Североизточна Трета лига | ||
Дунав от Русе II (Русе) | 3:0 | Спортист 2011 (Генерал Тошево) |
Югозападна Трета лига | ||
Ботев 1937 (Ихтиман) | 2:3 | ФК ЦСКА 1948 III (София) |
Вихрен (Сандански) | 3:2 | Левски II (София) |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | отл. | ЦСКА II (София) |
Югоизточна Трета лига | ||
ФК Сливен (Сливен) | 2:2 | Родопа Смолян (Смолян) |
Саяна (Хасково) | 2:1 | Левски (Карлово) |
"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" | ||
Рилци 2006 (Рилци) | 1:4 | Огражден 1955 (Първомай) |
СФК Малеш Микрево (Микрево) | 2:1 | Долно Осеново (Долно Осеново) |
Левски 2008 (Крупник) | 1:0 | Ветрен (Полена) |
Локомотив (Дамяница) | 1:5 | Малеш (Микрево) |
Перун 1978 (Кресна) | 1:2 | Спартак (Склаве) |
Спортист (Падеш) | 6:2 | Светкавица (Митино) |
"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места" | ||
Дебрен (Дебрен) | 4:2 | Червено знаме (Кочан) |
Пирин 1912 II (Гоце Делчев) | 3:0 | Ураган 1970 (Горно Драглище) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места" | ||
ФК Туховища (Туховища) | 0:1 | Плетена (Плетена) |
"А" ОГ Бургас | ||
Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас) | 1:3 | Бургас спорт (Бургас) |
Българово 1948 (Българово) | 3:0 | Ропотамо (Приморско) |
Аполония Понтика (Созопол) | 0:9 | ОФК Поморие (Поморие) |
Странджанец (Царево) | анл. | Манолич (Манолич) |
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа | ||
Равда (Равда) | 0:2 | Каблешково (Каблешково) |
Банево (кв.Банево, Бургас) | 6:0 | Ахелой (Ахелой) |
Черноморски спортист 2022 (Обзор) | 3:1 | Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) |
Устрем (Тънково) | 4:0 | Свети Влас (Свети Влас) |
"Б" ОГ Варна | ||
Игнатиево (Игнатиево) | 2:1 | Сини вир 2022 (Цонево) |
"А" ОГ Велико Търново | ||
Изгрев 93 (Царевец) | 2:1 | Локомотив II (Горна Оряховица) |
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа | ||
Ботев 33 (Крушето) | 0:1 | Вихър (Добри дял) |
Ботев (Горско ново село) | 0:3 | Спортист (Козаревец) |
"А" ОГ Враца | ||
Септември 98 (Гложене) | 3:0* | Ботев (Рогозен) |
Бутан (Бутан) | 4:2 | Монолит (Бяла Слатина) |
Академия Ботев (Враца) | 1:6 | Манастирище 2020 (Манастирище) |
Искър 1923 (Роман) | 5:1 | Ботев III (Враца) |
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа | ||
Партизан (Василево) | 5:5 | Албена 97 (Оброчище) |
Заря 2006 (Крушари) | 9:0 | Добруджанец (Овчарово) |
Орловец 2008 (Победа) | 1:3 | Христо Ботев 1946 (Стожер) |
"А" ОГ Пазарджик | ||
Юнак (Ивайло) | 1:2 | Тракиец 2005 (Главиница) |
Спартак (Калугерово) | 0:0 | Оборище II (Панагюрище) |
Вихър (Ветрен) | 1:4 | Чико Бунара (Бяга) |
Лозен (Лозен) | 2:8 | Чепинец (Велинград) |
Сарая (Сарая) | анл. | Ботев 2020 (Черногорово) |
"Б" ОГ Пазарджик | ||
Родопи (Дебръщица) | анл. | Лесичово 2011 (Лесичово) |
Бенковски 2006 (Црънча) | 8:1 | Карабунар 2015 (Карабунар) |
Левски (Ракитово) | 3:0 | Барикади (Стрелча) |
Зенит 1945 (Ветрен дол) | 3:3 | Шипка (Драгор) |
Кале 09 (Нова махала) | 3:0 | Миньор (Елшица) |
"А" ОГ Перник | ||
Металург 1957 (Перник) | отл. | Ботев (Друган) |
Енергетик (Перник) | 6:1 | Вихър (Еловдол) |
Ерма 2010 (Трън) | 0:2 | Дружба (Мещица) |
Пирин (Земен) | 2:7 | Дивотино 2020 (Дивотино) |
Витоша (Долна Диканя) | 5:0 | Чорни (Брезник) |
"А" ОГ Пловдив | ||
Марица 2003 (Маноле) | 3:1 | Вихър (Белозем) |
Дъбене (Дъбене) | 1:0 | Спартак (Болярци) |
Траките 2007 (Скутаре) | 0:3 | Секирово (кв.Секирово, Раковски) |
