) |
Чавдар (Троян) | 1:1 | Априлци 2001 (Априлци) |
"А" ОГ Монтана |
Партизан (Доктор Йосифово) | 0:4 | Пъстрина 2012 (Монтана) |
Бойчиновци (Бойчиновци) | 4:3 | Миньор Кипровец (Чипровци) |
Ком (Берковица) | 1:2 | Шурданица (Георги Дамяново) |
Расово (Расово) | 6:1 | Вихър (Бързия) |
"Б" ОГ Монтана |
Хайдут 2014 (Ерден) | 1:4 | Син стрел (Крапчене) |
Левски (Комощица) | 2:0 | Сантос (Долно Белотинци) |
"А" ОГ Пазарджик |
Локомотив 2011 (Септември) | 2:3 | Балкан (Варвара) |
Тракия (Пазарджик) | 3:0* | Зенит (Ветрен дол) |
Оборище II (Панагюрище) | 1:3 | Брацигово (Брацигово) |
Вихър (Ветрен) | 1:0 | Тракиец 2005 (Главиница) |
Левски (Паталеница) | 2:1 | Величково (Величково) |
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа |
Барикади (Стрелча) | 6:0 | Лесичово (Лесичово) |
Миньор (Елшица) | 2:2 | Марица (Белово) |
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа |
Милеви скали (Семчиново) | 1:7 | Тракиец (Исперихово) |
Батак (Батак) | 0:2 | Ботев (Момина клисура) |
"А" ОГ Перник - подгрупа А1 |
Китка (Витановци) | 0:5 | Ерма (Трън) |
"А" ОГ Перник - подгрупа А2 |
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) | отл. | Студена (Студена) |
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) | 1:1 | Пирин (Земен) |
"А" ОГ Плевен |
Единство (Долни Дъбник) | 1:2 | Обнова (Обнова) |
Ситомир (Никопол) | 6:0 | Устрем (Крета) |
Ботев (Трънчовица) | 1:1 | Левски (Брест) |
Спартак (Койнаре) | анл. | Гигант (Белене) |
Ботев (Комарево) | 2:1 | Ювентус (Малчика) |
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа |
Искър (Ореховица) | 7:0 | Бойчинов (Коиловци) |
Ботев (Ленково) | 7:1 | Свобода (Милковица) |
Бенковски (Опанец) | 5:1 | Спартак (Божурица) |
"А" ОГ Пловдив |
Спортист 1948 (Голям чардак) | 0:1 | Житница (Житница) |
Марица 2003 (Маноле) | 7:1 | Калояново (Калояново) |
Момино (Момино село) | 2:2 | Тракия 06 (Стамболийски) |
Металик 1938 (Сопот) | 1:1 | Вихър (Строево) |
Дълго поле (Дълго поле) | 3:0* | Вихър (Войводиново) |
Садово (Садово) | 2:0 | Вихър (Белозем) |
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа |
Ботев (кв.Дебър, Първомай) | 1:2 | Траките 2007 (Скутаре) |
Марица (Милево) | 3:0* | Марица 2006 (Градина) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа |
Сокол (Пъдарско) | 1:4 | Тракия (Царимир) |
"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа |
Шипка 2015 (Асеновград) | 1:2 | Младост (Златовръх) |
"А" ОГ Разград - източна подгрупа |
Левски (Подайва) | 7:2 | Академик (Веселец) |
Златен лист (Точилари) | 3:4 | Стрела (Тодорово) |
Адаспорт (Острово) | 8:0 | Барса 2011 (Сушево) |
Скрита сила (Мъдрево) | 0:3* | Бенковски 2016 (Исперих) |
Челси (Брестовене) | 2:0 | Стара сила (Старо селище) |
"А" ОГ Разград - западна подгрупа |
Бели Лом (Дряновец) | 6:0 | Победа (Богданци) |
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа |
Вихър (Любен) | 4:1 | Правда 1944 (Правда) |
Йълдъръм (Яребица) | 3:2 | Релакс (Овен) |
Лудогорец 2011 (Паисиево) | 0:1 | Чернолик (Чернолик) |
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа |
Раковски 2005 (Калипетрово) | 1:0 | Трансмариска 2013 (Тутракан) |
Левски 96 (Главиница) | 0:4 | Добруджа (Ситово) |
Заря 2006 (Цар Самуил) | 0:1 | Добруджанец 2005 (Алфатар) |
"А" ОГ Сливен |
Тунджа 2009 (Мечкарево) | 2:2 | Стандарт (Шивачево) |
Самуил (Самуилово) | 4:0 | Кортен 2012 (Кортен) |
