Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2022-08-07 18:00 1 кръг Д Ботев II (Враца) 1:1
2022-08-13 18:00 2 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:5
2022-08-20 18:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
2022-08-27 18:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
2022-09-03 17:00 5 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 2:3
2022-09-10 17:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:4
2022-09-17 17:00 7 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:6
2022-09-24 17:00 8 кръг Д Вихър (Славяново) 0:6
2022-09-30 17:00 9 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:1
2022-10-08 16:00 10 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
2022-10-15 16:00 11 кръг Г Боруна (Царева ливада) -:-
2022-10-22 16:00 12 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
2022-10-29 16:00 13 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
2022-11-05 14:30 14 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
2022-11-12 14:30 15 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 16 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 17 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 18 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 19 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 20 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 21 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 22 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 23 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 24 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 25 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 26 кръг Д Боруна (Царева ливада) -:-
- 27 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 28 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 29 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 30 кръг Д Академик (Свищов) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово, Финал
2022-08-10 18:30 1-ви мач Г Севлиево (Севлиево) 1:5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово, 1/2 финали
2022-09-06 17:00 1-ви мач Д Стрела 2006 (Шумата) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2022-07-09 10:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
2022-07-13 18:00 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:4
2022-07-17 18:00 - Г Павликени (Павликени) 0:5
2022-07-20 19:00 - Д Етър ВТ II (Велико Търново) 1:2
2022-07-23 18:00 - Д Севлиево (Севлиево) 0:1
2022-07-30 18:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:8