Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:1
10.08.2019 18:20 2 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Созопол (Созопол) 1:1
24.08.2019 18:00 4 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:4
31.08.2019 18:00 5 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:2
08.09.2019 17:00 6 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
15.09.2019 17:00 7 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:4
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Гигант (Съединение) 2:0
19.10.2019 16:00 12 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:1
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Сокол (Марково) 4:0*
09.11.2019 14:30 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
16.11.2019 14:30 16 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
24.11.2019 14:30 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:1
22.02.2020 18 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 20 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 21 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 22 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 23 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 24 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 25 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 26 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 27 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 28 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 29 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 30 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 31 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 32 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 33 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
- 34 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
07.08.2019 18:00 1-ви мач Г Свети Никола (Бургас) 3:0*
Област Бургас / Финал
14.08.2019 18:00 1-ви мач Г Созопол (Созопол) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/4 финали
02.10.2019 16:00 1-ви мач Д Карнобат (Карнобат) 3:1
Област Бургас / 1/2 финали
09.10.2019 16:00 1-ви мач Д Созопол (Созопол) 3:2
Област Бургас / Финал
05.11.2019 14:30 1-ви мач Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2019 18:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
13.07.2019 18:30 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:7
20.07.2019 11:00 - Д Созопол (Созопол) 1:7