Паланките (Бяла паланка) | 2:6 | Балкан (Твърдица) |
"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа |
Спартак 1933 (Подгумер) | 0:2 | Кремиковци (кв.Ботунец, София) |
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа |
Орловец 2015 (Кокаляне) | анл. | Искър (Герман) |
Академик 1947 (София) | 1:6 | Витоша II (Бистрица) |
"А" ОГ София - източна подгрупа |
Ракитин (Трудовец) | 0:0 | Мирково (Мирково) |
Бенковски (гр.Костенец) | 8:0 | Левски 1923 (Елин Пелин) |
Звездец (Горна Малина) | 1:4 | Пирдоп (Пирдоп) |
Правец (Правец) | 1:0 | Рилец (Говедарци) |
"А" ОГ Стара Загора |
Левски (Сърнево) | 3:0 | Локомотив (Тулово) |
Реал (Мъдрец) | отл. | Торпедо (Стара Загора) |
Габровница 04 (Горно Сахране) | 3:0 | Мини "Марица-изток" (Раднево) |
Бузлуджа (Енина) | 5:3 | Млада гвардия (Розово) |
Чирпан (Чирпан) | 1:2 | Елтемир (Крън) |
Минерал (Овощник) | 0:2 | Левски (Оризово) |
"A" ОГ Търговище |
Беломорец (Светлен) | прек. | Вихър 1931 (Дългач) |
Тузлушка слава (Антоново) | 7:2 | Герлово 2016 (Обител) |
Спортист (Ковачевец) | 6:1 | Левски (Омуртаг) |
"А" ОГ Хасково |
Стамболово (Стамболово) | 3:0 | Любимец (Любимец) |
Хеброс 1921 (Харманли) | 1:0 | Хасково (Хасково) |
Асти АБ (Хасково) | 2:1 | Раковски (Ивайловград) |
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа |
Ясен 2007 (Ясенково) | 1:3 | Победа 2016 (Пристое) |
Никола Козлево (Никола Козлево) | 7:0 | Звезда (Студеница) |
Зенит (Черноглавци) | 1:4 | Дъбрава (Осеновец) |
Мълния (Климент) | 6:0 | Лудогорец 2017 (Каолиново) |
Лудогорец 1948 (Хърсово) | 4:2 | Борци (Борци) |
Вихър 1969 (Боян) | 4:2 | Габър 2015 (Габрица) |
"Б" ОГ Ямбол |
Воденичане 2017 (Воденичане) | 2:4 | Изгрев (Меден кладенец) |
Бакаджик (Чарган) | 2:1 | Стефан Караджа (Хаджидимитрово) |
Елитна група (U-19) |
Берое (Стара Загора) | 5:0 | Нефтохимик 1962 (Бургас) |
Ботев (Враца) | 0:3 | Ботев (Пловдив) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:1 | Дунав 2010 (Русе) |
Елитна група (U-17) |
Монтана 1921 (Монтана) | 0:4 | Черно море (Варна) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 0:5 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Левски (София) | 5:0 | Пирин (Благоевград) |
Левски Раковски (София) | 0:1 | Сокол (Марково) |
Марек 1915 (Дупница) | 0:2 | ЦСКА (София) |
Елитна група (U-15) - Североизточна зона |
Дунав 2010 (Русе) | 0:4 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Светкавица Търговище (Търговище) | 0:3 | Спартак 1918 (Варна) |
Черноморец (Балчик) | 0:16 | Добруджа 1919 (Добрич) |
Аристон (Русе) | 2:2 | Черно море (Варна) |
Елитна група (U-15) - Югозападна зона |
Царско село 2015 (София) | 13:0 | Струмска слава 1927 (Радомир) |
Славия 1913 (София) | 10:0 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Левски (София) | 4:2 | Чавдар (Етрополе) |
Септември (София) | 0:7 | ЦСКА (София) |
Миньор (Перник) | 0:1 | Пирин (Благоевград) |
Левски Раковски (София) | 0:3 | ДИТ Спорт (София) |
Велбъжд (Кюстендил) | 2:1 | Национал (София) |
Витоша (Бистрица) | 1:5 | Локомотив 1929 (София) |
Елитна група (U-15) - Югоизточна зона |
Ботев (Пловдив) | 2:0 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Верея (Стара Загора) | 1:4 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:3 | Берое (Стара Загора) |
Левски (Карлово) | 7:2 | Нефтохимик 1962 (Бургас) |
Деца: Благоевград - Областна група |
