II кръг
1 септември 2019, неделя, 14:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Барокко (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Беласица (Петрич)-:-
III кръг
8 септември 2019, неделя, 14:00 ч:
Левски (София) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе)-:-
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Миньор (Перник) - Септември (София)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Барокко (София)-:-
IV кръг
15 септември 2019, неделя, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Барокко (София)-:-
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
V кръг
22 септември 2019, неделя, 14:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)-:-
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)-:-
Спортист 2009 (Своге) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Левски (София) - Септември (София)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Барокко (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
VI кръг
29 септември 2019, неделя, 14:00 ч:
Септември (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Барокко (София)-:-
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)-:-
VII кръг
6 октомври 2019, неделя, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Барокко (София) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Чавдар (Етрополе)-:-
Левски (София) - Беласица (Петрич)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
VIII кръг
13 октомври 2019, неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски (София)-:-
Септември (София) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Беласица (Петрич) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)-:-
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
IX кръг
20 октомври 2019, неделя, 14:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Левски (София) - Миньор (Перник)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Беласица (Петрич)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Барокко (София) - Септември (София)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
X кръг
25 октомври 2019, петък, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Чавдар (Етрополе) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Миньор (Перник) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски (София)-:-
XI кръг
3 ноември 2019, неделя, 14:00 ч:
Барокко (София) - Беласица (Петрич)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Миньор (Перник)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Чавдар (Етрополе)-:-
XII кръг
10 ноември 2019, неделя, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Барокко (София)-:-
Септември (София) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)-:-
Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Левски (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
XIII кръг
17 ноември 2019, неделя, 14:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Барокко (София) - Миньор (Перник)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)-:-
XIV кръг
24 ноември 2019, неделя, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чавдар (Етрополе)-:-
Левски (София) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Барокко (София)-:-
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
XV кръг
1 декември 2019, неделя, 14:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Барокко (София) - Левски (София)-:-
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
XVI кръг
:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Септември (София) - Беласица (Петрич)-:-
Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Миньор (Перник)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София)-:-
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
XVII кръг
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)-:-
Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
XVIII кръг
Пирин 1941 (Разлог) - Левски (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Септември (София) - Миньор (Перник)-:-
Барокко (София) - Спортист 2009 (Своге)-:-
XIX кръг
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Барокко (София) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)-:-
XX кръг
Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Септември (София) - Левски (София)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Барокко (София)-:-
XXI кръг
Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)-:-
Барокко (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
XXII кръг
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Барокко (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)-:-
Чавдар (Етрополе) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Беласица (Петрич) - Левски (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
XXIII кръг
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Левски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Септември (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Беласица (Петрич)-:-
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)-:-
XXIV кръг
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Миньор (Перник) - Левски (София)-:-
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Беласица (Петрич) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Септември (София) - Барокко (София)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
XXV кръг
Спортист 2009 (Своге) - Беласица (Петрич)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Чавдар (Етрополе)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Миньор (Перник)-:-
Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)-:-
Левски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
XXVI кръг
Беласица (Петрич) - Барокко (София)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Левски (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
XXVII кръг
Барокко (София) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (София)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич)-:-
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Левски (София)-:-
XXVIII кръг
Вихрен 1925 (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Миньор (Перник) - Барокко (София)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)-:-
XXIX кръг
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)-:-
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Левски (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Барокко (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
XXX кръг
Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Левски (София) - Барокко (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)-:-