Североизточна Трета лига | ||
Шумен 2007 (Шумен) | 2:0 | Бенковски (Бяла, обл.Русе) |
Северозападна Трета лига | ||
Павликени (Павликени) | 0:0 | Ком (Берковица) |
Локомотив 1927 (Дряново) | 1:1 | Академик (Свищов) |
Дреновец (Дреновец) | 4:3 | Трявна (Трявна) |
Янтра 2019 (Габрово) | 8:0 | Бдин 1923 (Видин) |
Ювентус 95 (Малчика) | 2:4 | Първа атомна (Козлодуй) |
Вихър (Славяново) | 3:3 | Партизан (Червен бряг) |
Югоизточна Трета лига | ||
ФК Хасково 1957 (Хасково) | 1:1 | Свиленград 1921 (Свиленград) |
Левски (Карлово) | 1:0 | Несебър (Несебър) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1 | ||
Рилци 2006 (Рилци) | 4:1 | Спортист (Падеш) |
Локомотив (Дамяница) | отл. | Спортист (Струма) |
Ветрен (Полена) | 3:2 | Градешница (Долна Градешница) |
Спартак (Склаве) | анл. | Левуново 2014 (Левуново) |
Бистрица (Катунци) | 0:0 | Струма 2005 (Струмяни) |
Орел (Лебница) | 4:2 | Изтребител (Ново Делчево) |
Еделвайс Цветанов (Поленица) | 3:0* | Долно Осеново (Долно Осеново) |
"А" ОГ Бургас | ||
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) | 3:2 | Липа (Череша) |
Ропотамо (Приморско) | 3:1 | Балкан 1980 (Планиница) |
Звезденбург (Бургас) | отл. | Русокастро (Русокастро) |
Свети Никола (Бургас) | 5:1 | Камено (Камено) |
Вихър (Айтос) | 3:0 | Странджанец (Царево) |
Бяла река 1 (Зайчар) | 1:3 | Черноморски спортист (Обзор) |
"А" ОГ Варна | ||
Черноморец 2003 (Бяла) | 3:0 | Вихър 2016 (Вълчи дол) |
Бозвелийско (Бозвелийско) | 3:0 | Девня 2005 (Девня) |
Черноморец 1946 (Чернево) | 1:0 | Белослав 1918 (Белослав) |
Аксаково 1948 (Аксаково) | 3:0 | Провадия (Провадия) |
Атлетик (Провадия) | 1:0 | Камчиец 1945 (Дългопол) |
"А" ОГ Велико Търново | ||
Лозен 2006 (Сухиндол) | 1:0 | Ресен 2012 (Ресен) |
Янтра (Полски Тръмбеш) | 4:0 | Левски 1986 (Стражица) |
Недан (Недан) | 1:4 | Етър ВТ II (Велико Търново) |
Изгрев 93 (Царевец) | 0:4 | Удар (Бяла черква) |
Чумерна (Елена) | 1:1 | Лато (Алеково) |
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа | ||
Росица (Поликраище) | 0:3 | Рудановски 1922 (Константин) |
Янтра (Драганово) | 0:3 | Първомайци (Първомайци) |
Ботев (Горско ново село) | 4:0 | Олимпиакос 2018 (Никюп) |
"А" ОГ Видин | ||
Ружинци (Ружинци) | 3:2 | Дуло (Видин) |
"А" ОГ Враца | ||
Огоста (Хайредин) | анл. | Ураган 33 (Софрониево) |
Атлетик (Козлодуй) | 2:0 | Ботев 2013 (Попица) |
Миньор 2017 (Згориград) | 3:0 | Ботев 2013 (Криводол) |
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" | ||
Струма (Нови чифлик) | 2:0 | Копие (Копиловци) |
Армейци (Кюстендил) | 6:1 | Елешница (Ваксево) |
Велбъжд (Кюстендил) | 5:2 | Ботев (Лозно) |
Ябълково (Ябълково) | 3:1 | Осогово (Багренци) |
Руен (Богослов) | 2:2 | Спортист (Слокощица) |
Струмска слава 1956 (Търновлаг) | 3:0 | Кюстендил II (Кюстендил) |
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" | ||
Мусала (Рила) | 1:1 | Рилец 1948 (Ресилово) |
Миньор 2019 (Бобов дол) | 9:0 | Ива (Боровец) |
Ботев 1937 (Крайници) | 0:1 | Славия 2000 (Яхиново) |
Ботев 2009 (Джерман) | 0:0 | Сокол 2015 (Самораново) |
Горица 2019 (Овчарци) | 0:3 | Ботев (Бобошево) |
"А" ОГ Монтана | ||
