Северозападна Трета лига | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-08-12 18:00 | 1 кръг | Г | Локомотив (Горна Оряховица) | 0:1 |
2023-08-19 18:00 | 2 кръг | Д | Дунав (Лом) | 1:0 |
2023-08-26 18:00 | 3 кръг | Г | Левски 2007 (Левски) | 2:0 |
- | 4 кръг | |||
2023-09-09 17:00 | 5 кръг | Д | ОФК Локомотив (Мездра) | 3:2 |
2023-09-14 17:00 | 6 кръг | Г | Вихър (Славяново) | 2:1 |
2023-09-23 17:00 | 7 кръг | Д | Партизан (Червен бряг) | 4:0 |
2023-09-30 17:00 | 8 кръг | Г | Янтра (Полски Тръмбеш) | 0:1 |
2023-10-07 16:00 | 9 кръг | Д | Дреновец (Дреновец) | 3:0 |
2023-10-14 16:00 | 10 кръг | Д | Ювентус 95 (Малчика) | 3:0 |
2023-10-21 16:00 | 11 кръг | Д | Севлиево (Севлиево) | 2:0 |
2023-10-27 16:00 | 12 кръг | Г | Павликени (Павликени) | 5:0 |
2023-11-03 14:30 | 13 кръг | Д | Боруна (Царева ливада) | 3:1 |
2023-11-11 14:30 | 14 кръг | Г | Ботев II (Враца) | 2:1 |
2023-11-19 14:30 | 15 кръг | Д | Етър ВТ II (Велико Търново) | 4:0 |
2024-02-24 14:30 | 16 кръг | Д | Локомотив (Горна Оряховица) | 0:1 |
2024-03-02 14:30 | 17 кръг | Г | Дунав (Лом) | 3:0* |
2024-03-09 14:30 | 18 кръг | Д | Левски 2007 (Левски) | 2:1 |
- | 19 кръг | |||
2024-03-23 14:30 | 20 кръг | Г | ОФК Локомотив (Мездра) | 0:0 |
2024-03-30 16:00 | 21 кръг | Д | Вихър (Славяново) | -:- |
2024-04-06 17:00 | 22 кръг | Г | Партизан (Червен бряг) | -:- |
2024-04-13 17:00 | 23 кръг | Д | Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
2024-04-20 17:00 | 24 кръг | Г | Дреновец (Дреновец) | -:- |
2024-04-27 17:00 | 25 кръг | Г | Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
2024-05-03 18:00 | 26 кръг | Г | Севлиево (Севлиево) | -:- |
2024-05-11 18:00 | 27 кръг | Д | Павликени (Павликени) | -:- |
2024-05-18 18:00 | 28 кръг | Г | Боруна (Царева ливада) | -:- |
2024-05-25 18:00 | 29 кръг | Д | Ботев II (Враца) | -:- |
2024-06-01 18:00 | 30 кръг | Г | Етър ВТ II (Велико Търново) | -:- |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Област Велико Търново, 1/2 финали | ||||
2023-10-18 16:00 | 1-ви мач | Д | Павликени (Павликени) | 6:0 |
Област Велико Търново, Финал | ||||
2023-10-31 15:00 | 1-ви мач | Д | Локомотив (Горна Оряховица) | 3:1 |
Северозападна България, Първи кръг | ||||
2024-03-06 14:30 | 1-ви мач | Д | Боруна (Царева ливада) | 1:1 (4:3) |
Северозападна България, Втори кръг | ||||
- | 1-ви мач | |||
Северозападна България, Финал | ||||
2024-04-03 14:30 | 1-ви мач | Д | Дреновец (Дреновец) | -:- |
Приятелски срещи: Лято-есен | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-07-05 16:30 | - | Г | Янтра 2019 (Габрово) | 1:4 |
2023-07-08 11:00 | - | Г | Чавдар (Етрополе) | 0:1 |
2023-07-15 10:00 | - | Г | Локомотив 2022 (Русе) | 4:1 |
Приятелски срещи: Зима-пролет | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2024-01-19 15:00 | - | Г | Етър ВТ III (Велико Търново) | 5:1 |
2024-01-27 15:00 | - | Г | Етър ВТ II (Велико Търново) | 1:0 |
2024-01-30 14:00 | - | Г | Дунав от Русе II (Русе) | 2:5 |
2024-02-03 14:00 | - | Г | Севлиево (Севлиево) | 3:2 |
2024-02-10 14:00 | - | Д | Павликени (Павликени) | 2:2 |
2024-02-17 14:30 | - | Д | Черно море II (Варна) | 0:1 |