Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
- 2 кръг
почива
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 5:1
24.08.2019 18:00 4 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
05.09.2019 17:00 6 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:2
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:0
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Септември (Симитли) 1:2
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 1:0
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:3
06.11.2019 14:00 13 кръг Д Надежда (Доброславци) 5:1
09.11.2019 14:00 14 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:0
16.11.2019 14:00 15 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:0
23.11.2019 14:00 16 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 3:1
30.11.2019 14:00 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:1
22.02.2020 14:00 18 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 19 кръг
почива
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
14.03.2020 15:00 21 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
18.03.2020 15:00 22 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
21.03.2020 15:00 23 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
28.03.2020 15:00 24 кръг Г Миньор (Перник) -:-
04.04.2020 16:00 25 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
11.04.2020 16:00 26 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
15.04.2020 16:00 27 кръг Д Септември (Симитли) -:-
25.04.2020 16:00 28 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
02.05.2020 18:00 29 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
09.05.2020 18:00 30 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
13.05.2020 18:00 31 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
16.05.2020 18:00 32 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
23.05.2020 18:00 33 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
30.05.2020 18:00 34 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / Първи кръг
18.09.2019 17:00 1-ви мач Г Перун 1978 (Кресна) 3:0
Област Благоевград / 1/2 финали
25.09.2019 17:00 1-ви мач Д Вихрен 1925 (Сандански) 3:0
Област Благоевград / Финал
09.10.2019 16:00 1-ви мач Г Септември (Симитли) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2019 11:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 4:5
09.07.2019 10:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
13.07.2019 11:00 - Д Пирин (Благоевград) 0:1
17.07.2019 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
08.02.2020 - Д Миньор (Перник) -:-