XVII кръг |
21 април 2024, неделя, 14:00 ч: |
Скът (Алтимир) - Любимец (Търнава) | 3:1 |
Оряхово 2021 (Оряхово) - Искър 1923 II (Роман) | 3:0* |
20 април 2024, събота, 14:00 ч: |
Милин камък (Баница) - Стрела (Галатин) | 2:0 |
Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 2:0 |
XVI кръг |
14 април 2024, неделя, 14:00 ч: |
Стрела (Галатин) - Скът (Алтимир) | 1:3 |
Ботев 2013 (Попица) - Милин камък (Баница) | 1:3 |
13 април 2024, събота, 14:00 ч: |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Оряхово 2021 (Оряхово) | 1:2 |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) | 1:4 |
XV кръг |
7 април 2024, неделя, 14:00 ч: |
Скът (Алтимир) - Ботев 2013 (Попица) | 12:0 |
Оряхово 2021 (Оряхово) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 1:0 |
6 април 2024, събота, 14:00 ч: |
Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Любимец (Търнава) | 6:1 |
Искър 1923 II (Роман) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 0:1 |
XIV кръг |
31 март 2024, неделя, 12:30 ч: |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Искър 1923 II (Роман) | 1:1 |
Стрела (Галатин) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) | 0:4 |
30 март 2024, събота, 12:30 ч: |
Любимец (Търнава) - Оряхово 2021 (Оряхово) | 0:4 |
Милин камък (Баница) - Скът (Алтимир) | 3:2 |
XIII кръг |
24 март 2024, неделя, 12:30 ч: |
Оряхово 2021 (Оряхово) - Стрела (Галатин) | 1:0 |
Искър 1923 II (Роман) - Любимец (Търнава) | 4:0 |
23 март 2024, събота, 12:30 ч: |
Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Ботев 2013 (Попица) | 10:0 |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 2:3 |
XII кръг |
17 март 2024, неделя, 12:30 ч: |
Стрела (Галатин) - Искър 1923 II (Роман) | 2:5 |
Ботев 2013 (Попица) - Оряхово 2021 (Оряхово) | 1:0 |
16 март 2024, събота, 12:30 ч: |
Любимец (Търнава) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 1:2 |
Милин камък (Баница) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) | 7:0 |
X кръг |
10 март 2024, неделя, 15:30 ч: |
Искър 1923 II (Роман) - Милин камък (Баница) | 2:2 |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Стрела (Галатин) | 2:0 |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Ботев 2013 (Попица) | 6:1 |
IX кръг |
2 март 2024, събота, 15:30 ч: |
Скът (Алтимир) - Искър 1923 II (Роман) | 3:2 |
Милин камък (Баница) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 1:0 |
XI кръг |
3 декември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Любимец (Търнава) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 0:8 |
3 декември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Ботев 2013 (Попица) - Искър 1923 II (Роман) | 2:2 |
2 декември 2023, събота, 14:30 ч: |
Скът (Алтимир) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) | 5:1 |
2 декември 2023, събота, 12:00 ч: |
Милин камък (Баница) - Оряхово 2021 (Оряхово) | 1:1 |
Стрела (Галатин) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 1:9 |
X кръг |
25 ноември 2023, събота, 12:00 ч: |
Оряхово 2021 (Оряхово) - Скът (Алтимир) | 2:1 |
IX кръг |
19 ноември 2023, неделя, 14:30 ч: |
Ботев 2013 (Попица) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 2:0 |
19 ноември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Стрела (Галатин) - Любимец (Търнава) | 2:1 |
VIII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 12:00 ч: |
Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица) | 1:1 |
Оряхово 2021 (Оряхово) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) | 1:0 |
11 ноември 2023, събота, 14:30 ч: |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Милин камък (Баница) | 0:3 |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Скът (Алтимир) | 1:1 |
VII кръг |
22 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Искър 1923 II (Роман) | 5:2 |
Ботев 2013 (Попица) - Стрела (Галатин) | 4:2 |
21 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Милин камък (Баница) - Любимец (Търнава) | 3:0 |
21 октомври 2023, събота, 13:00 ч: |
Скът (Алтимир) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 2:1 |
VI кръг |
15 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) | 4:2 |
15 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Любимец (Търнава) - Скът (Алтимир) | 0:2 |
14 октомври 2023, събота, 13:00 ч: |
Стрела (Галатин) - Милин камък (Баница) | 1:4 |
Искър 1923 II (Роман) - Оряхово 2021 (Оряхово) | 1:0 |
V кръг |
8 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Скът (Алтимир) - Стрела (Галатин) | 7:0 |
8 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Милин камък (Баница) - Ботев 2013 (Попица) | 4:2 |
7 октомври 2023, събота, 16:00 ч: |
Оряхово 2021 (Оряхово) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 1:0 |
7 октомври 2023, събота, 13:00 ч: |
Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 6:2 |
IV кръг |
1 октомври 2023, неделя, 16:00 ч: |
Ботев 2013 (Попица) - Скът (Алтимир) | 2:1 |
1 октомври 2023, неделя, 13:00 ч: |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Искър 1923 II (Роман) | 0:3 |
30 септември 2023, събота, 16:00 ч: |
Любимец (Търнава) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) | 2:4 |
30 септември 2023, събота, 13:00 ч: |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Оряхово 2021 (Оряхово) | 2:3 |
III кръг |
24 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Скът (Алтимир) - Милин камък (Баница) | 2:0 |
24 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Стрела (Галатин) | 10:3 |
23 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Искър 1923 II (Роман) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 4:1 |
23 септември 2023, събота, 14:00 ч: |
Оряхово 2021 (Оряхово) - Любимец (Търнава) | 4:0 |
II кръг |
17 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Любимец (Търнава) - Искър 1923 II (Роман) | 1:3 |
17 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Ботев 2013 (Попица) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) | 4:4 |
16 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Стрела (Галатин) - Оряхово 2021 (Оряхово) | 0:3 |
16 септември 2023, събота, 14:00 ч: |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) | 0:1 |
I кръг |
10 септември 2023, неделя, 17:00 ч: |
Оряхово 2021 (Оряхово) - Ботев 2013 (Попица) | 1:0 |
10 септември 2023, неделя, 14:00 ч: |
Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Милин камък (Баница) | 4:3 |
9 септември 2023, събота, 17:00 ч: |
Искър 1923 II (Роман) - Стрела (Галатин) | 3:0 |
9 септември 2023, събота, 14:00 ч: |
Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Любимец (Търнава) | 3:1 |