Североизточна Трета лига |
Черноломец 1919 (Попово) | анл. | Бенковски (Бяла, обл.Русе) |
Кубрат 2016 (Кубрат) | анл. | Ботев (Нови пазар) |
Северозападна Трета лига |
Вихър (Славяново) | анл. | Ком (Берковица) |
Ювентус 95 (Малчика) | анл. | Партизан (Червен бряг) |
Янтра 2019 (Габрово) | анл. | Първа атомна (Козлодуй) |
Дреновец (Дреновец) | анл. | Бдин 1923 (Видин) |
Локомотив 1927 (Дряново) | анл. | Трявна (Трявна) |
ОФК Локомотив (Мездра) | анл. | Академик (Свищов) |
Павликени (Павликени) | анл. | Севлиево (Севлиево) |
Югоизточна Трета лига |
Родопа Смолян (Смолян) | анл. | Гигант (Съединение) |
Сокол (Марково) | анл. | Созопол (Созопол) |
"А" ОГ Благоевград |
Граничар (Копривлен) | анл. | Авангард (Бачево) |
Места (Хаджидимово) | анл. | Балкан (Добринище) |
Левски 2008 (Крупник) | анл. | Стрела 2003 (Вълкосел) |
Белица 2015 (Белица) | анл. | Пирин 1912 (Гоце Делчев) |
Планинец (Годлево) | анл. | Миньор 2016 (Елешница) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2 |
Беласица 08 (Беласица) | анл. | Стрела (Петрич) |
Вихър (Кавракирово) | анл. | Калабак (Самуилово) |
Подгорец (Коларово) | анл. | Локомотив (Генерал Тодоров) |
Граничар (Кулата) | анл. | Ураган (Михнево) |
Струма (Марикостиново) | анл. | Огражден 1955 (Първомай) |
"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток |
Кочан (Кочан) | анл. | Огняново (Огняново) |
Канина (Гърмен) | анл. | Плетена (Плетена) |
Граничар (Туховища) | анл. | Слащен 2007 (Слащен) |
Родопа (Рибново) | анл. | Дебрен (Дебрен) |
"А" ОГ Бургас |
Липа (Череша) | анл. | Ропотамо (Приморско) |
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) | анл. | Звезденбург (Бургас) |
Балкан 1980 (Планиница) | анл. | Свети Никола (Бургас) |
Русокастро (Русокастро) | анл. | Вихър (Айтос) |
Камено (Камено) | анл. | Бяла река 1 (Зайчар) |
Странджанец (Царево) | анл. | Черноморски спортист (Обзор) |
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа |
Бургас спорт (Бургас) | анл. | Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас) |
Свети Влас (Свети Влас) | анл. | Равда (Равда) |
Банево (кв.Банево, Бургас) | анл. | Черноморец (Несебър) |
"Б" ОГ Бургас - централна подгрупа |
Атлетик 2018 (Каблешково) | анл. | Сокол (Порой) |
Бяла река (Тополица) | анл. | Светкавица (Гюльовца) |
Манолич (Манолич) | анл. | Просеник 2019 (Просеник) |
"А" ОГ Варна |
Белослав 1918 (Белослав) | анл. | Камчиец 1945 (Дългопол) |
Провадия (Провадия) | анл. | Девня 2005 (Девня) |
Черноморец 1946 (Чернево) | анл. | Вихър 2016 (Вълчи дол) |
Бозвелийско (Бозвелийско) | анл. | Атлетик (Провадия) |
Устрем (Караманите) | анл. | Черноморец 2003 (Бяла) |
"Б" ОГ Варна |
Сини вир (Цонево) | анл. | Спортист (Михалич) |
Бабушки орли (Момчилово) | анл. | Моряк 16 (Старо Оряхово) |
Провадия II (Провадия) | анл. | Спринт (Белоградец) |
"А" ОГ Велико Търново |
Чумерна (Елена) | анл. | Удар (Бяла черква) |
Изгрев 93 (Царевец) | анл. | Етър ВТ II (Велико Търново) |
Недан (Недан) | анл. | Левски 1986 (Стражица) |
Янтра (Полски Тръмбеш) | анл. | Ресен 2012 (Ресен) |
Лозен 2006 (Сухиндол) | анл. | Левски (Лясковец) |
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа |
Ботев (Горско ново село) | анл. | Вихър (Добри дял) |
Янтра (Драганово) | анл. | Ботев (Дебелец) |
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа |
Орловец 2008 (Победа) | анл. | Добруджанец (Овчарово) |
Интер (Добрич) | анл. | Партизан (Василево) |
Албена 97 (Оброчище) | анл. | ФК Калиакра 1 (Каварна) |