Вихър 23 (Николово) | 7:0 | Ботев 1930 (Кобиляк) |
"Б" ОГ Монтана | ||
Бенковски (Габровница) | 3:0 | Спортист (Благово) |
Балкан (Говежда) | отл. | Динамо (Мадан) |
Липен (Липен) | 8:0 | Партизан (Доктор Йосифово) |
Локомотив (Долно Церовене) | 1:3 | Дунав Цибър (Долни Цибър) |
"А" ОГ Пазарджик | ||
Тракия (Мирянци) | 1:3 | Чико Бунара (Бяга) |
Локомотив (Септември) | 2:0 | Величково (Величково) |
Вихър (Ветрен) | 1:5 | Родопи 1921 (Козарско) |
Тракиец 2005 (Главиница) | 1:2 | Чепинец (Велинград) |
Брацигово (Брацигово) | 8:1 | Спартак (Калугерово) |
"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа | ||
Шипка (Драгор) | 2:5 | Оборище II (Панагюрище) |
Лесичово (Лесичово) | 0:5 | Барикади (Стрелча) |
"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа | ||
Братаница (Братаница) | 0:1 | Зенит (Ветрен дол) |
Атлетик (Мокрище) | 5:4 | Бенковски 2006 (Црънча) |
"А" ОГ Перник - западна подгрупа | ||
Ерма (Трън) | отл. | Дружба (Мещица) |
Партизан 1946 (Ярджиловци) | 2:5 | Чорни 1920 (Брезник) |
Буря (Кошарево) | 2:3 | Вихър (Еловдол) |
"А" ОГ Перник - източна подгрупа | ||
Пирин (Земен) | 1:4 | Ботев (Друган) |
Енергетик (Перник) | 1:4 | Спортист (Драгичево) |
"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа | ||
Бойчинов (Коиловци) | анл. | Чавдар (Бръшляница) |
Динамо (Изгрев) | 2:1 | Ботев 1419 (Българене) |
Космос (Гривица) | 2:0 | Славия (Новачене) |
Победа (Градище) | 1:2 | Обнова (Обнова) |
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа | ||
Спартак (Божурица) | 3:1 | Искър (Ореховица) |
Ясен (Ясен) | 3:0 | Пордим 2017 (Пордим) |
Левски (Горна Митрополия) | 3:0* | Свобода (Милковица) |
Устрем (Крета) | 0:3 | Вихър (Крушовене) |
Бенковски (Опанец) | 2:3 | Дунавска чайка (Сомовит) |
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа | ||
Чавдар (Садовец) | 4:5 | Искър (Долни Луковит) |
Левски (Писарово) | анл. | Лавров (Горни Дъбник) |
"А" ОГ Пловдив | ||
Спартак 1947 (Пловдив) | 3:0 | Секирово (кв.Секирово, Раковски) |
Момино (Момино село) | 1:6 | Марица (Милево) |
Дълго поле (Дълго поле) | 5:3 | Марица (Цалапица) |
Калояново (Калояново) | 0:1 | Кричим (Кричим) |
Марица 2003 (Маноле) | отл. | Асеновец 2005 (Асеновград) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа | ||
Урожай (Стрелци) | 3:0* | Вихър (Строево) |
Тракия (Царимир) | 0:1 | Труд (Труд) |
Ведраре (Ведраре) | 4:3 | Вихър 2006 (Граф Игнатиево) |
Средногорец (Брезово) | 0:3* | Раковски 2018 (Раковски) |
Войнягово (Войнягово) | 0:3* | Чернозем (Черноземен) |
Сокол (Крислово) | анл. | Спортист 1948 (Голям чардак) |
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа | ||
Релакс (Овен) | анл. | Чернолик (Чернолик) |
Караджата (Брадвари) | 1:4 | Йълдъръм (Яребица) |
Победа 2009 (Вокил) | 2:2 | Червена звезда (Дулово) |
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа | ||
Раковски 2005 (Калипетрово) | 1:1 | Спортист (Кайнарджа) |
Заря 2006 (Цар Самуил) | 0:2 | Добруджа (Ситово) |
"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа | ||
Житен (Житен) | 2:1 | Световрачене (Световрачене) |
Локомотив 2016 (София) | 3:12 | Искър 1945 (Нови Искър) |