Чернозем (Черноземен) | 6:0 | Вихър (Войсил) |
Тракия (Нови извор) | 2:0 | Труд (Труд) |
Марица 2009 (Градина) | 0:2 | Металик 1938 (Сопот) |
Пловдив 2015 (Пловдив) | 1:3 | Спортист 1948 (Голям чардак) |
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа | ||
Ботев (кв.Дебър, Първомай) | 3:0 | Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) |
Младост (Златовръх) | 3:0* | Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа | ||
Белащица (Белащица) | 2:1 | Сокол (Пъдарско) |
Лидер (Ягодово) | 4:1 | Ведраре (Ведраре) |
Домлян (Домлян) | 0:3* | Урожай (Стрелци) |
"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа | ||
Траките 2007 II (Скутаре) | 5:1 | Спартак 1971 (Ново село) |
Царацово 2020 (Царацово) | 3:1 | Ботев (Рогош) |
Вихър (Войводиново) | 4:1 | Костиево (Костиево) |
Марица (Ясно поле) | 0:0 | Бенковски 1959 (Куртово Конаре) |
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) | 3:0* | Брестовица (Брестовица) |
"А" ОГ Разград - източна подгрупа | ||
Адаспорт (Острово) | 4:3 | Златен лист (Точилари) |
"А" ОГ Разград - западна подгрупа | ||
Вихър (Лозница) | 0:4 | Локомотив 2019 (Самуил) |
Бели Лом 2015 (Дряновец) | 0:0 | Ураган (Гецово) |
"А" ОГ София (столица) | ||
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) | 1:2 | Въстаник 26 (Войнеговци) |
Сокол (Негован) | 1:0 | Спартак 1933 (Подгумер) |
Левски (Чепинци) | 5:2 | Житен (Житен) |
Банкя 2009 (Банкя) | 4:2 | Мрамор (Мрамор) |
Ферион (Кубратово) | 2:3 | Вихър (кв.Требич, София) |
Зенит (кв.Филиповци, София) | 2:0 | Враждебна (кв.Враждебна, София) |
Искър 1945 (Нови Искър) | 2:1 | Сантяго Бернабеу (София) |
ОФК София 1992 (София) | 4:0 | Урвич (Панчарево) |
София спорт (София) | 3:2 | Железница (Железница) |
Спартак 2015 (София) | 3:0 | Левски Раковски II (София) |
Казичене 1929 (Казичене) | анл. | УФК Ботев (София) |
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) | 2:2 | Обеля сити (кв.Обеля, София) |
Люлин (кв.Люлин, София) | анл. | Витоша II (Бистрица) |
Академик 1947 (София) | 2:0 | Орловец 2015 (Кокаляне) |
"А" ОГ София | ||
Рилец (Говедарци) | 0:2 | Искър 2022 (Злокучене) |
ОФК Костенец (гр.Костенец) | 11:0 | Левски 1923 (гр.Елин Пелин) |
Ком 98 (Годеч) | 4:1 | Зенит (Церово) |
Сините орли (Своге) | 0:3 | Петърч (Петърч) |
"A" ОГ Търговище | ||
Агроелит 1 (Макариополско) | 1:5 | Черноломец 1919 II (Попово) |
Въбел 1925 (кв.Въбел, Търговище) | 0:7 | Светкавица Търговище II (Търговище) |
Герлово 2016 (Обител) | 0:1 | Левски (Омуртаг) |
"А" ОГ Хасково | ||
ОФК Хасково (Хасково) | 2:2 | Свиленград 1921 (Свиленград) |
Сакарски спортист 04 (Тополовград) | 1:3 | Хеброс 1921 (Харманли) |
Арда 1924 II (Кърджали) | 4:1 | Марица (Симеоновград) |
Раковски 1923 (Ивайловград) | 0:1 | Любимец 2018 (Любимец) |
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа | ||
Устрем 2020 (Пет могили) | 1:1 | Ясен 2007 (Ясенково) |
Зенит (Черноглавци) | 2:1 | Борци (Борци) |
"Б" ОГ Ямбол | ||
Тунджа 2006 (Тенево) | 2:2 | Бакаджик (Чарган) |
Купа на България | ||
Марек 1915 (Дупница) | 0:1 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Литекс (Ловеч) | 0:2 | Черно море (Варна) |
Спартак 1918 (Варна) | 1:0 (прод.) | Чавдар (Етрополе) |
Елитна група (U-17) | ||
Лудогорец 1945 (Разград) | 4:0 | Пирин (Благоевград) |
Черно море (Варна) | 1:0 | Хебър 1918 (Пазарджик) |
Берое (Стара Загора) | 3:2 | Национал (София) |
Ботев (Пловдив) | 0:1 | Левски (София) |