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа |
Искра 41 (Бенковски) | анл. | Вихър 2013 (Бранище) |
Спортист (Стефаново) | анл. | Сокол 2012 (Соколово) |
Дружба Б (Безмер) | анл. | Стрела 2004 (Орляк) |
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово" |
Копие (Копиловци) | анл. | Велбъжд (Кюстендил) |
Струма (Нови чифлик) | анл. | Ябълково (Ябълково) |
Ботев (Лозно) | анл. | Руен (Богослов) |
Осогово (Багренци) | анл. | Струмска слава 1956 (Търновлаг) |
Спортист (Слокощица) | анл. | Армейци (Кюстендил) |
Кюстендил II (Кюстендил) | анл. | Елешница (Ваксево) |
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" |
Ботев 2009 (Джерман) | анл. | Ива (Боровец) |
Левски (Кочериново) | анл. | Рилец 1948 (Ресилово) |
Мусала (Рила) | анл. | Сокол 2015 (Самораново) |
Горица 2019 (Овчарци) | анл. | Славия 2000 (Яхиново) |
Ботев 1937 (Крайници) | анл. | Миньор 2019 (Бобов дол) |
"А" ОГ Пазарджик |
Левски (Паталеница) | анл. | Спартак (Калугерово) |
Сарая (Сарая) | анл. | Чепинец (Велинград) |
Вихър (Ветрен) | анл. | Локомотив (Септември) |
"А" ОГ Перник - източна подгрупа |
Ятак Бучино (Големо Бучино) | анл. | Металург 1957 (Перник) |
Витоша 2013 (Долна Диканя) | анл. | Ботев (Друган) |
Спортист (Драгичево) | анл. | Верила (Дрен) |
"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа |
Виная (Згалево) | анл. | Обнова (Обнова) |
Победа (Градище) | анл. | Славия (Новачене) |
Космос (Гривица) | анл. | Ботев 1419 (Българене) |
Динамо (Изгрев) | анл. | Чавдар (Бръшляница) |
"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа |
Спартак (Божурица) | анл. | Дунавска чайка (Сомовит) |
Бенковски (Опанец) | анл. | Вихър (Крушовене) |
Устрем (Крета) | анл. | Свобода (Милковица) |
Ясен (Ясен) | анл. | Искър (Ореховица) |
Левски (Горна Митрополия) | анл. | Пордим 2017 (Пордим) |
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа |
Дреновец (Горник) | анл. | Искър (Долни Луковит) |
Чавдар (Садовец) | анл. | Искър (Чомаковци) |
"А" ОГ Пловдив |
Раковски (Раковски) | анл. | Кричим (Кричим) |
Марица 2003 (Маноле) | анл. | Марица (Цалапица) |
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа |
Сокол (Буково) | анл. | Марица (Ясно поле) |
ФА Пловдив (Пловдив) | анл. | Тракиец 2001 (Калековец) |
Вихър (Войводиново) | анл. | Тополово (Тополово) |
Спартак (Болярци) | анл. | Траките 2007 (Скутаре) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа |
Вихър (Строево) | анл. | Ведраре (Ведраре) |
Тракия (Царимир) | анл. | Средногорец (Брезово) |
Урожай (Стрелци) | анл. | Войнягово (Войнягово) |
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) | анл. | Сокол (Пъдарско) |
Раковски 2018 (Раковски) | анл. | Домлян (Домлян) |
Чернозем (Черноземен) | анл. | Спортист 1948 (Голям чардак) |
"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа |
Чавдар (Пловдив) | анл. | Бенковски (Куртово Конаре) |
Брестовица (Брестовица) | анл. | Вихър (Войсил) |
Победа (Царацово) | анл. | Белащица (Белащица) |
"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа |
Шипка 2015 (Асеновград) | анл. | Младост (Златовръх) |
Стоево 2018 (Стоево) | анл. | Чепеларе (Чепеларе) |
Родопи 2012 (Червен) | анл. | Тракия 2008 (Нови извор) |
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) | анл. | Спартак 2012 (Избеглии) |
Космос 2018 (Боянци) | анл. | Сокол Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) |
"А" ОГ Русе - източна подгрупа |
Дунарит (Николово) | анл. | Дунав (Сливо поле) |
