Първа професионална лига
Славия 1913 (София)3:0Дунав 2010 (Русе)
Черно море (Варна)0:1Лудогорец 1945 (Разград)
Втора професионална лига
Ботев (Враца)0:0Ботев (Гълъбово)
Оборище (Панагюрище)1:0Созопол (Созопол)
Локомотив 1929 (София)4:0Литекс (Ловеч)
Нефтохимик 1962 (Бургас)1:3Поморие (Поморие)
Черноморец (Балчик)3:2Несебър (Несебър)
Североизточна Трета лига
Ботев (Нови пазар)0:0Светкавица Търговище (Търговище)
Добруджа 1919 (Добрич)9:0Бенковски (Бяла, обл.Русе)
Септември 98 (Тервел)0:2Хитрино (Хитрино)
Югозападна Трета лига
Марек 1915 (Дупница)2:0Ботев 1937 (Ихтиман)
Сливнишки герой (Сливница)2:0Септември (Симитли)
Банско (Банско)0:0Пирин (Гоце Делчев)
Балкан 1929 (Ботевград)2:1Рилски спортист 2011 (Самоков)
Хебър 1918 (Пазарджик)0:2ЦСКА 1948 (София)
Миньор (Перник)2:0Свобода 2011 (Пещера)
Чавдар (Етрополе)2:0Беласица (Петрич)
Пирин 1941 (Разлог)1:2Вихрен 1925 (Сандански)
Германея (Сапарева баня)2:1ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)
Югоизточна Трета лига
Миньор (Раднево)6:2Тунджа 2006 (Ягода)
Загорец (Нова Загора)3:1Свиленград 1921 (Свиленград)
Сокол (Марково)6:0Асеновец 2005 (Асеновград)
Атлетик (Куклен)1:0Борислав 2009 (Първомай)
Розова долина (Казанлък)5:2Ямбол 1915 (Ямбол)
Гигант (Съединение)1:0Раковски 2011 (Раковски)
Димитровград 1947 (Димитровград)1:2Карнобат (Карнобат)
Евроколеж (Пловдив)0:2Арда (Кърджали)
"Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
Ветрен (Полена)3:0Левуново 2014 (Левуново)
Орел (Лебница)7:3Локомотив (Дамяница)
Бистрица (Катунци)0:2Спартак (Склаве)
Долно Осеново (Долно Осеново)0:1Спортист (Струма/Лебница)
Изтребител (Ново Делчево)1:1Еделвайс Цветанов (Поленица)
"Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Места"
Корница (Корница)7:0Плетена (Плетена)
Пирин (Брезница)3:0Садово (Садово)
"А" ОФГ Бургас
Вихър (Айтос)5:1Ропотамо (Приморско)
"Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа
Сокол (Порой)3:0*Свети Никола (Бургас)
Равнец 2011 (Равнец)2:1Черноморец (Несебър)
"А" ОФГ Варна
Тополи 2010 (Тополи)7:0Камчиец 1945 (Дългопол)
Провадия (Провадия)1:2Овеч 2016 (Провадия)
"А" ОФГ Велико Търново
Земеделец 93 (Козловец)6:4Левски 1986 (Стражица)
"Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа
Атлетик (Свищов)4:3Морава (Морава)
Удар (Бяла черква)9:1Спортист (Върбовка)
Устрем (Масларево)2:3Бъдеще 2010 (Бутово)
Бенковски (Българско Сливово)0:3Стрела (Ореш)
Светкавица (Михалци)0:2Недан (Недан)
"Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа
Спортист (Козаревец)0:2Долна Оряховица (Долна Оряховица)
Ботев (Дебелец)1:1Първомайци (Първомайци)
Победа (Кесарево)5:3Юнак (Мерданя)
Владислав (Джулюница)1:0Вихър (Добри дял)
"А" ОФГ Видин
Рациария (Арчар)3:0Ботев (Грамада)
Венец (гара Орешец)1:4Дунав (Дунавци)
Дреновец (Дреновец)2:2Тимок (Брегово)
"А" ОФГ Враца
Манастирище (Манастирище)9:0*Балкански (Михайлово)
Околчица (Моравица)12:4Миньор 2017 (Згориград)
Скала 2015 (Оселна)9:0*Ботев (Бърдарски геран)
Монолит (Манастирище)1:0Ботев (Рогозен)
"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Интер (Добрич)0:0Спортист 2011 (Генерал Тошево)
Албена 97 (Оброчище)2:1Рилци (кв.Рилци, Добрич)
"А" ОФГ Добрич - западна подгрупа
Заря 2006 (Крушари)3:0Стрела 2004 (Орляк)
Вихър 2013 (Бранище)1:2Спартак (Зърнево)
"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
Мусала (Рила)0:2Динамо 2017 (Дупница)
"А" ОФГ Ловеч
Априлци 2001 (Априлци)3:1Спортист Озрен (Голям извор)
Вежен (Тетевен)2:4Пещера (Галата)
"А" ОФГ Монтана
Вършец 2012 (Вършец)1:5Пъстрина 2012 (Монтана)
