XIV кръг |
21 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Вихър 2013 (Бранище) - Черноморец II (Балчик) | 1:11 |
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Сокол 2012 (Соколово) | 3:1 |
Дружба (Безмер) - Спартак (Зърнево) | 5:1 |
20 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново) | 5:0 |
XIII кръг |
14 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Сокол 2012 (Соколово) - Дружба (Безмер) | 0:5 |
14 април 2024, неделя, 14:00 ч: |
Черноморец II (Балчик) - Добруджански спортист (Стефан Караджа) | 1:8 |
13 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Спартак (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски) | 5:3 |
Септември 98 II (Тервел) - Вихър 2013 (Бранище) | 20:0 |
XII кръг |
7 април 2024, неделя, 17:00 ч: |
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Септември 98 II (Тервел) | 4:2 |
Дружба (Безмер) - Черноморец II (Балчик) | 6:2 |
Спартак (Зърнево) - Сокол 2012 (Соколово) | 2:0 |
6 април 2024, събота, 17:00 ч: |
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист (Стефаново) | 1:4 |
XI кръг |
31 март 2024, неделя, 17:00 ч: |
Черноморец II (Балчик) - Спартак (Зърнево) | 1:1 |
Септември 98 II (Тервел) - Дружба (Безмер) | 1:3 |
Спортист (Стефаново) - Добруджански спортист (Стефан Караджа) | 0:3 |
30 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Сокол 2012 (Соколово) - Искра 41 (Бенковски) | 0:0 |
X кръг |
24 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Дружба (Безмер) - Спортист (Стефаново) | 3:0 |
Спартак (Зърнево) - Септември 98 II (Тервел) | 2:4 |
Сокол 2012 (Соколово) - Черноморец II (Балчик) | 1:1 |
23 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Искра 41 (Бенковски) - Вихър 2013 (Бранище) | 2:0 |
IX кръг |
17 март 2024, неделя, 14:30 ч: |
Сокол 2012 (Соколово) - Септември 98 II (Тервел) | 0:4 |
VIII кръг |
9 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Септември 98 II (Тервел) - Черноморец II (Балчик) | 4:0 |
10 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово) | 3:3 |
IX кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Спартак (Зърнево) - Спортист (Стефаново) | 5:2 |
I кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Черноморец II (Балчик) - Сокол 2012 (Соколово) | 1:1 |
IX кръг |
25 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Вихър 2013 (Бранище) | 9:1 |
25 ноември 2023, събота, 11:00 ч: |
Черноморец II (Балчик) - Искра 41 (Бенковски) | 3:0 |
VIII кръг |
18 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Искра 41 (Бенковски) - Добруджански спортист (Стефан Караджа) | 0:4 |
Вихър 2013 (Бранище) - Дружба (Безмер) | 0:7 |
VII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Септември 98 II (Тервел) - Искра 41 (Бенковски) | 7:0 |
Дружба (Безмер) - Добруджански спортист (Стефан Караджа) | 3:2 |
12 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Черноморец II (Балчик) - Спортист (Стефаново) | 0:3* |
11 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Спартак (Зърнево) - Вихър 2013 (Бранище) | 7:0 |
II кръг |
4 ноември 2023, събота, 14:00 ч: |
Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2012 (Соколово) | 0:2 |
VI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Спартак (Зърнево) | 6:2 |
Спортист (Стефаново) - Септември 98 II (Тервел) | 0:5 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Искра 41 (Бенковски) - Дружба (Безмер) | 0:2 |
Вихър 2013 (Бранище) - Сокол 2012 (Соколово) | 2:4 |
V кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Сокол 2012 (Соколово) - Добруджански спортист (Стефан Караджа) | 2:4 |
Спартак (Зърнево) - Дружба (Безмер) | 2:4 |
14 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски) | 3:0 |
Черноморец II (Балчик) - Вихър 2013 (Бранище) | 2:0 |
IV кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Дружба (Безмер) - Сокол 2012 (Соколово) | 4:1 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Искра 41 (Бенковски) - Спартак (Зърнево) | 0:4 |
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Черноморец II (Балчик) | 3:0 |
Вихър 2013 (Бранище) - Септември 98 II (Тервел) | 0:5 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Септември 98 II (Тервел) - Добруджански спортист (Стефан Караджа) | 4:3 |
Сокол 2012 (Соколово) - Спартак (Зърнево) | 3:2 |
30 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Спортист (Стефаново) - Вихър 2013 (Бранище) | 4:0 |
30 септември 2023, събота, 14:30 ч: |
Черноморец II (Балчик) - Дружба (Безмер) | 2:6 |
II кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Спартак (Зърнево) - Черноморец II (Балчик) | 3:1 |
Дружба (Безмер) - Септември 98 II (Тервел) | 2:2 |
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Спортист (Стефаново) | 4:1 |
I кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Спортист (Стефаново) - Дружба (Безмер) | 2:2 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Вихър 2013 (Бранище) - Искра 41 (Бенковски) | 5:1 |
Септември 98 II (Тервел) - Спартак (Зърнево) | 12:0 |