Септември (Симитли) | 0:11 | Вихрен 1925 (Сандански) |
Беласица (Петрич) | 1:3 | Мечетата (Петрич) |
Перун 1978 (Кресна) | 2:12 | Пирин 2001 (Благоевград) |
Банско (Банско) | 0:2 | Пирин (Благоевград) |
Места (Хаджидимово) | 0:8 | Неврокоп (Гоце Делчев) |
Пирин 1941 (Разлог) | 1:9 | Пирин (Гоце Делчев) |
ЮМВ: Бургас - Междуобластна група |
Звездичка (Бургас) | 0:1 | Поморие (Поморие) |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | 5:0 | Свети Никола (Бургас) |
Карнобат (Карнобат) | 1:3 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Созопол (Созопол) | 0:6 | Бургас спорт (Бургас) |
Вихър (Айтос) | 2:2 | Ямбол 1915 (Ямбол) |
Ямбол 2004 (Ямбол) | 2:1 | Несебър (Несебър) |
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа |
Звездичка (Бургас) | 0:2 | Поморие (Поморие) |
Карнобат (Карнобат) | 0:6 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Созопол (Созопол) | 0:9 | Бургас спорт (Бургас) |
Ямбол 2004 (Ямбол) | 2:1 | Несебър (Несебър) |
ЮМВ: Варна - Зонална група |
Олимпик (Варна) | 12:0 | Атлетик (Провадия) |
Деца: Варна - Зонална група |
Олимпик (Варна) | 1:3 | Атлетик (Провадия) |
Деца: Варна - Междуобластна група |
Аксаково 1948 (Аксаково) | 0:14 | Девня 2005 (Девня) |
Хитрино (Хитрино) | 1:10 | Камчиец 2015 (Старо Оряхово) |
Спортист (Михалич) | 1:4 | Велики Преслав (Велики Преслав) |
Атлетик (кв.Макак, Шумен) | 5:0 | Суворово 1 (Суворово) |
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) | 3:11 | Юнак (Варна) |
Септември 98 (Тервел) | 6:4 | Провадия (Провадия) |
ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11) |
Черноморец (Балчик) | 0:9 | Черно море II (Варна) |
Светкавица 2014 (Търговище) | 0:8 | Спартак 1918 (Варна) |
Добруджа 1919 (Добрич) | 1:2 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Одесос 2014 (Варна) | 7:2 | Атлетик (кв.Макак, Шумен) |
Локомотив (Русе) | 0:12 | Олимпик (Варна) |
Дунав 2010 (Русе) | 6:0 | Аксаково 1948 (Аксаково) |
Шампиони 2014 (Варна) | 2:0 | Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) |
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група |
Трявна (Трявна) | 4:1 | Гигант (Белене) |
Локомотив (Горна Оряховица) | 7:0 | Севлиево (Севлиево) |
Янтра (Полски Тръмбеш) | 1:0 | Литекс (Ловеч) |
Чардафон 1919 (Габрово) | 1:1 | Янтра Габрово (Габрово) |
Деца: Велико Търново - Зонална група |
Белица 2017 (Килифарево) | 2:0 | Павликени (Павликени) |
Левски 2007 (Левски) | 1:7 | Етър ВТ (Велико Търново) |
Трявна (Трявна) | 6:0 | Гигант (Белене) |
Локомотив (Горна Оряховица) | 18:0 | Севлиево (Севлиево) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група |
Гигант (Съединение) | 0:3 | Сокол (Марково) |
Раковски 2011 (Раковски) | 0:1 | Асеновец 2005 (Асеновград) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 2:0 | Кричим (Кричим) |
Асти АБ (Хасково) | 1:1 | Марица 1921 (Пловдив) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група |
Родопа Смолян (Смолян) | 5:2 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Тракия 06 (Стамболийски) | 0:6 | Спартак-С 94 (Пловдив) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) |
Гигант (Съединение) | 0:11 | Векта (Пловдив) |
Родопа Смолян (Смолян) | 0:2 | Марица 1921 (Пловдив) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа |
Вихър (Любен) | 9:0 | Правда 1944 (Правда) |
Йълдъръм (Яребица) | 5:0 | Релакс (Овен) |