Расово (Расово)3:1Миньор Кипровец (Чипровци)
Вихър (Бързия)2:8Вихър 23 (Николово)
"Б" ОФГ Монтана
Хайдут 2014 (Ерден)1:4Балкан (Говежда)
"А" ОФГ Пазарджик
Левски (Паталеница)5:1Зенит (Ветрен дол)
Величково (Величково)5:4Брацигово (Брацигово)
Родопи 1921 (Козарско)4:1Братаница (Братаница)
"Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа
Спартак (Щърково)2:1Лесичово (Лесичово)
Марица (Белово)6:0Светкавица (Синитово)
"Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа
Батак (Батак)1:3Лозен (Лозен)
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)1:1Тракиец (Исперихово)
"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
Витоша 2013 (Долна Диканя)2:2Спортист (Драгичево)
"А" ОФГ Перник - подгрупа А2
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)0:6Светля 2000 (Светля)
"А" ОФГ Плевен
Единство (Долни Дъбник)1:5Ботев (Трънчовица)
Ботев (Комарево)1:1Обнова (Обнова)
Ювентус (Малчика)3:0Устрем (Крета)
Гигант (Белене)0:0Левски (Брест)
"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Ботев (Ленково)5:7Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)
Вихър (Гулянци)2:2Искър (Ореховица)
Дунавска чайка (Сомовит)1:1Бойчинов (Коиловци)
"А" ОФГ Пловдив
Марица 2003 (Маноле)6:3Житница (Житница)
Момино (Момино село)2:3Вихър (Войсил)
Металик 1938 (Сопот)6:0Спортист 1948 (Голям чардак)
Дълго поле (Дълго поле)3:1Калояново (Калояново)
Садово (Садово)3:1Тракия 06 (Стамболийски)
Вихър (Белозем)1:2Вихър (Строево)
"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
Марица (Милево)7:2Ботев (кв.Дебър, Първомай)
Караджалово 2011 (Караджалово)2:0Тракиец 2001 (Калековец)
"Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа
Сокол (Пъдарско)0:1Войнягово (Войнягово)
Тракия (Царимир)2:1Чернозем (Черноземен)
"Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа
Труд (Труд)3:1Спортинг (Бенковски)
"А" ОФГ Разград - източна подгрупа
Левски (Подайва)3:0Златен лист (Точилари)
Адаспорт (Острово)3:0Светкавица (Медовене)
Скрита сила (Мъдрево)0:3Академик (Веселец)
Челси (Брестовене)1:3Вихър (Завет)
Стара сила (Старо селище)4:0Стрела (Тодорово)
Бенковски 2016 (Исперих)3:0Барса 2011 (Сушево)
"А" ОФГ Разград - западна подгрупа
Спортист (Пороище)3:0Локомотив (Самуил)
Бели Лом (Дряновец)4:1Езерче (Езерче)
"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Вихър (Любен)0:1Победа 2009 (Вокил)
Йълдъръм (Яребица)7:0Светкавица (Поройно)
"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Раковски 2005 (Калипетрово)0:2Добруджа (Искра)
Заря 2006 (Цар Самуил)4:3Левски 96 (Главиница)
Добруджанец 2005 (Алфатар)3:0Спортист (Кайнарджа)
"А" ОФГ Сливен
Паланките (Бяла паланка)2:5Стандарт (Шивачево)
Балкан (Твърдица)3:0Кортен 2012 (Кортен)
"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Локомотив БДЖ (София)8:0*Изтребител (Иваняне)
Банкя 2009 (Банкя)0:4*Левски (Чепинци)
"А" ОФГ София - източна подгрупа
Левски 1923 (Елин Пелин)1:2Мътивир (Ихтиман)
Ракитин (Трудовец)4:1Звездец (Горна Малина)
Правец (Правец)8:1Спортист (Нови хан)
Бенковски (гр.Костенец)5:0Мирково (Мирково)
Рилец (Говедарци)6:1Пирдоп (Пирдоп)
"А" ОФГ София - западна подгрупа
Торнадо (Безден)0:4Петърч (Петърч)
"А" ОФГ Стара Загора
Габровница 04 (Горно Сахране)3:0Левски (Сърнево)
Бузлуджа (Енина)0:3*Единство (Гурково)
Чирпан (Чирпан)4:0Локомотив (Тулово)
Минерал (Овощник)6:0Торпедо (Стара Загора)
Елтемир (Крън)3:0Млада гвардия (Розово)
"А" ОФГ Хасково
Свиленград 1921 II (Свиленград)4:2Стамболово (Стамболово)
Асти АБ (Хасково)1:2Извор АМ (Горски извор)