Спартак 1933 (Подгумер) | 4:0 | Вихър (кв.Требич, София) |
Сокол (Негован) | 1:3 | Мрамор (Мрамор) |
Зенит (кв.Филиповци, София) | 3:1 | Кремиковци (кв.Ботунец, София) |
Въстаник 26 (Войнеговци) | 2:1 | Банкя 2009 (Банкя) |
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа | ||
Спарта (София) | 2:1 | Люлин (кв.Люлин, София) |
Железница (Железница) | 5:1 | Младост 2015 (София) |
Гранит (Владая) | 8:0 | Орловец 2015 (Кокаляне) |
Обеля (кв.Обеля, София) | 2:0 | Урвич 1960 (Долни Пасарел) |
Обеля сити (кв.Обеля, София) | 1:6 | Витоша II (Бистрица) |
Урвич (Панчарево) | 3:3 | Академик 1947 (София) |
"А" ОГ София - източна подгрупа | ||
Левски 2007 (Долна баня) | 5:0 | Левски 1923 (Елин Пелин) |
Рилец (Говедарци) | 3:0* | Мътивир (Ихтиман) |
"А" ОГ София - западна подгрупа | ||
Ком 98 (Годеч) | 2:5 | Петърч (Петърч) |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 6:0 | Скравена (Скравена) |
Козаро (Ботевград) | 8:3 | Зенит (Церово) |
"А" ОГ Стара Загора | ||
Минерал (Овощник) | 3:0 | Локомотив (Тулово) |
Мъглиж (Мъглиж) | 1:3 | Елтемир (Крън) |
Мини "Марица-изток" (Раднево) | 5:0 | Чирпан (Чирпан) |
"А" ОГ Хасково | ||
Любимец 2018 (Любимец) | 0:5 | АФК Хасково (Хасково) |
Хеброс 1921 (Харманли) | 2:0 | Марица (Симеоновград) |
Топлика (Минерални бани) | 2:2 | Любимец 2000 (Любимец) |
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа | ||
Велики Преслав (Велики Преслав) | 2:5 | Ендже (Царев брод) |
Енев (Дибич) | 4:0* | Заря 1962 (Звегор) |
Локомотив 2008 (Каспичан) | 2:3 | Смядово 2010 (Смядово) |
Герой (Зайчино ореше) | 3:0 | Балкан 1965 (Градище) |
Върбица (Върбица) | 0:2 | Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) |
Волов (Шумен) | 3:1 | Устрем (Трем) |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) | ||
Тополи 2010 (Тополи) | 0:2 | Суворово 1 (Суворово) |
Спортист 2011 (Генерал Тошево) | 1:3 | Добруджа 1919 (Добрич) |
Септември 98 (Тервел) | 3:2 | Устрем Д (Дончево) |
Светкавица Търговище (Търговище) | 1:1 (0:0 д) | Черноломец 1919 (Попово) |
Приятелски срещи: Лято-есен | ||
Левски (София) | 4:0 | Емирейтс (Рас ал-Хайма, ОАЕ, 2) |
Елитна група (U-19) | ||
Септември (София) | 0:3 | Черно море (Варна) |
Монтана 1921 (Монтана) | 0:1 | Берое (Стара Загора) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 0:0 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Пирин (Благоевград) | 1:4 | Царско село 2015 (София) |
ЦСКА (София) | анл. | Марек 1915 (Дупница) |
Дунав (Русе) | 7:2 | Янтра 2019 (Габрово) |
Славия 1913 (София) | 3:0 | Ботев (Пловдив) |
Верея (Стара Загора) | 1:2 | Левски (София) |
ЮМВ: Пловдив - Зонална група | ||
Сините камъни 2013 (Сливен) | 3:0 | Лидер Пловдив (Ягодово) |
Арда 1924 (Кърджали) | 1:0 | Пълдин (Пловдив) |
Марица 1921 (Пловдив) | 4:1 | Арена (Ямбол) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група | ||
Раковски 2018 (Раковски) | 0:7 | Брестник 1948 (Брестник) |
Атлетик (Куклен) | 0:4 | Асеновец 2005 (Асеновград) |
Сокол (Марково) | 12:0 | Борислав 2009 (Първомай) |
Металик 1938 (Сопот) | 1:2 | Извор (Горски извор) |
Деца: Пловдив - Зонална група | ||
