Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
20.08.2016 18:00 2 кръг Д Гигант (Съединение) 5:3
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:0
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
03.09.2016 17:00 5 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:3
10.09.2016 17:00 6 кръг Д Елхово (Елхово) 2:2
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Миньор (Раднево) 0:2
24.09.2016 17:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Любимец (Любимец) 1:1
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:4
15.10.2016 15:00 11 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 4:3
21.10.2016 16:00 12 кръг Г Марица (Пловдив) 0:4
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
09.11.2016 14:30 14 кръг Г Верея II (Стара Загора) 0:7
12.11.2016 14:30 15 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
19.11.2016 14:30 16 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
26.11.2016 14:30 17 кръг Д Арда (Кърджали) 1:0
25.02.2017 14:30 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:0
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Елхово (Елхово) 0:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Миньор (Раднево) 2:1
09.04.2017 17:00 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0
14.04.2017 17:00 26 кръг Г Любимец (Любимец) 1:2
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 11:1
26.04.2017 17:00 28 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:0
29.04.2017 17:00 29 кръг Д Марица (Пловдив) 1:2
05.05.2017 18:00 30 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:2
10.05.2017 18:00 31 кръг Д Верея II (Стара Загора) 2:5
13.05.2017 18:00 32 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:5
20.05.2017 18:00 33 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
27.05.2017 18:00 34 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Ямбол / Финал
19.10.2016 15:00 1-ви мач Г Елхово (Елхово) 4:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2016 18:30 - Д Созопол (Созопол) 1:2