Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
20.08.2016 18:00 2 кръг Д Арда (Кърджали) 3:0
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
21.09.2016 17:00 4 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
03.09.2016 17:00 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:3
10.09.2016 17:00 6 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
17.09.2016 17:00 7 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:7
24.09.2016 17:00 8 кръг Д Елхово (Елхово) 4:2
01.10.2016 16:00 9 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Ураган (Бояджик) 4:1
15.10.2016 16:00 11 кръг Г Любимец (Любимец) 4:1
22.10.2016 16:00 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:1
04.11.2016 14:30 14 кръг Г Марица (Пловдив) 0:5
11.11.2016 14:30 15 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:1
20.11.2016 14:30 16 кръг Г Верея II (Стара Загора) 0:3
26.11.2016 14:30 17 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:1
25.02.2017 14:30 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Г Арда (Кърджали) 1:3
11.03.2017 15:00 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:6
18.03.2017 15:00 21 кръг Г Гигант (Съединение) 1:5
24.03.2017 15:00 22 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:3
01.04.2017 17:00 23 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
05.04.2017 17:00 24 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Г Елхово (Елхово) 2:2
14.04.2017 17:00 26 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Ураган (Бояджик) 1:11
26.04.2017 17:00 28 кръг Д Любимец (Любимец) 3:1
29.04.2017 17:00 29 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
06.05.2017 18:00 30 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:1
10.05.2017 18:00 31 кръг Д Марица (Пловдив) 0:4
13.05.2017 18:00 32 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
20.05.2017 18:00 33 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:1
27.05.2017 18:00 34 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 1-ви мач Г Евроколеж (Пловдив) 3:0*
Област Пловдив / Втори кръг
12.10.2016 16:00 1-ви мач Г Атлетик (Куклен) 5:5
(4:5)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.07.2016 10:30 - Г Евроколеж (Пловдив) 2:4