"А" ОГ Габрово |
Дан Колов (Сенник) | 3:0 | Видима (Душево) |
Боруна (Царева ливада) | 8:2 | Чардафон 1919 (Габрово) |
Спортист (Петко Славейков) | 3:0 | Стрела 2006 (Шумата) |
Юнак 2006 (Кормянско) | 12:1 | Ангел Кънчев (Трявна) |
"А" ОГ Ловеч |
Озрен (Голям извор) | 4:2 | Чавдар (Троян) |
Елитна група (U-19) |
Царско село 2015 (София) | 1:5 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Левски (София) | 4:1 | Ботев (Пловдив) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 2:2 | Витоша (Бистрица, обл.София ст.) |
Септември (София) | 2:0 | Берое (Стара Загора) |
Сокол (Марково) | 3:1 | Монтана 1921 (Монтана) |
ЦСКА (София) | 3:1 | Нефтохимик 1962 (Бургас) |
Славия 1913 (София) | 0:4 | Черно море (Варна) |
Национал (София) | 4:0 | Пирин (Благоевград) |
Квалификации за Елитна група (U-15) |
Звезденбург (Бургас) | 6:2 | Локомотив (Горна Оряховица) |
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) |
ОФК София (София) | 0:5 | Елит София (София) |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 7:1 | Ботев 57 СУ (София) |
Локомотив София 1929 II (София) | 8:0 | Балкан 1929 (Ботевград) |
Сердика (София) | 0:3 | Витоша 13 (София) |
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) |
Левски (Чепинци) | 09:00 | Развитие на млади футболисти (София) |
Спорт за всички (София) | 10:30 | ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) |
Марек 1915 (Дупница) | 12:00 | Рилски спортист 2011 (Самоков) |
Щурче (София) | 13:30 | РД Спорт (София) |
Победа 2013 (София) | 15:00 | Локомотив София 1929 (София) |
БАМФ (София) | 09:00 | Ултраспорт академия (София) |
София спорт (София) | 10:30 | Миньор (Перник) |
Сердика (София) | 12:00 | Кюстендил (Кюстендил) |
Ботев 57 СУ (София) | 13:30 | Левски Раковски II (София) |
Олимпиец (София) | 15:00 | Кремиковци (кв.Кремиковци, София) |
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Талант (София) | 09:00 | ЦСКА (София) |
Олимпия ФК (София) | 10:10 | Септември (София) |
Национал (София) | 11:20 | Славия 1913 (София) |
Лъвчетата (София) | 12:30 | Марек 1915 (Дупница) |
Левски (София) | 13:40 | Локомотив София 1929 (София) |
Държавно първенство за жени |
Енко (Пловдив) | 0:0 | Барокко (София) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 3:1 | Янтра 2013 (Габрово) |