Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 3:0
28.08.2016 19:30 3 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
04.09.2016 17:00 5 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
11.09.2016 17:00 6 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:1
18.09.2016 17:00 7 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:0
25.09.2016 17:00 8 кръг Д Беласица (Петрич) 1:0
02.10.2016 16:00 9 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
16.10.2016 16:00 11 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
23.10.2016 16:00 12 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:0
28.10.2016 16:00 13 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:1
02.11.2016 14:00 14 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:0
09.11.2016 14:00 15 кръг Г Чепинец (Велинград) 8:0
20.11.2016 14:00 16 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:2
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Септември (Симитли) 0:1
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
22.03.2017 15:00 22 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:3
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
15.04.2017 17:00 26 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
29.04.2017 17:00 28 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
06.05.2017 18:00 29 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:4
10.05.2017 18:00 30 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:2
13.05.2017 18:00 31 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:1
20.05.2017 18:00 32 кръг Д Чепинец (Велинград) 4:0
27.05.2017 18:00 33 кръг Г Миньор (Перник) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2016 16:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 3:6
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Финал
24.08.2016 17:30 1-ви мач Г Беласица (Петрич) 2:0
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Финал
07.09.2016 17:00 1-ви мач Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
Югозападна България / Финал
14.09.2016 17:00 1-ви мач Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област Благоевград / 1/2 финали
29.09.2016 16:00 1-ви мач Д Септември (Симитли) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.07.2016 18:00 - Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
23.07.2016 11:00 - Д Септември (Симитли) 0:1
27.07.2016 18:00 - Д Беласица (Петрич) 2:2