Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:0
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:0
02.09.2017 17:00 4 кръг Г Германея (Сапарева баня) 3:1
09.09.2017 17:00 5 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:1
16.09.2017 17:00 6 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:2
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Беласица (Петрич) 3:2
27.09.2017 17:00 8 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:1
30.09.2017 17:00 9 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:2
08.10.2017 16:00 10 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:0
21.10.2017 13:30 12 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
04.11.2017 14:00 14 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:2
11.11.2017 14:00 15 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
18.11.2017 14:00 16 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 6:2
25.11.2017 14:00 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
24.02.2018 14:00 18 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
14.03.2018 15:00 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:0
10.03.2018 15:00 20 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:2
17.03.2018 15:00 21 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:1
11.04.2018 16:00 22 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:0
31.03.2018 15:00 23 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:4
04.04.2018 16:00 24 кръг Г Беласица (Петрич) 0:0
07.04.2018 16:00 25 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 2:0
14.04.2018 16:00 26 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:2
21.04.2018 16:00 27 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
28.04.2018 16:00 28 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:2
02.05.2018 18:00 29 кръг Д Септември (Симитли) 2:0
05.05.2018 18:00 30 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
12.05.2018 18:00 31 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
19.05.2018 18:00 32 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:0
25.05.2018 18:00 33 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
02.06.2018 18:00 34 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
13.09.2017 17:00 1-ви мач Г Беласица (Петрич) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2017 10:30 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
19.07.2017 17:30 - Д ЦСКА 1948 (София) 1:0
22.07.2017 11:00 - Д Арда (Кърджали) 0:0
26.07.2017 18:00 - Г Септември (Симитли) 2:3
29.07.2017 18:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 3:0
01.08.2017 18:00 - Д Кариана (Ерден) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2018 14:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
27.01.2018 12:30 - Д Беласица (Струмица, Македония, 2) 1:0
31.01.2018 15:00 - Г ЦСКА 1948 (София) 0:2
04.02.2018 14:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 2:3
07.02.2018 14:00 - Г Септември (Симитли) 2:0
10.02.2018 14:00 - Д Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Разград) анл.
17.02.2018 14:00 - Г Ботев (Враца) 2:2