Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:1
11.08.2019 18:00 2 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
24.08.2019 18:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:6
31.08.2019 18:00 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
07.09.2019 17:00 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
15.09.2019 17:00 7 кръг Г Несебър (Несебър) 0:1
21.09.2019 17:00 8 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
28.09.2019 17:00 9 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:0
05.10.2019 16:00 10 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
12.10.2019 16:00 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:1
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:4
09.11.2019 14:30 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:3
16.11.2019 14:30 16 кръг Д Созопол (Созопол) 1:6
23.11.2019 14:30 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:4
23.02.2020 14:00 18 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 3:0*
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Гигант (Съединение) анл.
14.03.2020 15:00 21 кръг Г Загорец (Нова Загора) анл.
21.03.2020 15:00 22 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
28.03.2020 15:00 23 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
04.04.2020 17:00 24 кръг Д Несебър (Несебър) анл.
08.04.2020 17:00 25 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
11.04.2020 17:00 26 кръг Д Карнобат (Карнобат) анл.
19.04.2020 17:00 27 кръг Г Сокол (Марково) анл.
25.04.2020 17:00 28 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
02.05.2020 18:00 29 кръг Г Миньор (Раднево) анл.
09.05.2020 18:00 30 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
16.05.2020 18:00 32 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) анл.
23.05.2020 19:00 33 кръг Г Созопол (Созопол) анл.
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
12.11.2019 14:00 1-ви мач Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
05.07.2019 18:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:5
10.07.2019 18:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:5
13.07.2019 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:2
24.07.2019 19:00 - Г Созопол (Созопол) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
02.02.2020 13:00 - Д АФК Хасково (Хасково) 3:0
08.02.2020 14:00 - Д Карнобат (Карнобат) 2:0
12.02.2020 14:00 - Д Раднички (Пирот, Сърбия, 2) 0:5
21.02.2020 14:30 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:4