Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
18.10.2017 14:00 1-ви мач Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
25.10.2017 14:00 реванш Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
1/4 финали
21.11.2017 14:00 1-ви мач Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
28.11.2017 13:00 реванш Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Финал
22.09.2017 1-ви мач Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
Поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч / Финали
- 1-ви мач
почива
Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 3:2
13.09.2017 14:00 2 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
16.09.2017 10:30 3 кръг Г Левски 2007 (Левски) 7:1
- 4 кръг
почива
30.09.2017 11:30 5 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 4:1
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
18.10.2017 14:00 8 кръг Г Павликени (Павликени) 3:0
21.10.2017 11:30 9 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:0
28.10.2017 11:30 10 кръг Г Гигант (Белене) 2:0
- 11 кръг
почива
04.11.2017 11:30 12 кръг Г Спартак (Плевен) 7:5
11.11.2017 11:30 13 кръг Д Академик (Свищов) 4:0
18.11.2017 10:30 14 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 10:0
25.11.2017 10:30 15 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 0:1
02.12.2017 11:30 16 кръг Г Трявна (Трявна) 4:0
09.12.2017 11:30 17 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
отложен 18 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) -:-
10.03.2018 11:30 19 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
17.03.2018 10:30 20 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:0
- 21 кръг
почива
отложен 22 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг
почива
14.04.2018 11:30 25 кръг Д Павликени (Павликени) 3:1
17.04.2018 14:30 26 кръг Г Севлиево (Севлиево) 10:2
21.04.2018 11:30 27 кръг Д Гигант (Белене) -:-
- 28 кръг
почива
05.05.2018 11:30 29 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
12.05.2018 11:30 30 кръг Г Академик (Свищов) -:-
15.05.2018 15:00 31 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
19.05.2018 10:30 32 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
26.05.2018 11:30 33 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
02.06.2018 11:30 34 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-