XVI кръг |
21 април 2024, неделя, 10:30 ч: |
Риал (Ковачевци) - Металург 1957 (Перник) | 1:3 |
Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил) | 0:2 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник) | 5:1 |
20 април 2024, събота, 11:00 ч: |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Академия Металург (Перник) | 1:13 |
XV кръг |
14 април 2024, неделя, 10:30 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 14:0 |
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил) | 7:0 |
Кюстендил (Кюстендил) - Риал (Ковачевци) | 5:1 |
Металург 1957 (Перник) - Академия Металург (Перник) | 1:3 |
XIV кръг |
7 април 2024, неделя, 10:30 ч: |
Металург 1957 (Перник) - Академия Металург (Перник) | 3:7 |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил) | 1:6 |
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) | 3:2 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Риал (Ковачевци) | 7:1 |
XIII кръг |
31 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Риал (Ковачевци) - Металург 1957 (Перник) | 4:5 |
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:6 |
Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил) | 3:4 |
30 март 2024, събота, 10:30 ч: |
Академия Металург (Перник) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 3:0* |
XII кръг |
24 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Металург 1957 (Перник) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 12:0 |
Кюстендил (Кюстендил) - Академия Металург (Перник) | 4:1 |
Риал (Ковачевци) - Миньор (Перник) | 1:2 |
23 март 2024, събота, 10:30 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил) | 4:0 |
XI кръг |
17 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Миньор (Перник) - Металург 1957 (Перник) | 3:0 |
Велбъжд (Кюстендил) - Риал (Ковачевци) | 3:1 |
Академия Металург (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:5 |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Кюстендил (Кюстендил) | 0:9 |
VIII кръг |
10 март 2024, неделя, 10:30 ч: |
Риал (Ковачевци) - Кюстендил (Кюстендил) | 3:2 |
X кръг |
2 март 2024, събота, 14:30 ч: |
Риал (Ковачевци) - Академия Металург (Перник) | 2:3 |
IX кръг |
18 февруари 2024, неделя, 12:30 ч: |
Велбъжд (Кюстендил) - Металург 1957 (Перник) | 2:2 |
X кръг |
10 февруари 2024, събота, 12:00 ч: |
Металург 1957 (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) | 3:2 |
3 декември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил) | 5:0 |
26 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 17:0 |
IX кръг |
19 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Академия Металург (Перник) - Миньор (Перник) | 1:4 |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Риал (Ковачевци) | 1:6 |
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 6:1 |
VIII кръг |
12 ноември 2023, неделя, 11:00 ч: |
Металург 1957 (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 1:6 |
Миньор (Перник) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 18:0 |
Велбъжд (Кюстендил) - Академия Металург (Перник) | 1:4 |
VII кръг |
5 ноември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Академия Металург (Перник) - Металург 1957 (Перник) | 2:6 |
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 3:0* |
Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) | 7:2 |
Риал (Ковачевци) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 2:6 |
VI кръг |
1 ноември 2023, сряда, 10:30 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник) | 8:0 |
IV кръг |
1 ноември 2023, сряда, 10:30 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 6:1 |
VI кръг |
22 октомври 2023, неделя, 10:30 ч: |
Металург 1957 (Перник) - Риал (Ковачевци) | 3:4 |
Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил) | 2:1 |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Академия Металург (Перник) | 3:5 |
V кръг |
15 октомври 2023, неделя, 10:30 ч: |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Металург 1957 (Перник) | 2:5 |
Академия Металург (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) | 2:5 |
Миньор (Перник) - Риал (Ковачевци) | 6:0 |
13 октомври 2023, петък, 15:00 ч: |
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:6 |
IV кръг |
8 октомври 2023, неделя, 10:30 ч: |
Металург 1957 (Перник) - Миньор (Перник) | 1:4 |
Риал (Ковачевци) - Велбъжд (Кюстендил) | 2:1 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Академия Металург (Перник) | 7:0 |
III кръг |
1 октомври 2023, неделя, 10:30 ч: |
Кюстендил (Кюстендил) - Металург 1957 (Перник) | 3:2 |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Струмска слава 1927 (Радомир) | 0:5 |
Академия Металург (Перник) - Риал (Ковачевци) | 3:3 |
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник) | 2:1 |
II кръг |
24 септември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Металург 1957 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил) | 9:2 |
Миньор (Перник) - Академия Металург (Перник) | 2:1 |
Риал (Ковачевци) - Миньор 2019 (Бобов дол) | 6:2 |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил) | 10:0 |
I кръг |
17 септември 2023, неделя, 10:30 ч: |
Струмска слава 1927 (Радомир) - Металург 1957 (Перник) | 4:4 |
Кюстендил (Кюстендил) - Риал (Ковачевци) | 3:2 |
Миньор 2019 (Бобов дол) - Миньор (Перник) | 1:6 |
Академия Металург (Перник) - Велбъжд (Кюстендил) | 5:2 |