Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2023-08-05 18:00 1 кръг Д Ботев II (Пловдив) 4:0
2023-08-12 18:00 2 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:1
2023-08-19 18:00 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:1
2023-08-26 18:00 4 кръг Г Розова долина (Казанлък) 4:2
2023-09-02 17:00 5 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:2
2023-09-20 17:00 6 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 5:3
2023-09-16 17:00 7 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
2023-09-23 17:00 8 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 6:1
2023-09-27 17:00 9 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0
2023-09-30 17:00 10 кръг Г Гигант (Съединение) 1:2
2023-10-07 16:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0
2023-10-11 16:15 12 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
2023-10-14 16:00 13 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:1
2023-10-21 17:00 14 кръг Г Созопол (Созопол) 2:1
2023-10-26 16:00 15 кръг Д Берое II (Стара Загора) 7:1
2023-11-03 14:30 16 кръг Г Саяна (Хасково) 2:1
2023-11-11 14:30 17 кръг Д Левски (Карлово) 5:1
2023-11-29 14:30 18 кръг Д Сокол (Марково) 5:1
2023-11-25 14:30 19 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 4:2
2024-02-18 14:30 20 кръг Г Ботев II (Пловдив) 3:1
2024-02-24 14:00 21 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0*
2024-03-02 15:00 22 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:0
2024-03-09 15:00 23 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
2024-03-16 15:00 24 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:2
2024-03-23 15:00 25 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:1
2024-03-30 15:00 26 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
2024-04-03 17:00 27 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 3:1
2024-04-06 17:00 28 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:3
2024-04-13 17:00 29 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
2024-04-17 17:00 30 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
2024-04-20 17:00 31 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
2024-04-28 17:00 32 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
2024-05-02 18:00 33 кръг Д Созопол (Созопол) 5:0
2024-05-11 18:00 34 кръг Г Берое II (Стара Загора) 3:0
2024-05-15 18:00 35 кръг Д Саяна (Хасково) 2:1
2024-05-19 18:00 36 кръг Г Левски (Карлово) 3:1
2024-05-25 18:00 37 кръг Г Сокол (Марково) -:-
2024-06-01 18:00 38 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
2023-09-12 16:00 1-ви мач Д Септември (София) 2:4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас, 1/2 финали
2023-08-23 18:00 1-ви мач Г Звезденбург (Бургас) 3:0*
Област Бургас, Финал
2023-08-30 17:30 1-ви мач Г Созопол (Созопол) 1:1
(5:4)
Югоизточна България, Финали
2023-09-06 17:00 1-ви мач Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
2024-05-08 17:00 1-ви мач Д Академик (Свищов) 2:2
(4:5)
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас, 1/2 финали
2023-10-18 15:00 1-ви мач Д Карнобат (Карнобат) 7:2
Област Бургас, Финал
2023-11-08 14:00 1-ви мач Д Созопол (Созопол) 2:0
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол, 1/2 финали
2023-11-15 14:00 1-ви мач Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол, Финал
2024-03-06 15:00 1-ви мач Д Загорец (Нова Загора) 2:2
(3:2)
Югоизточна България, Финал
2024-04-24 17:00 1-ви мач Д Саяна (Хасково) 4:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2023-07-12 09:30 - Д ОФК Поморие (Поморие) 4:0
2023-07-15 18:00 - Д Саяна (Хасково) 2:3
2023-07-21 18:30 - Г Созопол (Созопол) 2:0
2023-07-26 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:4
2023-07-29 18:00 - Д Черно море II (Варна) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2024-01-20 11:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
2024-01-24 14:00 - Д ФК Сливен (Сливен) 7:0
2024-01-27 12:00 - Д Розова долина (Казанлък) 4:3
2024-01-30 14:00 - Д Янтра 2019 (Габрово) 3:1
2024-02-03 14:00 - Г Септември (София) 3:1
2024-02-06 14:00 - Д Созопол (Созопол) 1:2
2024-02-09 13:00 - Д Черно море II (Варна) 1:2