Лудогорец 2011 (Паисиево) | 6:0 | Чернолик (Чернолик) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа |
Раковски 2005 (Калипетрово) | 2:5 | Трансмариска 2013 (Тутракан) |
Левски 96 (Главиница) | 0:2 | Добруджа (Ситово) |
Заря 2006 (Цар Самуил) | 0:5 | Добруджанец 2005 (Алфатар) |
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група |
Елит София (София) | 0:2 | Чавдар (Етрополе) |
Спортист 13 (София) | 3:1 | Младост 2015 (София) |
Витоша (Бистрица) | 16:0 | Олимпиец (София) |
ДИТ Спорт (София) | 0:9 | Локомотив 1929 (София) |
Барокко (София) | 3:3 | Ботев 57 СОУ (София) |
Септември (София) | 6:1 | Конкордия (София) |
Деца "А": София (столица) - Областна група |
Олимпиец (София) | 2:9 | Локомотив 1929 (София) |
Интернационал (София) | 1:0 | Надежда (Доброславци) |
ЦСКА 1948 (София) | 18:0 | Левски (Чепинци) |
Обеля (кв.Обеля, София) | анл. | Искър (Герман) |
София спорт (София) | анл. | Барокко (София) |
Конкордия (София) | 1:10 | Гранит (Владая) |
Ферион (София) | 12:1 | Кремиковци (кв.Ботунец, София) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група |
Левски Раковски (София) | 5:1 | Чавдар (Етрополе) |
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) |
Олимпия ФК (София) | 0:7 | ЦСКА (София) |
Метал 2002 (Перник) | 5:2 | Септември (София) |
Ком 98 (Годеч) | 0:1 | Беласица (Петрич) |
Пирин 2001 (Благоевград) | 1:1 | Марек 1915 (Дупница) |
Левски (София) | 3:1 | Н спорт (София) |
Ферион (София) | 3:0* | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Победа 2013 (София) | 0:9 | София спорт (София) |
Орловец 2015 (Кокаляне) | 0:11 | Елит София (София) |
Легия (София) | 1:10 | Национал (София) |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 1:5 | Олимпиец (София) |
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) |
РД Спорт (София) | 1:3 | Левски Раковски (София) |
Локомотив 1929 (София) | 1:2 | ДИТ Спорт (София) |
Марек 1915 (Дупница) | 0:1 | Септември (София) |
Миньор (Перник) | 0:0 | ЦСКА (София) |
Елит София (София) | 1:0 | Н спорт (София) |
Витоша 13 (София) | 2:1 | Славия 1913 (София) |
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Миньор (Перник) | 3:3 | Ком 98 (Годеч) |
Младост 2015 (София) | 0:1 | Лъвчетата (София) |
Сердика (София) | 0:2 | РД Спорт (София) |
Септември (София) | 3:1 | Национал (София) |
София спорт (София) | 0:8 | Левски (София) |
Царско село 2015 (София) | 1:2 | Метал 2002 (Перник) |
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
ЕСФА (София) | 2:2 | Олимпия ФК (София) |
ДИТ Спорт (София) | 4:1 | Витоша 13 (София) |
Люлин (кв.Люлин, София) | 5:0 | ЦСКА (София) |
Септември (София) | 0:0 | Левски Раковски (София) |
Локомотив 1929 (София) | 2:3 | Славия 1913 (София) |
София спорт (София) | 1:7 | Царско село 2015 (София) |
Левски (София) | 2:4 | Национал (София) |
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 2:2 | Елит София (София) |
Люлин (кв.Люлин, София) | 2:1 | Славия 1913 (София) |
София 2010 (София) | 1:3 | Олимпия ФК (София) |
ОФК София (София) | отл. | Царско село 2015 (София) |
ЦСКА (София) | 1:17 | Н спорт (София) |
Победа 2013 (София) | 0:10 | Левски (София) |
Държавно първенство - жени |
Риал (Ковачевци) | 1:4 | ЖФК Берое (Стара Загора) |
НСА (София) | 3:1 | Енко (Пловдив) |
ЖФК Варна (Варна) | 4:0 | Олимпия (Шумен) |
Севлиево лейдис (Севлиево) | 3:2 | Пълдин (Пловдив) |
ЛП Супер спорт (София) | 3:0 | Етър ВТ (Велико Търново) |