Северозападна Трета лига | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-08-13 18:00 | 1 кръг | Г | Етър ВТ II (Велико Търново) | 2:0 |
2023-08-19 18:00 | 2 кръг | Д | Локомотив (Горна Оряховица) | 0:3 |
2023-08-26 18:00 | 3 кръг | Г | Дунав (Лом) | 0:2 |
2023-09-02 17:00 | 4 кръг | Д | Левски 2007 (Левски) | 3:1 |
2023-09-09 17:00 | 5 кръг | Г | Академик (Свищов) | 2:3 |
- | 6 кръг | |||
2023-09-24 17:00 | 7 кръг | Д | Вихър (Славяново) | 0:2 |
2023-09-30 17:00 | 8 кръг | Г | Партизан (Червен бряг) | 1:5 |
2023-10-07 16:00 | 9 кръг | Д | Янтра (Полски Тръмбеш) | 3:2 |
2023-10-14 16:00 | 10 кръг | Г | Дреновец (Дреновец) | 6:1 |
2023-10-21 16:00 | 11 кръг | Д | Ювентус 95 (Малчика) | 3:0 |
2023-10-27 16:00 | 12 кръг | Г | Севлиево (Севлиево) | 0:1 |
2023-11-03 14:30 | 13 кръг | Д | Павликени (Павликени) | 3:1 |
2023-11-11 14:30 | 14 кръг | Г | Боруна (Царева ливада) | 1:1 |
2023-11-19 14:30 | 15 кръг | Д | Ботев II (Враца) | 1:0 |
2024-02-24 14:30 | 16 кръг | Д | Етър ВТ II (Велико Търново) | 3:2 |
2024-03-02 14:40 | 17 кръг | Г | Локомотив (Горна Оряховица) | 1:1 |
2024-03-09 14:30 | 18 кръг | Д | Дунав (Лом) | 3:0* |
2024-03-16 14:30 | 19 кръг | Г | Левски 2007 (Левски) | 3:0 |
2024-03-23 14:30 | 20 кръг | Д | Академик (Свищов) | 0:0 |
- | 21 кръг | |||
2024-04-06 17:00 | 22 кръг | Г | Вихър (Славяново) | -:- |
2024-04-13 17:00 | 23 кръг | Д | Партизан (Червен бряг) | -:- |
2024-04-20 17:00 | 24 кръг | Г | Янтра (Полски Тръмбеш) | -:- |
2024-04-27 17:00 | 25 кръг | Д | Дреновец (Дреновец) | -:- |
2024-05-03 18:00 | 26 кръг | Г | Ювентус 95 (Малчика) | -:- |
2024-05-11 18:00 | 27 кръг | Д | Севлиево (Севлиево) | -:- |
2024-05-18 18:00 | 28 кръг | Г | Павликени (Павликени) | -:- |
2024-05-25 18:00 | 29 кръг | Д | Боруна (Царева ливада) | -:- |
2024-06-01 18:00 | 30 кръг | Г | Ботев II (Враца) | -:- |
Купа на България (квалификации) | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Област Враца, Финал | ||||
2023-08-23 18:00 | 1-ви мач | Г | Септември 98 (Гложене) | 1:2 |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
Област Враца, 1/2 финали | ||||
2023-10-18 16:00 | 1-ви мач | Г | Огоста (Хайредин) | 5:1 |
Област Враца, Финал | ||||
2023-10-24 16:00 | 1-ви мач | Г | Септември 98 (Гложене) | 0:0 (4:5) |
Приятелски срещи: Лято-есен | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2023-07-15 10:30 | - | Д | Септември 98 (Гложене) | 4:1 |
Приятелски срещи: Зима-пролет | ||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | |
2024-01-24 15:00 | - | Г | Левски II (София) | 3:2 |
2024-01-27 17:30 | - | Г | Оборище (Панагюрище) | 0:2 |
2024-02-03 13:00 | - | Д | Ювентус 95 (Малчика) | 3:0 |
2024-02-07 12:00 | - | Г | Балкан 1929 (Ботевград) | 2:3 |
2024-02-10 13:00 | - | Г | Левски 2007 (Левски) | 4:2 |
2024-02-17 13:30 | - | Д | Партизан (Червен бряг) | 4:0 |