Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:3
10.08.2019 18:00 2 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:2
17.08.2019 18:00 3 кръг Г Банско (Банско) 1:5
- 4 кръг
почива
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
14.09.2019 17:00 7 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:2
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 1:7
28.09.2019 17:00 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:0
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:4
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
06.11.2019 14:00 13 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
09.11.2019 14:00 14 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:4
16.11.2019 14:00 15 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:3
23.11.2019 14:00 16 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:0
30.11.2019 14:00 17 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 1:0
22.02.2020 14:00 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
29.02.2020 14:00 19 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
07.03.2020 15:00 20 кръг Д Банско (Банско) -:-
- 21 кръг
почива
18.03.2020 15:00 22 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
21.03.2020 15:00 23 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
28.03.2020 15:00 24 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
04.04.2020 16:00 25 кръг Д Миньор (Перник) -:-
11.04.2020 16:00 26 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
15.04.2020 16:00 27 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
25.04.2020 16:00 28 кръг Г Септември (Симитли) -:-
02.05.2020 18:00 29 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
09.05.2020 18:00 30 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
13.05.2020 18:00 31 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
16.05.2020 18:00 32 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
23.05.2020 18:00 33 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
30.05.2020 18:00 34 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
14.08.2019 18:00 1-ви мач Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област Кюстендил / Финал
01.10.2019 16:00 1-ви мач Г Кюстендил (Кюстендил) 4:4
(4:3)
Югозападна България / Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Югозападна България / 1/2 финали
20.11.2019 14:00 1-ви мач Г Оборище (Панагюрище) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.07.2019 18:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) 0:1
06.07.2019 11:00 - Г Банско (Банско) 5:4
10.07.2019 18:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:4
13.07.2019 10:30 - Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
30.10.2019 15:00 - Г Миньор (Перник) 2:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2020 14:00 - Г Перун 1978 (Кресна) 0:1
25.01.2020 11:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) 3:2
01.02.2020 14:00 - Г Миньор (Перник) -:-
05.02.2020 - Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
08.02.2020 - Г Сливнишки герой (Сливница) -:-