Герганин извор (Бисер)4:0Любимец (Любимец)
Хасково 1957 (Хасково)2:3Хасково (Хасково)
"А" ОФГ Шумен - северна подгрупа
Зенит (Черноглавци)0:0Победа 2016 (Пристое)
Мълния (Климент)6:1Ясен 2007 (Ясенково)
Лудогорец 1948 (Хърсово)4:3Звезда (Студеница)
Габър 2015 (Габрица)2:1Капитана (Капитан Петко)
Борци (Борци)2:2Лудогорец 2017 (Каолиново)
"А" ОФГ Ямбол
Бенковски (Зимница)0:4Искра (Симеоново)
Елхово (Елхово)9:0Кабиле (Кабиле)
Ботев (Болярово)4:2Христо Ботев (Генерал Инзово)
Межда (Межда)0:6Стралджа 2015 (Стралджа)
"Б" ОФГ Ямбол
Бояново 2012 (Бояново)8:2Воденичане 2017 (Воденичане)
Априлец 2017 (Бояджик)0:0Изгрев (Меден кладенец)
Бакаджик (Чарган)1:1Индже (Победа)
Елитна група (U-19)
Лудогорец 1945 (Разград)8:0Ботев (Враца)
Елитна група (U-17)
Берое (Стара Загора)0:0Пирин (Благоевград)
Левски Раковски (София)1:1Монтана 1921 (Монтана)
Елитна група (U-15) - Североизточна зона
Лудогорец 1945 (Разград)5:0Спартак 1918 (Варна)
Светкавица Търговище (Търговище)1:6Аристон (Русе)
Дунав 2010 (Русе)16:0Черноморец (Балчик)
Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Пирин (Благоевград)0:0Национал (София)
ЦСКА (София)4:1Локомотив 1929 (София)
Чавдар (Етрополе)5:0Витоша (Бистрица)
Струмска слава 1927 (Радомир)0:1Левски Раковски (София)
Спортист 2009 (Своге)2:2Миньор (Перник)
Царско село 2015 (София)3:1Септември (София)
Славия 1913 (София)1:4Левски (София)
Хебър 1918 (Пазарджик)0:4Велбъжд (Кюстендил)
Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Асеновец 2005 (Асеновград)0:0Локомотив 1926 (Пловдив)
Спартак-С 94 (Пловдив)2:1Брестник 1948 (Пловдив)
Левски (Карлово)1:1Верея (Стара Загора)
Сините камъни 2013 (Сливен)1:2Черноморец 1919 (Бургас)
ЮМВ: Варна - Зонална група
Олимпик (Варна)0:3*Добруджа 1919 (Добрич)
Шумен 2007 (Шумен)0:9Лудогорец 1945 (Разград)
Деца: Варна - Зонална група
Олимпик (Варна)0:7Добруджа 1919 (Добрич)
Шумен 2007 (Шумен)1:7Лудогорец 1945 (Разград)
Деца: Варна - Междуобластна група
Аксаково 1948 (Аксаково)2:0Спортист (Михалич)
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)0:9Девня 2005 (Девня)
Септември 98 (Тервел)11:2Камчиец 2015 (Старо Оряхово)
Белослав 1918 (Белослав)1:1Суворово 1 (Суворово)
Провадия (Провадия)3:3Юнак (Варна)
Одесос 2014 (Варна)0:3Велики Преслав (Велики Преслав)
ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Черноморец (Балчик)0:6Светкавица 2014 (Търговище)
Одесос 2014 (Варна)0:3Аксаково 1948 (Аксаково)
Локомотив (Русе)0:9Спартак 1918 (Варна)
Черно море (Варна)1:2Лудогорец 1945 (Разград)
Олимпик (Варна)4:0Атлетик (кв.Макак, Шумен)
Добруджа 1919 (Добрич)1:0Дунав 2010 (Русе)
Шампиони 2014 (Варна)1:3Черно море II (Варна)
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Локомотив (Горна Оряховица)0:0Академик (Свищов)
Янтра Габрово (Габрово)8:1Павликени (Павликени)
Янтра (Полски Тръмбеш)2:0Янтра 1919 (Габрово)
Чардафон 1919 (Габрово)3:0Севлиево (Севлиево)
Етър ВТ (Велико Търново)6:0Литекс (Ловеч)
Деца: Велико Търново - Зонална група
Трявна (Трявна)2:2Локомотив 1927 (Дряново)
Белица 2017 (Килифарево)0:3Спартак (Плевен)
Левски 2007 (Левски)8:0Гигант (Белене)
Локомотив (Горна Оряховица)9:0Академик (Свищов)
Янтра Габрово (Габрово)4:3Павликени (Павликени)
ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Марица (Белово)4:2Оборище /юмв/ (Панагюрище)
Свобода 2011 (Пещера)0:6Локомотив 2011 (Септември)
Брацигово (Брацигово)0:1Чико Бунара (Бяга)
Деца: Пазарджик - Областна група
Балкан (Варвара)4:6Чико Бунара (Бяга)
Левски (Ракитово)0:6Чепинец (Велинград)