Смирненски (Смирненски) | анл. | Ботев (Голямо Враново) |
Спартак 2014 (Хотанца) | анл. | Спартак (Бъзън) |
Юделник (Юделник) | анл. | Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) |
"А" ОГ Русе - западна подгрупа |
Борово 2000 (Борово) | анл. | Дунав (Батин) |
Янтра (Ценово) | анл. | Ботев 2010 (Копривец) |
Атлетик (Тръстеник) | анл. | Янтра (Долна Студена) |
Младост (Екзарх Йосиф) | анл. | Левски (Караманово) |
"А" ОГ Сливен |
Аполон (кв.Речица, Сливен) | анл. | Червени войводи (Сливен) |
Паланките (Бяла паланка) | анл. | Балкан (Твърдица) |
"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа |
Банкя 2009 (Банкя) | анл. | Световрачене (Световрачене) |
Въстаник 26 (Войнеговци) | анл. | Мрамор (Мрамор) |
Зенит (кв.Филиповци, София) | анл. | Вихър (кв.Требич, София) |
Житен (Житен) | анл. | Искър 1945 (Нови Искър) |
Сокол (Негован) | анл. | Левски (Чепинци) |
Спартак 1933 (Подгумер) | анл. | Локомотив 2016 (София) |
"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа |
Академик 1947 (София) | анл. | Урвич 1960 (Долни Пасарел) |
Спарта (София) | анл. | Витоша II (Бистрица) |
Урвич (Панчарево) | анл. | ФК ЦСКА 1948 II (София) |
Обеля сити (кв.Обеля, София) | анл. | Орловец 2015 (Кокаляне) |
Обеля (кв.Обеля, София) | анл. | Железница (Железница) |
Левски Раковски (София) | анл. | Люлин (кв.Люлин, София) |
Гранит (Владая) | анл. | Младост 2015 (София) |
"А" ОГ Стара Загора |
Чирпан (Чирпан) | анл. | Верея (Стара Загора) |
Мини "Марица-изток" (Раднево) | анл. | Локомотив (Тулово) |
Мъглиж (Мъглиж) | анл. | Млада гвардия (Розово) |
Минерал (Овощник) | анл. | Реал (Мъдрец) |
"А" ОГ Хасково |
Топлика (Минерални бани) | анл. | Марица (Симеоновград) |
Свиленград 1921 II (Свиленград) | анл. | АФК Хасково (Хасково) |
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа |
Велики Преслав (Велики Преслав) | анл. | Устрем (Трем) |
Волов (Шумен) | анл. | Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) |
Върбица (Върбица) | анл. | Балкан 1965 (Градище) |
Герой (Зайчино ореше) | анл. | Смядово 2010 (Смядово) |
Локомотив 2008 (Каспичан) | анл. | Заря 1962 (Звегор) |
Енев (Дибич) | анл. | Ендже (Царев брод) |
"Б" ОГ Ямбол |
Бояново 2012 (Бояново) | анл. | Стефан Караджа (Хаджидимитрово) |
Спортист (Роза) | анл. | Воденичане 2017 (Воденичане) |
Тунджа 2006 (Тенево) | анл. | Индже (Победа) |
Изгрев (Меден кладенец) | анл. | Безмер (Безмер) |
Ударник (Иречеково) | анл. | Кабиле (Кабиле) |
ДПГ13: Благоевград - Междуобластна група |
Малеш (Микрево) | анл. | Марек 1915 (Дупница) |
Пирин (Благоевград) | анл. | Неврокоп (Гоце Делчев) |
Пирин сити (Разлог) | анл. | Лъвчетата (Дебрен) |
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа |
Бургас спорт (Бургас) | анл. | Странджанец (Царево) |
Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа |
Бургас спорт (Бургас) | анл. | Нефтохимик 1962 (Бургас) |
Камено (Камено) | анл. | Черноморец 1919 (Бургас) |
Звездичка (Бургас) | анл. | Созопол (Созопол) |
Руен юнайтед 2019 (Руен) | анл. | Странджа Агрокорн 2014 (Средец) |
ЮМВ: Варна - Зонална група |
Дунав (Русе) | анл. | Шумен 2007 (Шумен) |
Добруджа 1919 (Добрич) | анл. | Спартак 1918 (Варна) |
Деца: Варна - Зонална група |
Дунав (Русе) | анл. | Шумен 2007 (Шумен) |
Добруджа 1919 (Добрич) | анл. | Спартак 1918 (Варна) |
Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III |
Тополи 2010 (Тополи) | анл. | ФК Тича (Варна) |
Вихър 2016 (Вълчи дол) | анл. | Девня 2005 (Девня) |
