Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Д Павликени (Павликени) 0:1
отложен 2 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
23.08.2020 18:00 3 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:2
06.09.2020 17:00 5 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:1
13.09.2020 17:00 6 кръг Г Трявна (Трявна) 0:0
20.09.2020 17:00 7 кръг Д Спартак (Плевен) 1:2
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:2
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 1:0
11.10.2020 16:00 10 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:0
18.10.2020 16:00 11 кръг Д Вихър (Славяново) 3:1
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
01.11.2020 14:30 13 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
08.11.2020 14:30 14 кръг Д Пещера (Галата) -:-
15.11.2020 14:30 15 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
29.11.2020 14:30 17 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 18 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 19 кръг Д Левски 2020 (Лом) -:-
- 20 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 21 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 22 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 23 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 24 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 25 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 26 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 27 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 28 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 29 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 30 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 31 кръг Г Пещера (Галата) -:-
- 32 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
- 33 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 34 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Финал
08.10.2020 17:00 1-ви мач Д Първа атомна (Козлодуй) 5:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2020 18:30 - Г Пещера (Галата) 3:3
04.07.2020 10:30 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
08.07.2020 19:00 - Д Пещера (Галата) 4:1
11.07.2020 18:30 - Д Ботев II (Враца) 3:1
15.07.2020 18:30 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:6
19.07.2020 18:00 - Г Ботев II (Враца) 2:1
22.07.2020 18:30 - Г Славия 1913 /юн.ст./ (София) 0:0
25.07.2020 18:00 - Д Първа атомна (Козлодуй) 2:5
29.07.2020 - Д Локомотив 1929 /юн.ст./ (София) -:-
01.08.2020 10:30 - Д Чавдар (Етрополе) анл.