XVI кръг
23 февруари 2020, неделя:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Септември (София) - Беласица (Петрич)-:-
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Миньор (Перник)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София)-:-
Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
XVII кръг
:
Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)-:-
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
XVIII кръг
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Септември (София) - Миньор (Перник)-:-
Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Левски (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Барокко (София) - Спортист 2009 (Своге)-:-
XIX кръг
Барокко (София) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)-:-
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)-:-
XX кръг
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Септември (София) - Левски (София)-:-
Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Барокко (София)-:-
XXI кръг
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Барокко (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)-:-
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)-:-
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
XXII кръг
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Беласица (Петрич) - Левски (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Чавдар (Етрополе) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Барокко (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
XXIII кръг
ФК ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Септември (София)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Беласица (Петрич)-:-
Левски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)-:-
XXIV кръг
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Миньор (Перник) - Левски (София)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Беласица (Петрич) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Септември (София) - Барокко (София)-:-
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
XXV кръг
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Чавдар (Етрополе)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)-:-
Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Беласица (Петрич)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Миньор (Перник)-:-
Левски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
XXVI кръг
Сливнишки герой (Сливница) - Левски (София)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Беласица (Петрич) - Барокко (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
XXVII кръг
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич)-:-
Барокко (София) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Левски (София)-:-
XXVIII кръг
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Миньор (Перник) - Барокко (София)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)-:-
XXIX кръг
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)-:-
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)-:-
Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)-:-
Барокко (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Спортист 2009 (Своге) - Левски (София)-:-
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
XXX кръг
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 57 СОУ (София)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Спортист 2009 (Своге)-:-
Левски (София) - Барокко (София)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)-:-
Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе)-:-
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)-:-