Локомотив 2008 (Каспичан) | анл. | Тополи 2010 II (Тополи) |
Спартак 1918 (Варна) | анл. | Дунав (Русе) |
Олимпик (Варна) | анл. | Аристон (Русе) |
ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11) |
Атлетик (кв.Макак, Шумен) | анл. | Аврен (Аврен) |
Локомотив (Русе) | анл. | Дуло (Дулово) |
Калиакра 1923 (Каварна) | анл. | Велики Преслав (Велики Преслав) |
Смядово 2018 (Смядово) | анл. | Черноморец (Балчик) |
ЮМВ: Видин - Областна група |
Славия (Ново село) | анл. | Ботев (Грамада) |
Ружинци (Ружинци) | анл. | Дреновец (Дреновец) |
Деца: Перник - Междуобластна група |
Струмска слава 1927 (Радомир) | анл. | ФК Марек 1919 (Дупница) |
Миньор 2019 (Бобов дол) | анл. | Легия (Рударци) |
Германея (Сапарева баня) | анл. | Металург 1957 (Перник) |
Кюстендил II (Кюстендил) | анл. | Велбъжд (Кюстендил) |
Деца: Плевен - Междуобластна група |
Гигант 1947 (Белене) | анл. | Спартак (Койнаре) |
ЮСВ: Пловдив - Зонална група |
Брестник 1948 (Брестник) | анл. | Спартак 1947 (Пловдив) |
ЮМВ: Пловдив - Зонална група |
Арена (Ямбол) | анл. | Карнобат (Карнобат) |
Арда 1924 (Кърджали) | анл. | Сините камъни 2013 (Сливен) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група |
Атлетик (Куклен) | анл. | Левски (Карлово) |
Раковски 2018 (Раковски) | анл. | Арда 1924 (Кърджали) |
Деца: Пловдив - Зонална група |
Лидер Пловдив (Ягодово) | анл. | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Олимпия спорт (Стара Загора) | анл. | Нефтохимик 1962 (Бургас) |
Розова долина (Казанлък) | анл. | Сините камъни 2013 (Сливен) |
ФА Пловдив (Пловдив) | анл. | Берое (Стара Загора) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група |
ФА Пловдив (Пловдив) | анл. | Атлетик (Куклен) |
Палас (Рудозем) | анл. | Родопа Смолян (Смолян) |
Борислав 2009 (Първомай) | анл. | Извор (Горски извор) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | анл. | ФК Хасково 1924 (Хасково) |
Деца: Пловдив - Областна група |
Гигант (Съединение) | анл. | Тракия 06 (Стамболийски) |
Родопа 1927 (Смолян) | анл. | Марица 2003 (Маноле) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група |
Хебър 1918 (Пазарджик) | анл. | Пловдив сити (Пловдив) |
Брестник 1948 (Брестник) | анл. | Спартак 1947 (Пловдив) |
Металик 1938 (Сопот) | анл. | ФА Пловдив (Пловдив) |
Марица 1921 (Пловдив) | анл. | Хебър 1918 II (Пазарджик) |
Арда 1924 (Кърджали) | анл. | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Берое (Стара Загора) | анл. | Ботев (Пловдив) |
Векта (Пловдив) | анл. | Родопа Смолян (Смолян) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А" |
Девин (Девин) | анл. | Чавдар (Пловдив) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | анл. | Левски (Карлово) |
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А" |
Ботев (Пловдив) | анл. | Кронос 2016 (Пловдив) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | анл. | Спартак 1947 (Пловдив) |
Локомотив 1926 III (Пловдив) | анл. | Велд (Пловдив) |
ФА Пловдив (Пловдив) | анл. | Супер старс (Пловдив) |
Марица 1921 (Пловдив) | анл. | Локомотив 1926 II (Пловдив) |
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б" |
ФА Пловдив (Пловдив) | анл. | Академик (Пловдив) |
Кронос 2016 (Пловдив) | анл. | ФК Хасково 1957 (Хасково) |
Марица 1921 (Пловдив) | анл. | Шипка старс 2015 (Асеновград) |
Левски (Паталеница) | анл. | Металик 1938 (Сопот) |
УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) | анл. | Чико Бунара (Бяга) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | анл. | Беломорец (Асеновград) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | анл. | Лидер Пловдив (Ягодово) |
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А" |
Чавдар (Пловдив) | анл. | Спартак 1947 (Пловдив) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | анл. | Ботев (Пловдив) |
Кронос 2016 II (Пловдив) | анл. | Кронос 2016 (Пловдив) |
Супер старс (Пловдив) | анл. | Орлета (Пазарджик) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | анл. | Пловдив сити (Пловдив) |
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б" |
Пловдив сити (Пловдив) | анл. | Марица 1921 (Пловдив) |
ФА Карлово (Карлово) | анл. | Бригада (Димитровград) |
Беломорец (Асеновград) | анл. | ФА Пловдив (Пловдив) |
Кронос 2016 (Пловдив) | анл. | Шипка старс 2015 (Асеновград) |
Шампион (Стара Загора) | анл. | Хебър 1918 (Пазарджик) |
УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) | анл. | Локомотив 1926 (Пловдив) |
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В" |
Брестник 1948 (Брестник) | анл. | Свобода 2011 (Пещера) |
Улпия (Пловдив) | анл. | Борислав 2009 (Първомай) |
Тополово (Тополово) | анл. | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Вихър (Белозем) | анл. | Тракия 06 (Стамболийски) |
Академик (Пловдив) | анл. | Беломорец (Асеновград) |
УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) | анл. | Пловдив сити (Пловдив) |
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г" |
ФА Пловдив (Пловдив) | анл. | Кърджали (Кърджали) |
Спартак 1947 (Пловдив) | анл. | Берое (Стара Загора) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | анл. | Шипка старс 2015 (Асеновград) |
Академик (Пловдив) | анл. | Ботев (кв.Дебър, Първомай) |
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А" |
Велд (Пловдив) | анл. | Супер старс (Пловдив) |
Тракия 2004 (Пловдив) | анл. | Чавдар (Пловдив) |
Спартак 1947 (Пловдив) | анл. | Шампион (Стара Загора) |
Ботев 2002 (Пловдив) | анл. | Хебър 1918 (Пазарджик) |
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б" |
Локомотив 1926 (Пловдив) | анл. | Марица 1921 (Пловдив) |
Кронос 2016 (Пловдив) | анл. | Шипка 2018 (Асеновград) |
Велд (Пловдив) | анл. | Супер старс (Пловдив) |
Марица 1921 II (Пловдив) | анл. | Пълдин (Пловдив) |
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В" |
Лион (Пловдив) | анл. | Пловдив сити (Пловдив) |
Житница (Житница) | анл. | ФК Хасково 1957 (Хасково) |
Тракия 2004 (Пловдив) | анл. | Шампион (Стара Загора) |
Спартак 1947 (Пловдив) | анл. | Шипка старс 2015 (Асеновград) |
Вихър (Белозем) | анл. | Труд (Труд) |
ФА Карлово (Карлово) | анл. | ФА Спартак (Пловдив) |
ЮСВ: София (столица) - Зонална група |
Хебър 1918 (Пазарджик) | анл. | Сливнишки герой (Сливница) |
Спортист 2009 (Своге) | анл. | Пирин 1941 (Разлог) |
Ботев 57 СОУ (София) | анл. | Чавдар (Етрополе) |
Локомотив София 1929 (София) | анл. | Септември (София) |
Левски (София) | анл. | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Струмска слава 1927 (Радомир) | анл. | Беласица (Петрич) |
Миньор (Перник) | анл. | Вихрен 1925 (Сандански) |
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I |
Септември (София) | анл. | Славия 1913 (София) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | анл. | Оборище (Панагюрище) |
Ботев 57 СОУ (София) | анл. | Левски Раковски (София) |
Локомотив София 1929 (София) | анл. | Олимпиец (София) |