Спартак (Плевен) | 4:0 | Спартак 1918 (Варна) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 5:2 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Септември (София) | 5:0 | Славия 1913 (София) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 2:4 | ЦСКА (София) |
Елитна група (U-15) | ||
Черно море (Варна) | 3:0 | Локомотив София 1929 (София) |
Спартак (Плевен) | 0:3 | Пловдив 2015 (Пловдив) |
Берое (Стара Загора) | 0:4 | Национал (София) |
Ботев (Пловдив) | 1:3 | Левски (София) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:0 | Звезденбург (Бургас) |
Септември (София) | 3:1 | Славия 1913 (София) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 1:1 | ЦСКА (София) |
Лудогорец 1945 (Разград) | 3:0 | Дунав от Русе (Русе) |
Деца: Благоевград - Областна група | ||
Пирин 1941 (Разлог) | 0:3* | Вихрен (Сандански) |
ЮМВ: Варна - Междуобластна група | ||
Суворово (Суворово) | 2:1 | Олимпик (Варна) |
Септември 98 (Тервел) | 0:3 | Доростол Силистра (Силистра) |
Деца: Варна - Зонална група | ||
Лудогорец 1945 (Разград) | 0:0 | Черно море (Варна) |
ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11) | ||
Юнак (Варна) | 0:4 | Спартак 1918 (Варна) |
Левски 2000 (Русе) | 3:3 | Спартак 1918 II (Варна) |
ЮСВ: Велико Търново - Зонална група | ||
Монтана 1921 (Монтана) | 3:2 | Етър ВТ (Велико Търново) |
ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11) | ||
Монтана 1921 (Монтана) | 0:2 | Етър ВТ (Велико Търново) |
ЮСВ: Пловдив - Зонална група | ||
Асеновец 2005 (Асеновград) | 0:2 | Арсенал 2000 (Казанлък) |
ФК Вихър 1965 (Златоград) | 0:5 | Димитровград 1947 (Димитровград) |
ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17) | ||
Пловдив 2015 (Пловдив) | 0:3 | Марица 1921 (Пловдив) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група | ||
Сокол (Марково) | 1:3 | Гигант (Съединение) |
Тракия 06 (Стамболийски) | 0:2 | Родопа Смолян (Смолян) |
Левски (Карлово) | 3:0 | ФК Рудозем (Рудозем) |
Деца: Пловдив - Зонална група (U15) | ||
Локомотив (Стара Загора) | 3:0 | Спартак 1947 II (Пловдив) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група "А" | ||
Лион 2017 (Пловдив) | 1:5 | Реал (Пловдив) |
Металик 1938 (Сопот) | 0:4 | Реал II (Пловдив) |
Орлета (Пазарджик) | 1:0 | Свобода 2011 (Пещера) |
Асеновец 2005 (Асеновград) | 3:0 | ФК Арда 1924 (Кърджали) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б" | ||
Родопа Смолян (Смолян) | 3:0 | Траките 2007 (Скутаре) |
Атлетик (Куклен) | 1:1 | ОФК Хасково (Хасково) |
Марица 1921 (Пловдив) | 3:1 | Асеновец 2005 (Асеновград) |
Юнайтед (Пловдив) | 3:1 | Академия Спартак (Пловдив) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център) | ||
ФК Кърджали (Кърджали) | 6:2 | Орлета (Пазарджик) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 0:1 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) | ||
Хебър 1918 (Пазарджик) | отл. | Марица 1921 (Пловдив) |
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А" | ||
Пловдив 2015 (Пловдив) | 2:2 | Кронос 2016 (Пловдив) |
Тракия 2004 (Пловдив) | 0:8 | Ботев (Пловдив) |
Юнайтед (Пловдив) | 3:0 | ФК Арда 1924 (Кърджали) |
ФК Кърджали (Кърджали) | анл. | Ботев II (Пловдив) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 3:2 | Лидер Пловдив (Ягодово) |
Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:5 | Шипка старс 2015 (Асеновград) |
Чавдар (Пловдив) | 2:1 | Спартак 1947 (Пловдив) |
