Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:2
18.08.2019 18:00 2 кръг Д Дреновец (Дреновец) 4:0
25.08.2019 18:00 3 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
01.09.2019 17:00 4 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 6:0
08.09.2019 17:00 5 кръг Г Вихър (Славяново) 3:3
15.09.2019 17:00 6 кръг Г Ком (Берковица) 3:3
22.09.2019 17:00 7 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:0
29.09.2019 17:00 8 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 3:0
06.10.2019 16:00 9 кръг Д Трявна (Трявна) 3:0
13.10.2019 16:00 10 кръг Г Академик (Свищов) 0:0
20.10.2019 16:00 11 кръг Д Севлиево (Севлиево) 4:2
24.10.2019 16:00 12 кръг Г Павликени (Павликени) 1:1
31.10.2019 14:30 13 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 5:1
08.03.2020 15:00 14 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
15.03.2020 15:00 15 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
22.03.2020 15:00 16 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
29.03.2020 15:00 17 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
05.04.2020 17:00 18 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
12.04.2020 17:00 19 кръг Д Ком (Берковица) -:-
17.04.2020 17:00 20 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Д Академик (Свищов) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
05.09.2019 16:00 1-ви мач Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Финал
14.08.2019 18:30 1-ви мач Г Вихър (Гулянци) 5:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област Плевен / Финал
02.10.2019 16:00 1-ви мач Д Вихър (Славяново) 7:0
Северозападна България / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Северозападна България / 1/2 финали
17.11.2019 14:00 1-ви мач Д Дреновец (Дреновец) 1:1
(5:3)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2019 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:1
13.07.2019 18:00 - Г Ювентус 95 (Малчика) 5:0
23.11.2019 14:30 - Д Локомотив (Горна Оряховица) анл.
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
08.02.2020 - Г Академик (Свищов) -:-
12.02.2020 14:00 - Г Чавдар (Етрополе) 1:4
15.02.2020 13:30 - Г Първа атомна (Козлодуй) 1:2
19.02.2020 14:00 - Г Севлиево (Севлиево) 0:0
22.02.2020 14:00 - Г Павликени (Павликени) 1:1
29.02.2020 - Д Ювентус 95 (Малчика) -:-