IX кръг |
11 ноември 2023, събота, 13:40 ч: |
Сердика (София) - Младост 2015 (София) | 4:3 |
11 ноември 2023, събота, 12:30 ч: |
Левски Раковски II (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 3:3 |
11 ноември 2023, събота, 11:20 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - Метал 2002 (Перник) | 7:2 |
11 ноември 2023, събота, 10:10 ч: |
Академик 1947 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) | 2:1 |
11 ноември 2023, събота, 09:00 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Щурче (София) | 1:4 |
VIII кръг |
4 ноември 2023, събота, 13:40 ч: |
Младост 2015 (София) - Академия за футболно развитие (София) | 0:4 |
4 ноември 2023, събота, 12:30 ч: |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Балкан 1929 (Ботевград) | 4:0 |
4 ноември 2023, събота, 11:20 ч: |
Метал 2002 (Перник) - Сердика (София) | 3:3 |
4 ноември 2023, събота, 10:10 ч: |
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Левски Раковски II (София) | 0:0 |
4 ноември 2023, събота, 09:00 ч: |
Щурче (София) - Академик 1947 (София) | 13:1 |
VII кръг |
28 октомври 2023, събота, 13:40 ч: |
Академик 1947 (София) - Младост 2015 (София) | 0:4 |
28 октомври 2023, събота, 12:30 ч: |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Метал 2002 (Перник) | 4:1 |
28 октомври 2023, събота, 11:20 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) | 5:2 |
28 октомври 2023, събота, 10:10 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Сердика (София) | 3:2 |
28 октомври 2023, събота, 09:00 ч: |
Левски Раковски II (София) - Щурче (София) | 0:3 |
VI кръг |
21 октомври 2023, събота, 13:40 ч: |
Младост 2015 (София) - Левски Раковски II (София) | 1:3 |
21 октомври 2023, събота, 12:30 ч: |
Щурче (София) - Балкан 1929 (Ботевград) | 4:0 |
21 октомври 2023, събота, 11:20 ч: |
Метал 2002 (Перник) - Академия за футболно развитие (София) | 1:5 |
21 октомври 2023, събота, 10:10 ч: |
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 0:10 |
21 октомври 2023, събота, 09:00 ч: |
Сердика (София) - Академик 1947 (София) | 6:3 |
V кръг |
14 октомври 2023, събота, 13:40 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - Младост 2015 (София) | 4:1 |
14 октомври 2023, събота, 12:30 ч: |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Щурче (София) | 2:2 |
14 октомври 2023, събота, 11:20 ч: |
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Метал 2002 (Перник) | 0:5 |
14 октомври 2023, събота, 10:10 ч: |
Левски Раковски II (София) - Сердика (София) | 3:2 |
14 октомври 2023, събота, 09:00 ч: |
Академик 1947 (София) - Академия за футболно развитие (София) | 2:8 |
IV кръг |
7 октомври 2023, събота, 13:40 ч: |
Младост 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 0:5 |
7 октомври 2023, събота, 12:30 ч: |
Сердика (София) - Балкан 1929 (Ботевград) | 0:7 |
7 октомври 2023, събота, 11:20 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - Левски Раковски II (София) | 4:0 |
7 октомври 2023, събота, 10:10 ч: |
Метал 2002 (Перник) - Академик 1947 (София) | 11:0 |
7 октомври 2023, събота, 09:00 ч: |
Щурче (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) | 16:0 |
III кръг |
30 септември 2023, събота, 14:30 ч: |
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Младост 2015 (София) | 1:5 |
30 септември 2023, събота, 12:30 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - Академия за футболно развитие (София) | 2:3 |
30 септември 2023, събота, 11:20 ч: |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Сердика (София) | 6:1 |
30 септември 2023, събота, 10:10 ч: |
Щурче (София) - Метал 2002 (Перник) | 1:0 |
30 септември 2023, събота, 09:00 ч: |
Левски Раковски II (София) - Академик 1947 (София) | 7:0 |
II кръг |
23 септември 2023, събота, 13:40 ч: |
Младост 2015 (София) - Щурче (София) | 1:11 |
23 септември 2023, събота, 12:30 ч: |
Академик 1947 (София) - Балкан 1929 (Ботевград) | 0:7 |
23 септември 2023, събота, 11:20 ч: |
Академия за футболно развитие (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 6:3 |
23 септември 2023, събота, 10:10 ч: |
Сердика (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) | 5:3 |
23 септември 2023, събота, 09:00 ч: |
Метал 2002 (Перник) - Левски Раковски II (София) | 0:4 |
I кръг |
16 септември 2023, събота, 13:40 ч: |
Младост 2015 (София) - Метал 2002 (Перник) | 0:2 |
16 септември 2023, събота, 12:30 ч: |
Балкан 1929 (Ботевград) - Левски Раковски II (София) | 2:0 |
16 септември 2023, събота, 11:20 ч: |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Академик 1947 (София) | 11:2 |
16 септември 2023, събота, 10:10 ч: |
Щурче (София) - Сердика (София) | 11:2 |
16 септември 2023, събота, 09:00 ч: |
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Академия за футболно развитие (София) | 0:10 |