Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) |
Трявна (Трявна) | 15:00 | Янтра 1919 (Габрово) |
Чавдар (Етрополе) | 2:0 | Сливнишки герой (Сливница) |
Раковски 2011 (Раковски) | 0:3* | Сокол (Марково) |
Асеновец 2005 (Асеновград) | 3:0* | Гигант (Съединение) |
Раковски (Раковски) | 1:4 | Борислав 2009 (Първомай) |
Елитна група (U-19) |
Дунав 2010 (Русе) | 1:0 | Берое (Стара Загора) |
Монтана 1921 (Монтана) | 0:3 | Черно море (Варна) |
Левски (София) | 1:0 | ЦСКА (София) |
Ботев (Пловдив) | 2:2 | Септември (София) |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | 1:3 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Ботев (Враца) | 3:3 | Марек 1915 (Дупница) |
Черноморец 1919 (Бургас) | отл. | Лудогорец 1945 (Разград) |
Пирин (Благоевград) | 1:1 | Славия 1913 (София) |
Деца: Купа на БФС |
Добруджа 1919 (Добрич) | 3:3 | Спартак-С 94 (Пловдив) |
Миньор (Перник) | 0:3 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Ботев (Враца) | 1:8 | Левски (София) |
Национал (София) | 3:2 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Берое (Стара Загора) | 1:1 | Ботев (Пловдив) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 1:0 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Юношеска лига |
Железничар (Сараево, Босна и Херцеговина) | 3:2 | Лудогорец 1945 (Разград) |
ЮСВ: Бургас - Междуобластна група |
Стралджа 2015 (Стралджа) | анл. | Ямбол 1915 (Ямбол) |
ЮСВ: Варна - Зонална група |
Черноломец 2017 (Попово) | анл. | Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) |
Светкавица Търговище (Търговище) | 5:0 | Велики Преслав (Велики Преслав) |
Добруджа 1919 (Добрич) | 1:0 | Волов (Шумен) |
Хитрино (Хитрино) | 2:2 | Черноморец (Балчик) |
ЮСВ: Велико Търново - Зонална група |
Първа атомна (Козлодуй) | 1:4 | Бдин 1923 (Видин) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 0:0 | Янтра (Полски Тръмбеш) |
Янтра 1919 (Габрово) | 2:1 | Изгрев 93 (Царевец) |
Спартак (Плевен) | 1:2 | Локомотив (Горна Оряховица) |
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група |
Гигант (Белене) | 2:0 | Чардафон 1919 (Габрово) |
Павликени (Павликени) | 0:2 | Етър ВТ (Велико Търново) |
Севлиево (Севлиево) | 1:2 | Янтра Габрово (Габрово) |
Спартак (Плевен) | 1:1 | Янтра (Полски Тръмбеш) |
Деца: Велико Търново - Зонална група |
Павликени (Павликени) | 0:3 | Етър ВТ (Велико Търново) |
Севлиево (Севлиево) | 1:3 | Янтра Габрово (Габрово) |
Спартак (Плевен) | 0:3 | Янтра (Полски Тръмбеш) |
Академик (Свищов) | 2:1 | Белица 2017 (Килифарево) |
Локомотив 1927 (Дряново) | 0:9 | Локомотив (Горна Оряховица) |
Спартак 1919 (Плевен) | отл. | Трявна (Трявна) |
Деца: Видин - Областна група - подгрупа "Дунав" |
Бдин 1923 (Видин) | 0:0 | Пегас спорт (Видин) |
Пегас спорт (Видин) | 0:0 | Ботев (Грамада) |
Ботев (Грамада) | 9:1 | Славия (Ново село) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група |
Брестник 1948 II (Пловдив) | 1:0 | Сокол (Марково) |
Брестник 1948 (Пловдив) | 1:2 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) |
ЦСКА (София) | 3:1 | Метал 2002 (Перник) |
Квалификации за Европейско първенство за девойки (до 19 г.) 2018 |
Беларус (дев.ст.) | 0:8 | Чехия (дев.ст.) |
Швеция (дев.ст.) | 7:0 | България (дев.ст.) |