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Ботев 2002 (Пловдив)7:0Борислав 2009 (Първомай)
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Родопа Смолян (Смолян)3:0*Тракия 06 (Стамболийски)
Ботев (Пловдив)10:0Металик 1938 (Сопот)
Асеновец 2005 (Асеновград)2:0Сокол (Марково)
Локомотив 1926 (Пловдив)4:0Орлета (Пазарджик)
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Ботев II (Пловдив)3:0Локомотив 1926 II (Пловдив)
Брестник 1948 (Пловдив)1:1Марица 1921 (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград)0:3Векта (Пловдив)
ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Левски 2000 (Русе)9:0Бенковски (Бяла)
Локомотив (Русе)2:2Кубрат 2016 (Кубрат)
Деца: Русе - Междуобластна група
Левски 2000 (Русе)2:5Бенковски (Бяла)
Локомотив (Русе)2:1Кубрат 2016 (Кубрат)
Две могили (Две могили)0:4Аристон (Русе)
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Вихър (Любен)4:1Победа 2009 (Вокил)
Йълдъръм (Яребица)6:0Светкавица (Поройно)
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Раковски 2005 (Калипетрово)4:0Добруджа (Искра)
Заря 2006 (Цар Самуил)0:12Левски 96 (Главиница)
Добруджанец 2005 (Алфатар)1:3Спортист (Кайнарджа)
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Септември (София)3:0Барокко (София)
Елит София (София)0:2Ботев 57 СОУ (София)
ДИТ Спорт (София)1:4Витоша (Бистрица)
Младост 2015 (София)0:8Чавдар (Етрополе)
Конкордия (София)1:4Локомотив 1929 (София)
Спортист 13 (София)11:0Олимпиец (София)
Деца "А": София (столица) - Областна група
Интернационал (София)3:1Олимпиец (София)
Конкордия (София)20:0Левски (Чепинци)
Ферион (София)1:2ЦСКА 1948 (София)
Деца "Б": София (столица) - Областна група
Локомотив 1929 (София)0:3Чавдар (Етрополе)
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Олимпия ФК (София)1:1Ком 98 (Годеч)
Пирин 2001 (Благоевград)2:1Метал 2002 (Перник)
Марек 1915 (Дупница)0:0Беласица (Петрич)
Национал спорт (София)2:1Септември (София)
Левски (София)4:2ЦСКА (София)
Орловец 2015 (Кокаляне)0:12Ферион (София)
Легия (София)1:11Сливнишки герой (Сливница)
Национал (София)2:1Елит София (София)
Олимпиец (София)0:2София спорт (София)
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)5:1Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Елит София (София)0:2Левски Раковски (София)
Миньор (Перник)1:6Локомотив 1929 (София)
Витоша 13 (София)0:1ДИТ Спорт (София)
РД Спорт (София)1:2Марек 1915 (Дупница)
Славия 1913 (София)5:0Септември (София)
Н спорт (София)0:2ЦСКА (София)
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
София спорт (София)1:8Ком 98 (Годеч)
Миньор (Перник)3:0Сердика (София)
Септември (София)2:2Младост 2015 (София)
Царско село 2015 (София)5:1Лъвчетата (София)
Метал 2002 (Перник)3:0РД Спорт (София)
Левски (София)2:0Национал (София)
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Септември (София)2:2ДИТ Спорт (София)
ЕСФА (София)1:6Люлин (кв.Люлин, София)
Локомотив 1929 (София)3:0Олимпия ФК (София)
София спорт (София)5:1Витоша 13 (София)
Левски (София)7:0ЦСКА (София)
Национал (София)1:2Левски Раковски (София)
Царско село 2015 (София)1:1Славия 1913 (София)
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
ЦСКА (София)1:3Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Победа 2013 (София)0:4Олимпия ФК (София)
Люлин (кв.Люлин, София)5:0София спорт (София)
Левски (София)3:0Н спорт (София)
ОФК София (София)1:3Елит София (София)
Царско село 2015 (София)1:7Славия 1913 (София)
Държавно първенство - жени
Спортика (Благоевград)3:0*Севлиево лейдис (Севлиево)