Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 18:30 1 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
27.07.2019 20:00 2 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:2
05.08.2019 18:30 3 кръг Г Септември (София) 0:2
10.08.2019 20:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:1
19.08.2019 18:00 5 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:1
25.08.2019 20:00 6 кръг Д Спартак (Плевен) 2:0
31.08.2019 19:00 7 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:0
14.09.2019 19:00 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:2
20.09.2019 17:00 9 кръг Г Кариана (Ерден) 2:2
28.09.2019 17:15 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
07.10.2019 19:00 11 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
19.10.2019 18:00 12 кръг Д Поморие (Поморие) 3:1
24.10.2019 16:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
31.10.2019 18:00 14 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:5
08.11.2019 19:00 15 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
23.11.2019 16:00 16 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
02.12.2019 14:30 17 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:1
07.12.2019 14:00 18 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
15.02.2020 12:30 19 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:0
21.02.2020 17:30 20 кръг Д Септември (София) 1:4
29.02.2020 14:00 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:2
07.03.2020 17:00 22 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:0
14.03.2020 15:30 23 кръг Г Спартак (Плевен) анл.
21.03.2020 17:00 24 кръг Д Черноморец (Балчик) анл.
04.04.2020 25 кръг Г Спартак 1918 (Варна) анл.
11.04.2020 26 кръг Д Кариана (Ерден) анл.
18.04.2020 27 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) анл.
25.04.2020 28 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
29.04.2020 29 кръг Г Поморие (Поморие) анл.
02.05.2020 30 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
09.05.2020 31 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) анл.
13.05.2020 32 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
16.05.2020 33 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) анл.
23.05.2020 34 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) анл.
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
05.09.2019 16:00 1-ви мач Г Загорец (Нова Загора) 0:0
(4:5)
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.06.2019 18:30 - Г Кариана (Ерден) 0:2
29.06.2019 11:00 - Д Сб.отбор на Асоциацията на българските футболисти 2:0
03.07.2019 18:45 - Д Локомотив София 1929 (София) 1:0
10.07.2019 19:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
13.07.2019 11:00 - Г Банско (Банско) 1:0
20.07.2019 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
12.10.2019 17:00 - Д ЦСКА (София) 1:3
16.11.2019 14:30 - Д Саса (М.Каменица, Мак, 2) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
24.01.2020 12:30 - Д Левски /юн.ст./ (София) 3:0
29.01.2020 14:00 - Д Работнички (Скопие, Македония, 1) 1:1
01.02.2020 15:00 - Д Македония Г.Петров (Скопие, Мак,1) 2:2
05.02.2020 15:30 - Д Термалика (Нечеца, Полша, 2) 0:1
25.02.2020 11:00 - Д Банско (Банско) 0:2