Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:2
18.08.2019 18:00 2 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 3:1
25.08.2019 18:00 3 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 3:1
01.09.2019 17:00 4 кръг Г Ком (Берковица) 0:0
08.09.2019 17:00 5 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:3
15.09.2019 17:00 6 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:0
22.09.2019 17:00 7 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:2
29.09.2019 17:00 8 кръг Г Трявна (Трявна) 2:1
06.10.2019 16:00 9 кръг Д Академик (Свищов) 3:1
10.10.2019 16:00 10 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:1
20.10.2019 16:00 11 кръг Д Павликени (Павликени) 2:2
24.10.2019 16:00 12 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 3:1
31.10.2019 14:30 13 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 4:0
08.03.2020 15:00 14 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
15.03.2020 15:00 15 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
22.03.2020 15:00 16 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
29.03.2020 15:00 17 кръг Д Ком (Берковица) -:-
05.04.2020 17:00 18 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
12.04.2020 17:00 19 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
17.04.2020 17:00 20 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Г Академик (Свищов) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
25.09.2019 17:00 1-ви мач Д Ювентус 95 (Малчика) 3:2
Област Плевен / Финал
02.10.2019 16:00 1-ви мач Г Партизан (Червен бряг) 0:7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.07.2019 18:00 - Г Павликени (Павликени) 3:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 15:00 - Г Академия Ботев (Враца) 1:0
01.02.2020 - Г Павликени (Павликени) -:-
08.02.2020 - Г Севлиево (Севлиево) -:-
15.02.2020 - Г Чавдар (Етрополе) -:-
22.02.2020 - Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
29.02.2020 - Г Левски 2007 (Левски) -:-