Левски (София) | анл. | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Витоша 13 (София) | анл. | Национал (София) |
ЦСКА (София) | анл. | Царско село 2015 (София) |
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II |
Марек 1915 (Дупница) | анл. | Септември (Симитли) |
Пирин (Благоевград) | анл. | Перун 1978 (Кресна) |
Пирин 2001 (Благоевград) | анл. | Банско (Банско) |
Струмска слава 1927 (Радомир) | анл. | Пирин 1912 (Гоце Делчев) |
Миньор (Перник) | анл. | Кюстендил (Кюстендил) |
Вихрен 1925 (Сандански) | анл. | Беласица (Петрич) |
Деца "А": София (столица) - Областна група |
Локомотив София 1929 (София) | анл. | Победа 2013 (София) |
Гранит (Владая) | анл. | Чавдар (Етрополе) |
Левски Раковски (София) | анл. | Ботев 57 СОУ (София) |
Обеля (кв.Обеля, София) | анл. | София спорт (София) |
Септември (София) | анл. | Национал (София) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа |
Левски (София) | анл. | Развитие на млади футболисти (София) |
Славия 1913 (София) | анл. | Царско село 2015 (София) |
Национал (София) | анл. | Локомотив София 1929 (София) |
Септември (София) | анл. | Витоша 13 (София) |
Ботев 57 СОУ (София) | анл. | ЦСКА (София) |
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) |
Елит София (София) | анл. | РД Спорт (София) |
Арес (София) | анл. | Сердика (София) |
Олимпия ФК (София) | анл. | Левски Раковски (София) |
Локомотив София 1929 (София) | анл. | Ком 98 (Годеч) |
Ферион (София) | анл. | Младост 2015 (София) |
Люлин (кв.Люлин, София) | анл. | Олимпиец (София) |
Конкордия (София) | анл. | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) |
Победа 2013 (София) | анл. | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) |
Металург 1957 (Перник) | анл. | Атлетико Артен (София) |
Олимпиец (София) | анл. | Локомотив София 1929 (София) |
Балкан 1929 (Ботевград) | анл. | Метал 2002 (Перник) |
Орловец 2015 (Кокаляне) | анл. | Арес (София) |
Левски Раковски (София) | анл. | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
РД Спорт (София) | анл. | Интернационал (София) |
Миньор (Перник) | анл. | Спартак 2015 (София) |
Ботев 57 СОУ (София) | анл. | Септември II (София) |
Мрамор (Мрамор) | анл. | Щурче (София) |
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Ком 98 (Годеч) | анл. | Витоша 13 (София) |
Сердика (София) | анл. | Спортист 13 (София) |
Спорт за всички (София) | анл. | ОФК София (София) |
Ферион (София) | анл. | Развитие на млади футболисти (София) |
Левски Раковски II (София) | анл. | ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) |
Кремиковци (кв.Ботунец, София) | анл. | Миньор (Перник) |
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Атлетико Артен (София) | анл. | ФК ЦСКА 1948 (София) |
Царско село 2015 (София) | анл. | Национал (София) |
Елит София (София) | анл. | Спорт за всички (София) |
Железница (Железница) | анл. | Витоша 13 (София) |
Септември (София) | анл. | ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) |
Урвич (Панчарево) | анл. | Левски Раковски (София) |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | анл. | Сердика (София) |
ДАФ (София) | анл. | Средногорец 2016 (Златица) |
Шампион (София) | анл. | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) |
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група |
Димитровград 1947 (Димитровград) | анл. | Арсенал (Казанлък) |
Ботев (Гълъбово) | анл. | Респект (Хасково) |
Квалификации за Европейско първенство за младежи (до 21 г.) 2021 |
България (мл.) | отл. | Естония (мл.) |