ФА Пловдив (Пловдив) | 1:1 | Лидер Пловдив (Ягодово) |
Сините камъни 2013 (Сливен) | 3:0 | Ботев 2002 (Пловдив) |
Розова долина (Казанлък) | 2:0 | Ботев (Пловдив) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група | ||
Хебър 1918 (Пазарджик) | 3:0 | Векта (Пловдив) |
Брестник 1948 (Брестник) | 3:0* | Металик 1938 (Сопот) |
Спартак 1947 (Пловдив) | 3:0 | Марица 1921 (Пловдив) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 14:1 | Хебър 1918 II (Пазарджик) |
ФА Пловдив (Пловдив) | отл. | Ботев (Пловдив) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа | ||
Релакс (Овен) | анл. | Чернолик (Чернолик) |
Караджата (Брадвари) | 0:8 | Йълдъръм (Яребица) |
Победа 2009 (Вокил) | 2:1 | Червена звезда (Дулово) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа | ||
Раковски 2005 (Калипетрово) | 0:7 | Спортист (Кайнарджа) |
Заря 2006 (Цар Самуил) | 0:11 | Добруджа (Ситово) |
ЮСВ: София (столица) - Зонална група | ||
Беласица (Петрич) | 3:1 | Сливнишки герой (Сливница) |
Вихрен 1925 (Сандански) | 2:3 | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Миньор (Перник) | 1:2 | Септември (София) |
Струмска слава 1927 (Радомир) | 3:3 | Чавдар (Етрополе) |
Локомотив София 1929 (София) | 3:1 | ФК ЦСКА 1948 (София) |
Ботев 57 СОУ (София) | 2:2 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Спортист 2009 (Своге) | 2:0 | Барокко (София) |
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б") | ||
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) | отл. | Елит София (София) |
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I | ||
ЦСКА (София) | 7:1 | Олимпиец (София) |
Септември (София) | 8:0 | Барокко (София) |
Национал (София) | 6:1 | Оборище (Панагюрище) |
Царско село 2015 (София) | 6:0 | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Витоша 13 (София) | 5:0 | Левски Раковски (София) |
Левски (София) | 3:2 | Славия 1913 (София) |
Локомотив София 1929 (София) | 4:0 | ФК ЦСКА 1948 (София) |
Ботев 57 СОУ (София) | 2:1 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II | ||
Кюстендил (Кюстендил) | 9:3 | Септември (Симитли) |
Беласица (Петрич) | 2:3 | Пирин 1912 (Гоце Делчев) |
Вихрен 1925 (Сандански) | 7:0 | Банско (Банско) |
Миньор (Перник) | 14:0 | Перун 1978 (Кресна) |
Струмска слава 1927 (Радомир) | 3:0 | Марек 1915 (Дупница) |
Пирин 2001 (Благоевград) | 0:3 | Пирин (Благоевград) |
Деца "А": София (столица) - Областна група | ||
Победа 2013 (София) | 4:2 | Левски Раковски (София) |
Национал (София) | 0:11 | Локомотив София 1929 (София) |
Гранит (Владая) | 0:17 | София спорт (София) |
Чавдар (Етрополе) | 2:1 | Септември (София) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа | ||
Развитие на млади футболисти (София) | 4:2 | Локомотив София 1929 (София) |
Царско село 2015 (София) | 0:0 | Ботев 57 СОУ (София) |
Левски (София) | 6:0 | Витоша 13 (София) |
Септември (София) | 1:1 | Славия 1913 (София) |
ЦСКА (София) | 6:3 | Национал (София) |
Международни приятелски срещи за деца (до 15 г.) 2019 | ||
България (деца) | 1:0 | Словакия (деца) |
Гърция (деца) | 0:0 (4:3 д) | Казахстан (деца) |