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В" | ||
Асеновец 2005 (Асеновград) | 10:3 | Тракия 2004 (Пловдив) |
Траките 2007 II (Скутаре) | 1:6 | Шипка старс 2015 II (Асеновград) |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 6:0 | Спартак 1947 (Пловдив) |
Брестник 1948 (Брестник) | 0:5 | Шипка старс 2015 (Асеновград) |
УФК Васил Левски (Пловдив) | 3:5 | Бригада 2010 (Димитровград) |
Реал (Пловдив) | 2:3 | Гигант (Съединение) |
Тракия 06 (Стамболийски) | 2:6 | Траките 2007 (Скутаре) |
ЮСВ: София (столица) - Зонална група | ||
Струмска слава 1927 (Радомир) | 2:2 | Кюстендил (Кюстендил) |
Септември (Симитли) | отл. | Беласица (Петрич) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 12:2 | Чавдар (Етрополе) |
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б") | ||
Конкордия (София) | 0:9 | Надежда (Доброславци) |
Победа 1945 (София) | 0:3 | УФК Ботев (София) |
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I | ||
Левски (София) | 0:1 | Септември (София) |
Славия 1913 (София) | 5:1 | Беласица (Петрич) |
Деца "А": София (столица) - Областна група - първа подгрупа | ||
Барокко (София) | 4:2 | Витоша 13 (София) |
Арес (София) | 1:0 | Септември (София) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа | ||
Левски (София) | 2:0 | Академия Септември (София) |
ЦСКА (София) | 6:0 | Сердика (София) |
Витоша (Бистрица) | 0:2 | Национал (София) |
Септември (София) | 1:2 | Славия 1913 (София) |
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) | ||
Септември (София) | 0:0 | Марек 1915 (Дупница) |
Олимпия ФК (София) | 4:2 | ДИТ II (кв.Драгалевци, София) |
Локомотив София 1929 (София) | 2:2 | Национал II (София) |
Миньор (Перник) | 0:2 | Славия 1913 II (София) |
УФК Ботев (София) | 2:0 | Лъвчетата (София) |
Спартак 2015 (София) | 2:2 | Развитие на млади футболисти (София) |
Интер Джесика 2010 (София) | 1:0 | Лъвчетата II (София) |
Спорт за всички (София) | 2:1 | София спорт (София) |
Балкан 1929 (Ботевград) | 0:1 | ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) |
Академия Мургаш (Нови хан) | 7:0 | Младост 2015 (София) |
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) | ||
Славия 1913 (София) | 6:0 | София спорт (София) |
Левски II (София) | 6:1 | Левски Раковски (София) |
ЦСКА II (София) | 0:1 | Лъвчетата II (София) |
Елит София (София) | 0:4 | Пирин (Благоевград) |
Национал II (София) | 0:7 | Локомотив София 1929 (София) |
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) | ||
Академика (София) | 6:2 | Левски Спартак 1962 (София) |
Деца: София - Областна група | ||
Рилски спортист 2011 (Самоков) | 0:0 | ОФК Костенец (гр.Костенец) |
Спортист 2009 (Своге) | 5:2 | Академия Мургаш (Нови хан) |
Сливнишки герой (Сливница) | 2:0 | Искър 2022 (Злокучене) |
Ботев 1937 (Ихтиман) | 2:3 | Левски (Долна баня) |
Сливнишки герой (Сливница) | 2:0 | Рилски спортист 2011 (Самоков) |
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група | ||
Локомотив (Стара Загора) | 1:1 | Чирпан 1929 (Чирпан) |
Деца: Стара Загора - Междуобластна група | ||
Сините камъни 2022 II (Сливен) | 7:3 | Верея II (Стара Загора) |
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11) | ||
Розова долина (Казанлък) | 1:0 | Розова долина II (Казанлък) |
Сините камъни 2022 (Сливен) | отл. | ФК Хасково 1922 (Хасково) |
Държавно първенство за жени | ||
Спортика (Благоевград) | 7:0 | София лейдис 2021 (София) |
Севлиево лейдис (Севлиево) | 1:0 | ЖФК Варна (Варна) |