Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 6:0
25.08.2018 18:00 3 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
01.09.2018 17:00 4 кръг Г Миньор (Раднево) 2:0
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Сокол (Марково) 4:0
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:2
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Карнобат (Карнобат) 5:2
29.09.2018 17:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
06.10.2018 16:00 9 кръг Д Созопол (Созопол) 2:2
13.10.2018 16:00 10 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
28.10.2018 16:00 12 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
10.11.2018 14:30 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
17.11.2018 14:30 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
24.11.2018 14:30 16 кръг Г Садово (Садово) -:-
01.12.2018 14:00 17 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
23.02.2019 18 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Левски (Карлово) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
16.03.2019 21 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
20.03.2019 22 кръг Г Сокол (Марково) -:-
23.03.2019 23 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
30.03.2019 24 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
06.04.2019 25 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
10.04.2019 26 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
13.04.2019 27 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
20.04.2019 28 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
27.04.2019 29 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
04.05.2019 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
11.05.2019 31 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
18.05.2019 32 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
25.05.2019 33 кръг Д Садово (Садово) -:-
01.06.2019 34 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
08.08.2018 18:00 1-ви мач Д Свети Никола (Бургас) 9:1
Област Бургас / Финал
15.08.2018 18:00 1-ви мач Г Созопол (Созопол) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2018 17:00 - Г Миньор (Раднево) 3:2
14.07.2018 17:30 - Д Карнобат (Карнобат) 2:1
18.07.2018 18:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
21.07.2018 11:00 - Д Поморие (Поморие) 0:5
28.07.2018 18:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
01.08.2018 18:30 - Д Звезденбург (Бургас) 3:3
04.08.2018 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 4:3